Sušilova 55, Přerov
Odborný lékař stom., ortodoncie s lab.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. Jiný

Trpělivý....
vstřícný...
spokojenost!
Doporučuji. Byli sme se synem, při otisku a nasazování řval, ale že hodně... pán doktor v klidu počkal , já bych to už dávno vzdala. Vše ukázal, vysvětlil....

Umístění: Odborný lékař stom., ortodoncie s lab. ortodoncie dětí a dospělých

Velká spokojenost. Jiný stomatolog synovi vyhrožoval, že musí jít 4 zuby pryč, pan doktor mu zuby srovnal bez trhání. Poroce a půl je již na vyndávacích rovnátkách. Nikdy jsem neslyšela, že by na syna křičel, jak zde čtu. Vždy byl příjemný.

Nejlepší ortodontista! Opravdu skvělý! Skvělý přístup. Nestalo se mi, že by po mě řval nebo cokoli podobného, vždy byl moc milý a kdykoli jsme se na něco zeptala, rád odpověděl. Doporučuji!

Když vám chce někdo vytrhnout zub, asi to má své opránění - máte málo místa v puse. Mě trhal taky dva zdravé zuby - stoličky; bohužel teď, jak mi začly růst osmičky, mám opět málo místa v puse. Zuby mi perfektně srovnal, měla jsem špičáky jak upír. Svému povolání rozumí, já měla jako malá rozštěp patra a na to je potřeba zvláštní péče, ale já jsem s výsledkem naprosto spokojena, a to jsem k němu chodila před 15 lety!

Bezohledný, neochotný, arogantní. Místo empatické konzultace mě nechal sedět v křesle, běhal po pracovišti, v ordinaci si spravovat na zdi hodiny atd. Navrhl mi vytržení 3 zubů v obou patrech, což zcela odmítám, protože každý zub, a obzvláště zdravý ve stáří důležitý. Rozhodně nedoporučuji!

Bez čekábí..jinak celkem spokojenost

Chpdím k p.Havlíkovi už šest let. Nejdřív se synem a nyní s dcerkou. Žasnu nad tím co tady čtu. Nikdy jsem žádné "řvaní" neslyšela. Asi si ho s někým pletete. Já s ním mám jenom dobré zkušenosti. Možná není samý úsměv. Ale jinak opravdový profík.

nemám s ním žádné problémy...

V žádném případě nedoporučuji. Když dítě nosilo rovnátka, narhoval vytrhnutí dvou zdravých zubů a přichycení jakési konstrukce z vně obličeje, která by právě držela v kosti namísto těch dvou zdravých zubů. Jiný stomatolog problém řešil "klasickými" rovnátky a problém byl spraven bez trvalého poškození.

hrubý k dětem, křičí, když tam jdou starší děti samy bez rodičů...

Nedivím se, že má pořád volno - nikdo z Přerova k němu skoro nechodí!

Hrůza