PLICNÍ Skwarlo s.r.o.
Havířská 1821/51b, Karviná

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. Jiný

Pan doktor Skwarlo je úžasný, skvělý a laskavý lékař,který má srdce na pravém místě. Jeho úžasná lidskost k pacientům je něco skvělého. Nebere pacienty jako kus masa, ale snaží se jim pomoct. Takových lékařů je dnes málo. Hodně doktorů by si mělo z něho vzít příklad. Jeho skvělá úžasná sestřička Dáša je taky moc hodná, milá, usměvavá a laskavá. Prostě děkuji moc, že můžu být vaší pacientkou. Magdalena Juřičková

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. Jiný

Nejlepší pan doktor, kterého si člověk může jen přát! Vždycky je velmi přátelský a ochotný. I když jsem přišla pouze na prevenci a nebo s problém, vždycky mě vyšetřil se vším všudy!! Škoda, že není více takových lékařů. Na návštěvu se vždy těším i díky jeho skvělé sestřičce, jednou jsem si dokonce spletla termín a i tak mě vyšetřili a nebylo z toho žádné drama, jak jiné dámy dokážou... takže děkuji ! Děláte svoji práci skvělé!! KG

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. Jiný

Tak sehranou profesionalni a lidskou dvojici sestricky a pana doktora...to se dnes uz snad ani nevidi.Jsou to uplne milacci. Pan dr. dela vse i mimo jeho obor,aby vam pomohl,nebo poradil.V ordinaci je tak prijemna pohodova atmosfera,ze zapomenete,ze vam neco je. :-) Velikanske diky za vas oba,kez by vas bylo vice.Jste nasi andilci. :-)

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. Jiný

Je mi 69 ale takového suprovního lékaře jsem ještě nepotkal. Vždy s úsměvem a odborně. Totéž platí i o jeho sestřičce, ti dva se hledali.
Moc díky.

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. Dýchací potíže

Chci poděkovat panu doktorovi i sestričce za profesionální přístup, lidskost. Vždy jsou velmi ochotní a příjemní. Všem vřele doporučuji. Ještě jednou velké poděkování. Lenka Vicenikova

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. doporučení praktika

Výborný diagnostik!!! Záchránil mému muži život. Zjistil manželovi velmi závažné onemocnění srdce a odeslal nás k Mudr.Schlesingerové.
Velmi bych tím jemu i sestřičce chtela poděkovat. Také k panu doktorovi chodím a nemůžu si ho vynachválit.
Zdenka Sladkovská

Umístění: PLICNÍ Skwarlo s.r.o. zdravotní důvody

Ordinaci MUDr. Skwarla navštěvuji již delší dobu a neustále se víc a víc utvrzuji v názoru, že lépe sehranou dvojici (lékař x sestra) jsem za dobu svého života nepotkal. Vstřícný přístup, ochota, profesionalita, příjemné vystupování a pochopení pro pacienta patří k samozřejmostí v jejich práci. Tyto atributy by měly být samozřejmostí při práci ve zdravotnictví, ale ne všude se s nimi setkáváme. U této "sehrané dvojice" to jako samozřejmost cítím a za to jim moc děkuji! Vyšetření v této ordinaci je ojedinělé a i přes řešení zdravotních problémů lze konstatovat, že i příjemné:) Přeji hodně úspěchu v jejich práci a ještě jednou děkuji. Mgr. Kolarz

Pan doktor je ochotný, obětavý, vždy dobře naladěný. Když nepomáhá jedna léčba, okamžitě nabídne jiné řešení. Je to lékař na úrovni. Kéž by takoví byli všichni lékaři.