Abdominoplastika

Interní vyšetření

Labioplastika • 11 500 Kč

Liposukce

alej Svobody 80, Plzeň
Plastická Estetická chirurgie MUDr.Tomáš Kydlíček s.r.o.

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Na našem pracovišti plastické chirurgie v Plzni provádíme úplné spektrum estetických operací, při kterých využíváme moderních metod a postupů s využit...

Abdominoplastika

Běžný termín

Forehead and brow lifting

Interní vyšetření

Labioplastika

11 500 Kč

Liposukce

Estetická plastická chirurgie

Liposukce v celkovém umrtvení (dle rozsahu )

od 23 000 kč

Mammologické vyšetření

Modelace "měkkého" nosu

30 000 Kč

Estetická plastická chirurgie

Modelace a/nebo zmenšení celého nosu (kompletní rhinoplastika)

33 000 Kč

Modelace prsů

Modelování rtů

Estetická plastická chirurgie

Odstranění kožních řas horních víček obou očí (blepharoplastika)

Estetická plastická chirurgie

Operace kožních řas dolních víček obou očí (blepharoplastika)

11 500 Kč

Operace odstálých ušních boltců

Operace očních víček

Operace poklesu obočí

Estetická plastická chirurgie

Operace poklesu čela a obočí (Forehead and brow lift)

Operace prsou

Estetická plastická chirurgie

Operační vypnutí přední stěny břišní

Otoplastika

Plastická operace nosu

Estetická plastická chirurgie

Redukce kožních a tukových nadbytků paží

35 000 Kč

Estetická plastická chirurgie

Redukce kožních a tukových nadbytků stehen

40 000 Kč

Vyhlazení vrásek

Estetická plastická chirurgie

Výplně vrásek a modelace rtů

od 4 500 kč

Zmenšení prsů

36 000 Kč

Estetická plastická chirurgie

Zvětšení prsů implantáty - dle typu implantátu

od 54 500 kč

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Po dnešní návštěvě u pana doktora Kydlíčka musím nic jiného než vychválit až do nebe. Profesionalita, rychlost a lidskost jsou asi ty nejlépe vystihující přirovnání. Děkuji za ošetření.

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Kydlicek je vynikajici chirurg. Byl u vsech mych (4!) operacnich zakroku (rekonstrukce prsu po nadorovem onemocneni) a zejmena u tech prvnich dvou, kdy jsem byla vydesena k smrti, me dokazal neuveritelne uklidnit. Nemel to se mnou vubec jednoduche, protoze k sobe pritahnu kazdou komplikaci, ktera existuje. Ani ted jeste asi nemam vyhrano, ale vim moc dobre, ze odvedl nejlepsi praci a udelal vsechno proto, abych se zase jednou mohla citit hezky zensky, a za to mu budu uz navzdycky vdecna.

Jako jediný estetický chirurg mi ochotně poradil a objasnil můj emailový dotaz ohledně operace, kterou jsem podstoupila v našem kraji....Strašně lituji ,že jsem z druhého konce republiky ,nejradši bych se za ním hned rozjela.

Zdravím..
6. 3. 2017 jsem u pana Mudr.T. Kydlíčka podstoupila modelaci prsou.
Pan doktor je člověk na svém místě. Vždy starostlivý, usměvavý a optimisticky naladěn. S jeho prací jsem maximálně spokojená. S prsou jsem nadšená, vypadají krásně. Až zmizí otoky a pořádně se usadí budou geniální. Pan doktor je kouzelník.
Cítím se skvěle jak fyzicky tak psychicky. Bolest po výkonu byla minimální což mě mile překvapilo. Jediného čeho lituji je, že jsem na modelaci nešla už dříve.
Velká pochvala a díky patří i všem setřičkám na oddělení a též anesteziologovi a personálu na sále.

U pana Doktora jsem byla před rokem na zvětšení prsou a jsem velice spokojená.Vše vysvětlí do podrobna a pomůže s výběrem.Mohu jen doporučit.Každý rok na kontrolu bez poplatků,hlídá prsa a poradí jak o ně pečovat,aby byla stále krásná. Jsem ráda,že jsem se dostala do jeho rukou,má je opravdu kouzelné.

Konzultace na výbornou..pan doktor je úžasný, vše do podrobná vysvětlí.. Augmentace prsou..,, operace 4.5.nemohu se dočkat.

Jsem 48 hodin po operaci. Zvětšení prsů. Od konzultace jsem šla na sál za 6 dní, usmálo se na mne štěstí a pan doktor mi volal, když mu odřekla jiná pacientka. Konzultace výborná, zkoukne tělo a zeptá se na vaše očekávání, potom ukáže, co považuje za přirozené a co už je moc. Měla jsem na konzultaci i fotky prsů, co se mi líbily. Pan doktor Kydlíček mi rovnou řekl, že to je na mne veliké a ukázal mi svoji představu na fotkách. Od první chvíle jsem věděla, že tomuto lékaři mohu důvěřovat. Nebavili jsme se o velikosti implantátů v ml, ale o velikosti "co největší, přirozené". A když jsem poprvé viděla svoje nová prsa, byť ještě hodně nateklá, tak jsem se do nich okamžitě zamilovala. Jsou velká akorát, krásná a myslím, že nikdo nepozná, že jsou s implantáty, když neuvidí jizvu. Pana doktora rozhodně doporučuji. Je velmi milý, přátelský, důvěryhodný a ano má svůj smysl pro humor, ale v pohodě :-)

Jsem 4 měsíce po augmenraci a pana doktora vřele doporučuji. Byla jsem spokojená snad úplně se vším, telefon mi vzal když jsem potřebovala i v půl desáté večer. Velmi milý, šikovný a profesionální. Výsledek je přesně podle mých představ.

U pana doktora jsem byla na operaci horních víček a jsem moc spokojená. Vše proběhlo bez komplikací, pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní, výsledek stojí za to. Mohu vřele doporučit!

Mám tři týdny po operaci (zmenšení a modelace prsou).Pan doktor Kydlíček je doktor světové třídy.Velice ochotný,milý a hlavně lidský.Můžu jen doporučit.S operací jsem velice spokojená,chování personálu ve Fakultce je taky na velmi dobré úrovni.Karolína.

• plastická chirurgie