MUDr. Štěpánka Waclavová

Oční lékař Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

MUDr. Štěpánka Waclavová
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Po sdělení, že jsem byl pichnut včelou do oka mě paní doktorka poslala jinam, má plno a musel bych dlouho čekat.

Příjemná atmosféra v ordinaci, dobré vystupování a vůbec péče. Mínusem se čekání na termín. Bohužel očařů je málo. Ale já jsem spokojená.

K paní doktorce chodí celá rodina, naprosto vždy vše řešila profesiálně a jsme velmi spokojeni. Ta paní co píše o paní doktorce záporně se mi opravdu nezdá. Měl jsem před léty úraz oka a na zavolání mě ihned přednostně vzala a to jsem tam byl poprvé. Manželka k ní přešla od jiného lékaře a je naprosto spokojená a zejména s lidským přístupem k pacientům.

Byl jsem u ní jen jednou a naposled.

Zdaleka nejlepší oční lékařka, jakou jsem měl možnost navštívit! Narozdíl od předchozího lékaře, který měl ordinaci jako ze 70. let a choval se k lidem jako ke zvěři...

pečlivá lékařka, vlídná, milá k dětem i dospělým, vždy se mě i mé rodině dostala výborná péče

Velmi dobrý přístup kpacietúm

prostě skvělá

Pani doktorka je opravdu jednička.Je milá k dětem i dospělím,poradí,vysvětlí,prostě profesionálka ve svém oboru.

Doposud jsem měla s paní doktorkou dobré zkušenosti, až tedy na tu poslední. Volala jsem jí na doporučení dětské lékařky a požádala o vyšetření naší 2-měsíční dcery, u které se objevil akutní zánět očiček. Paní doktorka,která vždy když jsem měla platit kontaktní čočky termíny měla, tak najednou měla děsně plno, hýřila všemi možnými výmluvami a neměla minimální zájem naši dcerku vyšetřit. Docela mě to zamrzelo, zvlášť když šlo o tak malé dítě v takovém stavu. :-( Museli jsme tedy shánět jiného lékaře, který dcerku vzal ihned bez jakéhokoliv objednávání.