Centrum laserové chirurgie a kosmetiky
Pražská 23, Znojmo

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Centrum laserové chirurgie a kosmetiky Jiný

Po porodu mě trápily problémy s hemeroidy, skoro 5 měsíců jsem se snažila sama vyléčit a za přípravky v lékárně dala bez mála 2 tisíce korun, nic nezabíralo, tak jsem se po 5 měsících odhodlala zajet k panu doktorovi, dostala jsem na nej doporučení. Samozřejmě ze nikdo nechce na doktora ukazovat zadek, ale pan doktor je profík a vidí denně několik zadků, stud šel stranou, vyšetření trvalo asi 20 vteřin, jinak jsme si jen povídali, návštěva byla velmi krátká. Jinak v čekárně jsem skoro nečekala, asi berou opravdu na čas. Léčba pana doktora zabrala za 14 dní, a stála asi 600 Kč, takže lituji že jsem se před tím tak dlouho trápila zbytečně kvůli studu.

K panu doktorovi docházím již druhý rok a jsem s jeho přístupem velmi spokojená.Lékař s takovým přístupem jako má pan doktor se málo vidí.Pan doktor je velmi velmi příjemný a mohu jen a jen doporučit Jen kdyby takových lékařů bylo více.

Pan doktor mi vždycky pomohl od hemoroidů, hned 2.den po kroužku jsem měl ohromnou úlevu. Byl jsem prakticky bez bolesti. Doporučil mi užívat k léčbě hemoroidů při lécích, které mi předepsal také užití enzymoterapie (např.Wobenzym, ale jsou i jiné). Mohu jen doporučit nejen pana doktora, ale i enzymy, protože jsou nejen dobré na imunitu, ale i na poúrazové stavy nebo hojení ran.

Pan doktor je profesionál. Při první návštěvě s hemeroidy skvěle vysvětlil situaci a problém a to, jak bude léčba probíhat. Konzultace bez problémů, všechen strach z vás opadne, pan doktor je velice milý a ochotný. Jen to, že je u toho zákroku i sestra, je malinko znepokojující, nebo spíš bylo, člověk si zvykne. Rozhodně na léčbu hemeroidů jít sem a ne do nemocnice!

Soukromé zdravotnictví je o penězích. Mnohdy si člověk řekne "Jsem pojištěný, tak proč mám ještě platit?" To já také nechápu. Když to tento politický systém umožňuje, tak to lékaři dělají. Vždy se najde odborné stanovisko, které zdůvodní, proč se musí připlatit. Takže panu Dr. Rozvadovskému nemám nijak zazlé, že využívá možností, které se mu nabízí. Udělal by to každý na jeho místě. Já bych také potřeboval zákrok, který bych si musel zaplatit, ale já na to nemám. Důchodci jsou po stránce zdravotní péče odepsaní. Zaplať a když na to nemáš, tak máš smůlu. Tak to jsou obecné řeči.

Jinak pana Dr. Rozvadovského si cením, protože je seriozní, dá se s ním dohodnout, vše vysvětlí, má neutrální až příjemné vystupování a jednání. Oproti státní nemocnici v ZN je to o mnoho lepší. Pane doktore, přeji Vám hodně psychických sil, abyste vydržel s různými pacienty. My jsme nemocní a tak mnohdy třeba i protivní, bojíme se toho co bude a jestli na to bude. Ale každý lékař je nejonom odborníkem ve svém oboru, ale také psychologem. A o tom to je. Pana doktora Rozvadovského jednoznačně DOPORUČUJI.

Pan doktor je výborný odborník, zcela jistě lepší než obdobní lékaři ve státních nemocnicích. Ale bohužel je to o penězích. Za zákroky se platí a když není žádný zákrok, tak se napíše alespoň doplněk stravy za drahé peníze. A když si náhodou všimnete ten zlatý těžký kříž na krku, tak nevíte, zda je pan doktor tak těžce věřící nebo neví co s prachama. Ale to není kritika, to je konstatování toho, jak to chodí. Já pana doktora doporučuji.

Profík na svém místě. Přístup, jednání, vystupování, atd... Vše na vysoké úrovni! Vřele doporučuju!

Jít k lékaři s hemoroidy je pro člověka velice nepříjemné. Jaké pak bylo moje překvapení, že v ordinaci, díky přístupu pana doktora, ze mne všechen strach spadl. Jeho jednání bylo milé a já se přestala stydět. Zákrok mě vůbec nebolel a pomohl. Navíc jsem si pak nechala laserem odstranit znaménka, ani není poznat, že jsem kdy jaké měla. Pane doktore děkuju.

Přišel jsem k panu doktorovi pro obtíže se stolicí. Byl mi doporučen sousedem, který k němu chodí s hemorhoidy a je s péčí velmi spokojen. Sám jsem se vyšetření u lékaře dlouho vyhýbal Po vyšetření mi pan doktor podrobně vysvětlil celý problém a své podezření, doporučil a objednal mi hned další vyšetření. Při tomto vyšetření u mne nalezli zhobný nádor, který mi ihned odstranili. Pan doktor mi zachránil život. Jeho přístup je nejen profesionální, ale i velmi lidský.

Pan doktor ví, jak se má chovat. To je samozřejmé, jinak bychom mu nedávali velké peníze. Zaplatila jsem za laser 5000,-, jelikož mi řekl, že mému problému to velmi vyřeší a ne-li vyléčí úplně. Bohužel jsem za tyto peníze mohla mít někde jinde možná po problémech. Na další konzultaci mi řekl, že je potřeba ještě tak 2x tolik sezení. Bez záruky, bez výsledku. Neodporučuji. Pouze shromažďuje peníze.