Centrum laserové chirurgie a kosmetiky
Pražská 23, Znojmo

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pana doktora bohužel doporučit nemůžu, po odstranění znamének mi zůstaly obrovské nevzhledné jizvy. Šla jsem k němu s důvěrou, že mi pomůže vyřešit můj dlouholetý problém a místo toho mi vznikl problém jestě větší.

Nejlepší je to můj otec.

Před léty jsem pana doktora navštívila a udělal na mě kladný dojem, odstranění znamének provedl opravdu na výbornou. Nyní jsem se vrátila a jeho chování mi připadalo neosobní, poměrnou část našeho rozhovoru zabralo povídání, kolik mě co bude stát. Chtělo by to více se vcítit do role pacienta, který se může bát i banálních zákroků..čekací doba velmi dlouhá..

Bohužel, byla jsem s panem doktorem spokojena, ale poslední zákrok se mu stoprocentně nepovedl. Po sklerotizaci žil se mi neztratila ani jedna, spíš naopak. Takto nespokojené byly i některé mé kamarádky a jejich známé, které dopadly stejně jako já. Zaplatily docela slušnou částku a výsledek byl nulový. Myslím, že si budu hledat jiného lékaře. Je to škoda, pane doktore,opravdu jsem dříve byla spokojena. A co mě ještě zaráží jsou objednací doby. Takové nemají ani ve velkých městech. A když člověk přijde do čekárny, tak tam téměř nikdo není. Docela mě to mrzí, měla jsem k panu doktorovi opravdu důvěru, ale poslední návštěva pro mě byla obrovským zklamáním.

Znalec, výborný profesionální přístup k pacientovi, tedy i s dobrým příjemným vystupováním. Slušně pozdraví a odpoví na otázky jak se patří.