Praktický lékař pro děti a dorost
6. května 1373, Kojetín

Nejlepší dětská lékařka kterou znám a kterou jsem mohla pro své děti vybrat. I když se synem byly po narození veliké problémy (narodil se moc brzo s velmi nízkou porodní váhou). Paní doktorka vždy ochotně poradila pomohla a věnovala se nám nad rámec svých povinností. Ochotná usměvavá empatická. profesionální. Mohu všem jen doporučit.

Č

Paní doktorka se starala o mého syna od porodu,vždy jsme byli velmi spokojení. Nedává bezhlavě antibiotika,snaží se najít příčinu a neléčí jen příznaky nemocí, velmi mi pomohla doporučením homeopatik. Sestřička je milá,ochotná a umí to s dětmi. Já vřele doporučuji

Velmi příjemná, milá a vždy ochotná paní doktorka se skvělým přístupem k mým dětem. Neměnila bych, mohu jen vřele doporučit.

Když mame nějaký problém, vždy nám poradí i po telefonu, nikdy nas neodmítla. I když je víkend a my jsme na druhé straně zeměkoule. Jsem s ní spokojená.

Ja mám velmi dobré zkušenosti s paní doktorkou.Vždycky nam poradila dobře.Když mame nějaky problém vždycky nam poradila i po telefonu nikdy nas neodmítla.Jsem s ní spokojená.

V Kojetíně a okolí rozhodně NEJLEPŠÍ pediatr!

Názory se sice různí, ale je to spíš o zvyku - kdo chválí podávání antibiotik na každou rýmu či kašel, jak to známe od MUDr. Procházkové z Kojetína, rozhodně k MUDr. Ježkové (ex. Küchlerové) nechoďte! U naší MUDr. Ježkové Vás totiž čeká důkladná péče, postupy a přístup dle aktuálních medicínských trendů a antibiotika jen v případě, kdy už není jiné řešení.

R.K.

Všem vřele doporučuji, opravdu se dítěti věnuje a je ochotná přijít i domů kdykoliv ji zavolám.

Skvělá paní doktorka, která nám vždycky pomůže. Ze vším si poradí, nic nezanedbá. Děkujeme paní doktorko.

Naše paní doktorka je nejlepší co znám. Nikdy nic nezanedbá, vše pečlivě vyšetří, je usměvavá, ochotná a hodná.

Úžasná paní doktorka, která nikdy nic nezanedbá a je vždy milá a příjemná. Všem doporučuji.