Mgr.

Taťána Vojtásková (roz. Pieczková)

Logoped

Kontaktní informace

• D

DOPORUČUJI- Velmi milá, příjemná a hlavně profesionální přístup. Dokáže Vám vše vysvětlit, pochopíte, co máte a jak správně nacvičovat a to hlavní dcera jí nechtěla " tu hodnou p. Doktorku Táňu " na konci logopedie opustit. Moc se těšila na hodiny a snažila se, aby uspěla . Díky a rádi vzpomínáme. Danuta a Janička Mervartovi

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vystudovala jsem čtyřletý magisterský obor logopedie na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech a půl letech praxe v ambulanci klinické logopedie ve Vyškově jsem úspěšně složila atestační zkoušku v oboru klinická logopedie. Vlastní klinickou praxi provozuji od prosince 2009. Jsem členkou Asociace klinických logopedů České republiky. Celoživotně se vzdělávám. Jsem držitelkou certifikátu Ministerstva zdravotnictví ČR oprávňujícího k vedení hlasové rehabilitace a reedukace.

• klinická logopedie

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Ambulance klinické logopedie

Mládežnická 1563/9, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Cílené vyšetření pro potřeby přijímacího řízení ke studiu na vš.

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• D

• Syn si návštěvy u paní logopedky velice oblíbil a těšil se na každé setkání. Problém s řečí byl vyřešen. Oceňuji přístup k dětem a celkové milé jednání. Určitě doporučuji.

• Perfektní paní logopedka...super přístup, dceru rozmluvila hned u prvního sezení (normálně je stydlivá). Svým charismatem dceru úplně okouzlila. Vždy se tam těšila. Mám také s čím srovnávat, předtím jsme byli u jiné paní logopedky.

• Naprosto úžasná,má dcera která na nikoho nemluví,hned na druhém sezení aspoň šeptala a od začátku spolupracovala.Se synem jsem chodila jinam,mohu tedy posoudit rozdíl a spravedlivě hodnotit.