Sylva Opletalová, internista Jeseník

MUDr. Sylva Opletalová

Uložit

Internista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Priessnitzova 12/299, Jeseník
Priessnitzovy léčebné lázně a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Přijela jsem do lázní ve velmi zhoršeném zdravotním stavu vlivem psychosomatických příčin. Léčebný přístup paní doktorky Opletalové pomohl zlepšit můj psychický i fyzický stav do té míry, že jsem opouštěla lázně s výrazným zlepšením mé plicní choroby. Důkladnost, pečlivost, důslednost při vysoce profesionálním způsobu léčby paní doktorky vyvolává ve mně důvěru, to je základ úspěšnosti mého lázeňského pobytu pacienta. Děkuji. Ludmila Macků
únor 2013


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá po všech stránkách, jak odborné i té lidské. Díky ní jsem z lázní odjížděla velmi spokojená a taktéž po všech stránkách uzdravená. Velké díky.


P
Ověřeny pacient

Děkuji za vzornou léčbu v minulých letech , za profesionální přístup. Děkuji za letošní péči o přítele, který do lázní ani nechtěl jet, ale díky paní doktorce se zřejmě posunul v pochopení svoji nemoci dále....Jste skvělá! PP, Brno


Ověřeny pacient

Mé hodnocení "nejlepší" lékařka je podloženo mou vlastní zkušeností lázeňské klientky - pacientky. Paní doktorka Opletalová má právě ty kvality, které potřebuje lázeňský lékař: vysokou úroveň profesionality, stejně tak lékařské etiky, potřebnou míru lidského pochopení. Mám jí za mnoho být vděčná.


B
Ověřeny pacient

Doktorka na svém místě!!! Milá, stále usměvavá, po odborné stránce nemám žádné námitky. Už její přístup k pacientovi léčí..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti