Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

• rehabilitační a fyzikální medicína

Pan doktor mě před léty doslova zachránil a stále mi neskutečně pomáhá v mých potížích. Je špičkový odborník a profesionál v pravém slova smyslu. Nejlepší Lékař s velkým L, kterého jsem kdy poznal, se kterým nemůžu srovnat doposud nikoho. Práce je pro něho posláním a dává do ní mnoho navíc. Je i obrovským člověkem se skvělým přístupem k životu, lidem, a studnou pozitivní energie pro okolí. Skutečně pomáhá a zaslouží si jen slova úcty a díků. Adam Katona

Naprosto skvělý doktor. Vysoce profesionální, ale i lidský přístup. Uměl zkrotit i mého pubertálního syna a vysvětlil mu nutnost a způsob léčby. Také je zde velice příjemná sestřička. Maximálně doporučuji.

Děkuji panu doktorovi za zjištění příčiny bolesti u achilovky. a za nařízení takové léčby, která mi pomohla.

Souhlasím s ostatními,pan doktor nejenže má lidský přístup,je i velmi ochotný,vstřícný a dělá vše proto,aby pomohl a zjistil příčinu.Pan doktor uzdravuje už jenom tím,že Vás mile přívítá i vyslechne.Doporučuji všem!!!!

Vynikající přístup, jednání a hlavně výsledky. Tento doktor opravdu léčí, což je dneska vzácnost. Vřele doporučuji.

Vynikající lékař, super přístup, vše perfektně vysvětlí, nikdy mu nebudete na obtíž, rád se vám bude věnovat. Takových lékařů by mělo být víc. Velice vám pane doktore děkuji a přeji hodně štěstí a dalších úspěchů.

Skvělý přístup, jsem spokojena, že mě pan doktor zbavil bolesti ramena. Jsem vděčná děkuji. :)) Alex V.

Vinikající lékař, vzdělaný, příjeemný, ochotný pomoci. Je nejlepším lékařem, kterého jsem za posledních 12let intenzivních zdravotních problémů pznala. Kéž bby bylo takových lékařů víc.

Pan doktor je ten nejlepší doktor, kterého jsem navštívil. Jeho přístup je úplně jiný nežli přístup českého zdravotnictví: doktor x pacient. Do své práce dává něco více. Děkuji :)

Pan Vrbica je dle mého názoru odborník na svém místě, mohu jen a jen doporučit!! Velmi vstřícné otevřené jednání, zajímá se o příčiny bolestí a dokáže je diagnostikovat. Má celkově aktivní přístup k životu, což působí velmi pozitivně.