Chirurgická Klinika FN Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Chirurgická Klinika FN Brno Jiný

Ráda bych zde napsala pár řádků. Při mé operaci se pokazilo, jak se říká: co se dalo. Pan docent si tedy se mnou užil jak na sále, tak později i na JIPce. Rozhodnutí, které později učinil, mě ušetřilo dalšího zákroku. Díky tomu mu však propadla rodinná dovolená. Pan docent si mě totiž hlídal a u lůžka byl minimálně 3x za den. Není mi jasné, kde bral čas, když si vezmu jeho pracovní vytížení a v té době zasedal navíc ve zkušební komisi při závěrečných zkouškách. Pane docente, ani nevíte, jak MOC jsem Vám za vše vděčná.

Umístění: Chirurgická Klinika FN Brno onkologická léčba - operace

Víte, když někdo "zvítězí" nad rakovinou je to úžasné,
ale když někdo "porazí" dvě nezávislé rakoviny v těle naráz, je to zázrak.
Za tento zázrak vděčím velice skromnému člověku panu Doc. Horvátovi.
Už jako zázrakem vstoupil do mého života, kdy se mi týden před operací nečekaně změnil operatér.
Z mé původní 2 hodinové operace, se stala nečekaně náročná 6ti hodinová operace.
Nálezů v plicích a okolí bylo daleko více a pan Doc. Horvath provedl zákrok,
který se provádí na nejprestižnějších pracovištích na světě (informace od mé sestry - dlouholeté doktorky v Londýně).

Když se s panem Doc. Horváthem někdy setkáte, nejen že máte jistotu, že jste se dostali k špičkovému chirurgovi,
ale jako bonus mluvíte s příjemným, věčně dobře naladěným a empatickým člověkem.
Užívám si při návštěvách a konzultacích každé minuty, kterou s tímto úžasným člověkem mohu strávit.

Budu tomuto drobnému a věčně usměvavému muži vděčný do konce života za nejkrásnější dar,
který mi dal v podobě vánoční operace v roce 2018. Tato profesionálně provedená operace
se stala nejdůležitějším výchozím bodem do mých dalších bojů...

Václav Šátek (35 let) s rodinkou

Nejlepší lékař, kterého znám! Zachránil mi život. Moc si pana docenta vážím a nikdy na něj nezapomenu. Škoda,že takových lékařů není více. Moc Vám za všechno děkuji. Lucik

Chtěl bych alespoň tímto způsobem poděkovat panu docentovi.Přesto,že je čeština krásný a bohatý jazyk,nedokážu najít slova,kterými bych mu mohl poděkovat.To,že dnes ještě žiji,je jeho zásluha.Dnes je mi 53 let,ale s takovýmto jednáním lékaře a odborníka ve svém oboru,jsem se ještě nesetkal.Klaním se před Vámi pane docente a ještě jednou mnohokrát děkuji za záchranu života.( i nadále se hojím jako Hudeček).Přeji Vám i Vašim spolupracovníkům to,co jste dali Vy mně tj.ZDRAVÍ A ŽIVOT.Vlastimil Hudeček - Uherčice.

U pana docenta Horvatha mi schází slova. Ač je čeština můj milovaný jazyk a je notoricky známo, že je krásný a mnohoslovný, někdy se to tak prostě stane. Pane docente, d ě k u j i ! Kožíšková z Jihlavy

Panu docentovi patří ohromný dík za jeho práci a lidský přístup k pacientům. Předevčírem operoval moji maminku a i když se za svůj život setkala s nesčetnými lékaři, dle jejího názoru je to člověk na svém místě a proto děkuje a přeje panu docentovi to, co dává ostatním, a to je hlavně zdraví....
Junášková, Kroměříž

Ž

Jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem poznala. Velice mu děkuji za jeho péči, laskavost a osobní přístup k pacientovi a člověku jako takovému. Od pana docenta by se měli ostatní lékaři opravdu co učit!! Děkuji Vám pane doktore, z celého srdce :)

Velmi přívětivý a úžasný přístup se super léčbou!!!

pan docent mi zachránil život, jsem mu z celého srdce vděčná a jsem štastná, žr jsem se s tak úžasným člověkem mohla v životě setkat

Pan docent Horváth je prostě úžasný lékař a úžasný člověk.