Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

O paní doktorce se po celém městě říká,že je ta nejlepší ve svém oboru.. Z vlastní zkušenosti mohu jen potvrdit a všem vřele doporučit! Nejen paní doktorka,ale i celý její tým,je velice milý a vstřícný! U mě léčba stále ještě probíhá,ale už teď jsou výsledky ohromující. Investice se v tomto případě rozhodně vyplatila.

Můžete mi někdo poslat platné telefonní číslo nebo email na paní doktorku? Potřebuji se objednat (mám doporučenku od své zubařky z Ústí), ale bohužel se jí už asi měsíc nemůžeme dovolat :(
Děkuji.

Mohu se zeptat? Paní doktorka mi byla doporučená jako nejlepší poblíž mého bydliště - Ústí nad Labem. Bohužel se už ale tři týdny marně snažím dovolat a objednat se. Mám i doporučenku od své zubařky, ale jak říkám, na zde uvedeném telefonním čísle jí nemůžu zastihnout ani já, ani moje zubařka. Nemáte na ní někdo nějaký aktuální kontakt? Nechci tam jezdit na "blint", když ani neznám otevírací dobu..
Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď.

S paní Saifrtovou mám velmi dobré zkušenosti. Chodila jsem k ní rok a mám nyní rovné zuby. Záleží ovšem na Vás, jak se o rovnátka a vše okolo budete starat. Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Vysvětlí Vám průběh celého šetření a vždy, než Vám začne něco dělat, řekne Vám vždy co. Dříve jsem chodila k MUDr. Mrvové a měla jsem s ní velmi negativní zkušenosti. Byla velmi nepříjemná a vyřadila mne z evidence. Byla neustále nevrlá a zlá. U paní Saifrtové se dočkáte milého jednání, spolupráce. Bude s Vámi zacházet jako s pacientem a ne jako s dalším kusem masa. Je pravda, že procedura stojí dost peněz - upřímně - co dnes ne. Paní doktorko, moc Vám za vše děkuji, už se nestydím smát se na fotkách, jsem Vám moc vděčna!

S paní Saifrtovou mám velmi dobré zkušenosti. Chodila jsem k ní rok a mám nyní rovné zuby. Záleží ovšem na Vás, jak se o rovnátka a vše okolo budete starat. Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Vysvětlí Vám průběh celého šetření a vždy, než Vám začne něco dělat, řekne Vám vždy co. Dříve jsem chodila k MUDr. Mrvové a měla jsem s ní velmi negativní zkušenosti. Byla velmi nepříjemná a vyřadila mne z evidence. Byla neustále nevrlá a zlá. U paní Saifrtové se dočkáte milého jednání a spolupráce. Bude s Vámi zacházet jako s pacientem a ne jako s dalším kusem masa. Je pravda, že procedura stojí dost peněz - ale upřímně - co dnes ne. Paní doktorko, moc Vám za vše děkuji, už se nestydím smát se na fotkách, jsem Vám moc vděčna!

Nejlepší!!!!!!!!!!!!!! moc hodná a ochotná milá k dětem.

Jsem velice spokojená. Milá,hodná a má dobrý přístup.

prostě skvělá paní doktorka................=.)

Je to špička, lepší ortodonistku jsem nemohla najít!!! Moderní bezbolestné metody, skvělý přístup, bezproblémová domluva.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Dcera je pacientkou pí.ortodontisky,která ji ošetřuje pomocí rovnátek vrchní čelist.Pí.doktorka dceru stále nutí k nasazení rovnátek i na čelist spodní,které dcera,ale odmítá.Spodní zuby má rovné a dle našeho názoru jsou tudíž rovnátka zbytečná.Pí doktorka ale tvrdí,že pokud se nebude upravovat jejich pomocí i čelist spodní,vrchní se opět ,,rozjedeˇ.Tyto fixační rovnátka jsou za hranicí 10000 Kč a dcera potřebuje spíše operaci očí,než tento estetický zákrok,což pí doktorce řekla.Pí doktorka,ale na dceru tlačí,ať si teda vezme půjčku a při každé návštěvě naléhá na rozhodnutí o spodní čelisti tak,že dcera už tam chodí s odporem.Je možné takové jednání od pí.doktorky a je nutné upravovat spodní čelist s tím,že by do budoucna mohla mít vliv na stav vrchní?Děkuji za odpověd

posoudit stav bez toho abych Vaši dceru viděla opravdu nelze.
V naší ordinaci jsou téměř všichni pacienti léčeni v obou čelistech, právě z důvodu dosažení maximální stability výsledku.
Sylvie Saifrtová

MUDr. Sylvie Saifrtová