Mgr.

Taťána Vojtásková (roz. Pieczková)

Logoped

4 názory +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Ambulance klinické logopedie

Mládežnická 1563/9
    736 01 Havířov, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Hotovost

Služby

Cílené vyšetření pro potřeby přijímacího řízení ke studiu na vš.

Informace o lékaři

Vystudovala jsem čtyřletý magisterský obor logopedie na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech a půl letech praxe v ambulanci klinické logopedie ve Vyškově jsem úspěšně složila atestační zkoušku v oboru klinická logopedie. Vlastní klinickou praxi provozuji od prosince 2009. Jsem členkou Asociace klinických logopedů České republiky. Celoživotně se vzdělávám. Jsem držitelkou certifikátu Ministerstva zdravotnictví ČR oprávňujícího k vedení hlasové rehabilitace a reedukace.

• velmi dobrý

Syn si návštěvy u paní logopedky velice oblíbil a těšil se na každé setkání. Problém s řečí byl vyřešen. Oceňuji přístup k dětem a celkové milé jednání. Určitě doporučuji.

• velmi dobrý

DOPORUČUJI- Velmi milá, příjemná a hlavně profesionální přístup. Dokáže Vám vše vysvětlit, pochopíte, co máte a jak správně nacvičovat a to hlavní dcera jí nechtěla " tu hodnou p. Doktorku Táňu " na konci logopedie opustit. Moc se těšila na hodiny a snažila se, aby uspěla . Díky a rádi vzpomínáme. Danuta a Janička Mervartovi

• velmi dobrý

Perfektní paní logopedka...super přístup, dceru rozmluvila hned u prvního sezení (normálně je stydlivá). Svým charismatem dceru úplně okouzlila. Vždy se tam těšila. Mám také s čím srovnávat, předtím jsme byli u jiné paní logopedky.

• velmi dobrý

Naprosto úžasná,má dcera která na nikoho nemluví,hned na druhém sezení aspoň šeptala a od začátku spolupracovala.Se synem jsem chodila jinam,mohu tedy posoudit rozdíl a spravedlivě hodnotit.