Terézia Nováková, psycholog Klatovy

PhDr. Terézia Nováková

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Tyršova 260/IV, Klatovy
Psychologická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Člověk,paní psycholožka,která pomohla mé duši nejvíce. Děkuji jak nejvíce mohu a doporučuji všem pacientům hledajícím pomoc.

Velice hodná, milá a chápající, velmi mi pomohla v těžkém období mého života, moc jí děkuji.
Jana B.

K paní doktorce docházím již 4 roky, NEVYMĚNILA bych jí za někoho jiného. Je to žena chápavá, která naslouchá a pohladí na duši.Děkuji jí za vše.

Vynikající psycholožka, moc mi pomohla, doporučuji.

Nic moc, přišlo mi, že když jsem vyjadřoval svůj problém, tak zadržovala smích. Skoro
vůbec nemluvila, často jsme oba dlouho mlčeli než jsem začal mluvit zas já, bylo to jako bych mluvil do zdi. Ale má pěknou čekárnu a ordinaci. Takže alspoň něco.

Skvělá paní doktorka, pochopí, pomůže. Děkuji mnohokrát za pomoc.

Hodná a velice milá žena,příjemná už na první pohled,a velice profesionální!!

Výborná paní doktorka, moc nám pomohla. Děkuji!

Výborná psycholožka, velice příjemná a hodná, příjemné prostředí a ochotný a obětavý člověk.

Jeden z nejdůležitějších lidí v mém životě. Chápavý, soucitný a citlivý odborník, člověk na svém místě. Pomohla mi překonat nejhorší období mého života.