Ambulance klinické logopedie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Hotovost

Cílené vyšetření pro potřeby přijímacího řízení ke studiu na vš.

Diagnostické vyšetření

Zobrazit ostatní logopedů v okolí

Vystudovala jsem čtyřletý magisterský obor logopedie na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech a p...

Cílené vyšetření pro potřeby přijímacího řízení ke studiu na vš.

Cena není uvedená

Diagnostické vyšetření

Cena není uvedená

Ambulance klinické logopedie

DOPORUČUJI- Velmi milá, příjemná a hlavně profesionální přístup. Dokáže Vám vše vysvětlit, pochopíte, co máte a jak správně nacvičovat a to hlavní dcera jí nechtěla " tu hodnou p. Doktorku Táňu " na konci logopedie opustit. Moc se těšila na hodiny a snažila se, aby uspěla . Díky a rádi vzpomínáme. Danuta a Janička Mervartovi

Syn si návštěvy u paní logopedky velice oblíbil a těšil se na každé setkání. Problém s řečí byl vyřešen. Oceňuji přístup k dětem a celkové milé jednání. Určitě doporučuji.

Perfektní paní logopedka...super přístup, dceru rozmluvila hned u prvního sezení (normálně je stydlivá). Svým charismatem dceru úplně okouzlila. Vždy se tam těšila. Mám také s čím srovnávat, předtím jsme byli u jiné paní logopedky.

Naprosto úžasná,má dcera která na nikoho nemluví,hned na druhém sezení aspoň šeptala a od začátku spolupracovala.Se synem jsem chodila jinam,mohu tedy posoudit rozdíl a spravedlivě hodnotit.

• klinická logopedie