KBT Tereza Vykypělová, Senovážné náměstí 23, Praha 1

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

KBT terapeutka

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Paní Vykypělová mi efektivní aplikací metodiky KBT pomohla s rozvojem mé osobnosti.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Paní Vykypělová má příjemný, profesionální a empatický přístup. Přistupovala k mým potřebám individuálně a na veškerém průběhu terapie bylo možné se domluvit. Vedla terapii strukturovaným způsobem a vše bylo přehledné a srozumitelné. Zároveň samotná KBT, které se věnuje, mi pomohla udělat velký pokrok. Líbil se mi i způsob ucelené intenzivní terapie, která není založená na dlouholeté spolupráci, ale na postupném procházení jednotlivými metodami KBT tak, aby byl výsledek co nejefektivnější. Měl jsem tak pocit, že jsem si z každého sezení něco odnesl. Prostředí bylo příjemné, komorní a bezpečné. Paní Vykypělovou bych jako terapeutku určitě doporučil.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Paní Vykypělová je moc milá a empatická a hlavně skvělá terapeutka. Umí naslouchat, v její přítomnosti mohu být sama sebou,nestydim se mluvit... Naučila mě pracovat s mými problémy. Díky ní jsem dokázala spoustu věcí rozklíčovat. Velice mi pomohla a já jsem moc ráda, že jsem našla právě jí.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Jiný

Tereza je velmi chápavá s lidským přístupem, zároveň je patrná profesionalita a strukturovanost terapie. Nejedná se o psychoterapeuta, který by vám cokoliv vnucoval, přistupovala ke mě vždy velmi citlivě. Zároveň jsem cítila osobní individuální přístup.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Tereza je podle mě skvělý člověk na svém místě.Pomohla mi dostat se ze svízelné situace a to i nad rámec své pracovní doby.Jsem jí za to velmi vděčný.Je zcela evidentní,že její práce je i jejím posláním.Co se týká termínů,vždy mi vyšla vstříc a s ničím nebyl problém.Tímto bych ji chtěl znovu poděkovat,že mě naučila vše,co mi pomáhá zvládat každodenní situace,které ještě před nedávnem byly téměř nemyslitelné a pro mě velmi obtížně zvladatelné.

Vřele ji tímto i doporučuji.

Paní magistru Vykypělovou mohu jako psychoterapeutku rozhodně doporučit. Vždy mě se zájmem vyslechla a pomohla mi s řešením mých problémů. Je laskavá a zároveň profesionální. Vystupovala empaticky, věnovala se mi i nad rámec standardní časové dotace. Vážím si stylu její komunikace, umí vytvořit příjemnou atmosféru. Když se mi vrátí problémy s úzkostí, ráda se s jistotou na ni opět obrátím.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Díky paní magistře Vykypělové byla moje první zkušenost s terapií maximálně příjemná – a také efektivní.

Kromě toho, že vysvětluje pojmy KBT a schématerapie srozumitelným a snadno uchopitelným způsobem, je zároveň úžasně empatická a vlídná. Přestože jsem člověk, který se běžně příliš nesvěřuje a neotevírá, paní Vykypělová dokáže vytvořit zcela bezpečné prostředí, kde jsem se vždy cítila dobře a chápaná. Pomohla mi rozkrýt pro mě složité situace a myšlenkové procesy, nebo mi poradila praktické metody jak se vypořádat s úzkostmi. K náročnějším konceptům měla užitečné pomůcky, do kterých jsem si mohla psát a vracet se k nim v případě potřeby.

Musím vyzdvihnout také schopnost, jakou si paní Vykypělová udržuje strukturu a organizaci každého sezení. Neměla jsem nikdy dojem, že si „jen povídáme“, naopak jsem získala pocit, že skutečně aktivně pracuji na sebepoznání a zlepšení svého duševního zdraví. Pokud jsem se začala ztrácet, taktně nás vždy opět navedla produktivním směrem, nebo mi zopakovala důležité koncepty. Vždy vyhověla mým přáním a pečlivě se věnovala každému tématu, které jsem do sezení přinesla.

Z každého sezení jsem odcházela spokojená. Myslím, že mě paní Vykypělová posunula značně kupředu svým laskavým přístupem a schopností výborně předat či aplikovat znalosti ze svého oboru. Mohu ji tedy rozhodně doporučit všemi deseti – její profesionalita i osobnost z ní dělají vynikající terapeutku, na kterou se ráda obrátím i v budoucnu. :)

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Paní Tereza mi velice pomohla s mými úzkostmi. Vždy nabídla jiný náhled na věc - z odstupu - a pomohla mi znovu nabrat svou sebejistotu. Díky ní jsem pochopila, že život není přesně nalinkovaný ostatními, přestože se to tak mnohdy může zdát.
Cítíte se s ní v bezpečí. Je empatická, pro své pacienty tu opravdu je a snaží se pomoci, jak to jen jde. Coby terapeutky si jí opravdu vážím.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Paní Vykypělová mi pomohla s řešením mých problému, které ve skutečnosti byly hlubší a složitější, než se na první pohled zdálo.
Díky ní a přístupu kbt daleko lépe zvládám situace, které by pro mě byly dříve velmi náročné a vyřazovaly mě z běžného fungování. Pomohla mi najít určitou rovnováhu a představila mi nástroje, které mi pomáhají jí svépomocí docílit.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Terapie vedená Terezou mi pomohlo vrátit kontrolu nad intenzivní úzkostí, vracejícími se nepříjemnými myšlenkami, potřebou kontroly a jistoty. Jsem ráda, že jsem rozhodnutí ji oslovit neodkládala, bylo by to jediné, čeho bych litovala. Tereza je vždy skvěle připravená, pečlivě hlídá, aby se terapie držela vytyčených cílů, nenechá vás kroužit kolem, jde k jádru věci a se vší laskavostí a porozuměním vás provází náročnými úkoly, je partnerem při definováni expozic, které jsou součastí metody i odborníkem na práci s vtíravými myšlenkami. S každým setkáním jsem byla blíž životu, který jsem si přála.