Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

• rehabilitační a fyzikální medicína

VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘ, SUPER PŘÍSTUP, VŠE PERFEKTNĚ VYSVĚTLENÉ , A HLAVNĚ VŠE PĚKNĚ DÁVA SMYSL ...JSME MOC ŠTASTNÝ ŽE JSME MOHLI SE SYNEM PANA DOKTORA NAVŠTÍVIT , PROTOŽE KONEČNĚ NĚKDO NĚCO ŘEŠÍ .... OPRAVDU PAN DOKTOR !!!!!! DĚKUEME

Profesionál na svém místě. Škoda že takových to doktorů není v našem zdravotnictví víc. Měl by být příkladem pro ostatní rádoby odborníky. Jednoznačně doporučuji.

Doposud nejlepší doktor, kterého jsem navštívil. Odborník, který léčí příčiny (důsledky se pak vyřešily samy..). Jeden z mála lékařů, kteří naprosto lidsky přistupují ke každému pacientovi. Vše laicky vysvětlí, popíše, ukáže...
Sympatický lékař, kterému můžete důvěřovat!

Po návštěvě chirurga, ortopeda, obstřiku zápěstí a 15ti magnetoterapiích se můj stav 5 měsíců! stále nelepšil a v červnu mě kvůli neustávající bolestivosti čekala operace. Naštěstí jsem se zeptal na názor i doktora Vrbicy. Ten okamžitě rozpoznal můj problém (zablokovaná kůstka po boxovém úderu), který vyřeší 2-3! návštěvy na rehabilitaci.

Navíc jde o velmi sympatického lékaře, přístup sestry byl také bez jakýchkoli výtek - i když nejsem zastáncem přílišného vychvalování, v tomto případě prostě musím udělat výjimku a tohoto lékaře všem vřele doporučit, protože je to člověk na svém místě.

Odborník na svém místě. Dlouho jsem se nesetkal s takovým přístupem doktora k pacientovi! Mohu jen doporučit.

Pan doktor je perfektní. Sotva jsem otevřela dveře, už jsem byla vyléčená. Navíc k tomu,že se ve svém oboru opravdu vyzná je velice sympatický a vtipný. Radost mít takového pana doktora. Je to pouze laický pohled, ale jako pacient nemám jedinou věc, kterou bych mohla vytknout...

Dle mého poznatku ví o čem mluví jsem s panem doktorem velmi spokojen.

Prijemne jednani, profesionalni pristup.

Takhle milý přístup jak od sestřičky tak od lékaře vidím v našem zdravotnictví poprvé. Byla jsem uplně překvapená pěkným jednáním a ne jako jinde, že si člověk připadá že obtěžuje. Určitě budu doporučovat. Od pana doktora by se měli ostatní učit :) je tak dál..

Moc děkuji za vyřešení mého půlročního bolestivého trápení. (bohužel jsem navštěvoval jiného lékaře) Perfektní přístup k pacientovi a snaha pomoci. Takoví by se měli klonovat.