Tomáš Havlík, ortodontista Přerov

MUDr. Tomáš Havlík

Ortodontista

16 názorů

Uložit


Adresa

Sušilova 55, Přerov
Odborný lékař stom., ortodoncie s lab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
16 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. ortodoncie dětí a dospělých

Velká spokojenost. Jiný stomatolog synovi vyhrožoval, že musí jít 4 zuby pryč, pan doktor mu zuby srovnal bez trhání. Poroce a půl je již na vyndávacích rovnátkách. Nikdy jsem neslyšela, že by na syna křičel, jak zde čtu. Vždy byl příjemný.


N
Ověřeny pacient

Nejlepší ortodontista! Opravdu skvělý! Skvělý přístup. Nestalo se mi, že by po mě řval nebo cokoli podobného, vždy byl moc milý a kdykoli jsme se na něco zeptala, rád odpověděl. Doporučuji!


Ověřeny pacient

Když vám chce někdo vytrhnout zub, asi to má své opránění - máte málo místa v puse. Mě trhal taky dva zdravé zuby - stoličky; bohužel teď, jak mi začly růst osmičky, mám opět málo místa v puse. Zuby mi perfektně srovnal, měla jsem špičáky jak upír. Svému povolání rozumí, já měla jako malá rozštěp patra a na to je potřeba zvláštní péče, ale já jsem s výsledkem naprosto spokojena, a to jsem k němu chodila před 15 lety!


M
Ověřeny pacient

Bezohledný, neochotný, arogantní. Místo empatické konzultace mě nechal sedět v křesle, běhal po pracovišti, v ordinaci si spravovat na zdi hodiny atd. Navrhl mi vytržení 3 zubů v obou patrech, což zcela odmítám, protože každý zub, a obzvláště zdravý ve stáří důležitý. Rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Bez čekábí..jinak celkem spokojenost


Chpdím k p.Havlíkovi už šest let. Nejdřív se synem a nyní s dcerkou. Žasnu nad tím co tady čtu. Nikdy jsem žádné "řvaní" neslyšela. Asi si ho s někým pletete. Já s ním mám jenom dobré zkušenosti. Možná není samý úsměv. Ale jinak opravdový profík.


nemám s ním žádné problémy...


V žádném případě nedoporučuji. Když dítě nosilo rovnátka, narhoval vytrhnutí dvou zdravých zubů a přichycení jakési konstrukce z vně obličeje, která by právě držela v kosti namísto těch dvou zdravých zubů. Jiný stomatolog problém řešil "klasickými" rovnátky a problém byl spraven bez trvalého poškození.

hrubý k dětem, křičí, když tam jdou starší děti samy bez rodičů...

Nedivím se, že má pořád volno - nikdo z Přerova k němu skoro nechodí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Hrůza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přestěhovali jsme se do Přerova.Dříve jsme chodili v H.K. a poté v PA. Nerozumíme ortodoncii,ale již při první návštěvě u pana doktora jsme se dozvěděli kde je hlavní problém,který nebyl nikdy řešen.Přitom jsme mu nic neřekli a on to hned poznal.Během roku a půl byly zuby fakt pěkně srovnány. Je pravda,že naše dítě muselo absolvovat dost nepříjemné vysekávání kosti.A je taky pravda,že byl občas trochu "protivný" :-) Výsledek za to však stojí. Jsme moc spokojeni.Pan doktor je odborník na svém místě. Profesionál každým coulem.Děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti