Tomáš Kočí, alergolog Česká Lípa

MUDr. Tomáš Kočí

Alergolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Odborný lékař alergolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Při zjištění alergie mi vysvětlil veškeré potřebné věci,je to velmi svědomitý lékař. Po odborné stránce nemám co vytknout. Pan doktor i celý jejich tým je skvělý.


Ověřeny pacient

Nemám co dodat,jsem velmi spokojená a to i s panem doktorem,tak se sestřičkami.Děkuji..... a kéž by bylo v dnešní době takových lidiček víc.


P
Ověřeny pacient

Je mi 51, od svých 13 let jsem se léčil na alergii, bral různé léky, injekce, vakcíny a nic nepomáhalo, nakonec se z alergie vyvinulo atma a před 3 lety jsem se dostal do rukou panu doktoru Kočímu, ten mě vyšetřil, napsal léky a za měsíc bylo po problému. Ted už si mě hlídá jeho kolegyně Mudr Koláčná a jsem velmi spokojen s léčbou i přístupem celého personálu této ordinace. Dokonce si můžu užívat i sporty, na které bych bez vyléčení mohl zapomenout....děkuji pane doktore, paní doktorko i vážené sestřičky :-)


T
Ověřeny pacient

Pokud doktor odmítá léčit kuřáky na astma, nedivte se, to je normální,nemá v lásce ani lidi s nadváhou a tomu taky rozumím.Jinak si myslím, že po odborné stránce není nejhorší.


J
Ověřeny pacient

Znám pana doktora již od dětství a nemohu si zatím stěžovat, vždy mi pomohl nebo se snažil najít nej řešení. Vřele ho mohu jen doporučit!!!


Nejlepsi doktor ktereho znam.


z mé strany jen OK


MŮJ NÁZOR JE ŽE JE TO TAKY JEN ČLOVĚK KTERÝ MÁ JAKO KDOKOLIV Z NÁS DOBRÉ DNY A ŠPATNÉ DNY, A JE PŘECI NORMÁLNÍ ŽE JE NĚKOMU SYMPATICKÝ A JINÉMU NIKOLIV. KAŽDÝ MÁ SVŮJ NÁZOR A TO JE SPRAVNÉ.MŮJ NÁZOR VŮČI NĚMU JE KLADNÝ..H
Ověřeny pacient

K TOMUTO LÉKAŘI CHODÍM UŽ MNOHO LET A VŽDY JSEM BYLA PŘIJATA VLÍDNĚ A VŠE MI BYLO VYSVĚTLENO.MŮJ ZDRAVOTNÍ STAV SE ZLEPŠIL.A POKUD SI SLEČNA NEBO PANÍ BÁRA STĚŽUJE ŽE SE NEBAVÍ S KUŘÁKY,TAK SE NEDIVÍM.ČLOVĚK KTERÝ MÁ ASTMA NEBO ALERGII A KOUŘÍ,TAK MÁ NEJPRVE SA TÍMTO ZLOZVYKEM SKONČIT A PAK SE LÉČIT.TOHOTO LÉKAŘE VŘELE DOPORUČUJI.


JE TO VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍK,,,JEN TA ČEKACÍ DOBA,ALE POMOHL SYNOVI I MĚ,,,VŠEM HO DOPORUČUJI,,,V.M.BALEKOVÁ


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti