Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
MUDr. Štěpánka Waclavová (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Po sdělení, že jsem byl pichnut včelou do oka mě paní doktorka poslala jinam, má plno a musel bych dlouho čekat.

Příjemná atmosféra v ordinaci, dobré vystupování a vůbec péče. Mínusem se čekání na termín. Bohužel očařů je málo. Ale já jsem spokojená.

K paní doktorce chodí celá rodina, naprosto vždy vše řešila profesiálně a jsme velmi spokojeni. Ta paní co píše o paní doktorce záporně se mi opravdu nezdá. Měl jsem před léty úraz oka a na zavolání mě ihned přednostně vzala a to jsem tam byl poprvé. Manželka k ní přešla od jiného lékaře a je naprosto spokojená a zejména s lidským přístupem k pacientům.

Byl jsem u ní jen jednou a naposled.

Zdaleka nejlepší oční lékařka, jakou jsem měl možnost navštívit! Narozdíl od předchozího lékaře, který měl ordinaci jako ze 70. let a choval se k lidem jako ke zvěři...

pečlivá lékařka, vlídná, milá k dětem i dospělým, vždy se mě i mé rodině dostala výborná péče

Velmi dobrý přístup kpacietúm

prostě skvělá

Pani doktorka je opravdu jednička.Je milá k dětem i dospělím,poradí,vysvětlí,prostě profesionálka ve svém oboru.

Doposud jsem měla s paní doktorkou dobré zkušenosti, až tedy na tu poslední. Volala jsem jí na doporučení dětské lékařky a požádala o vyšetření naší 2-měsíční dcery, u které se objevil akutní zánět očiček. Paní doktorka,která vždy když jsem měla platit kontaktní čočky termíny měla, tak najednou měla děsně plno, hýřila všemi možnými výmluvami a neměla minimální zájem naši dcerku vyšetřit. Docela mě to zamrzelo, zvlášť když šlo o tak malé dítě v takovém stavu. :-( Museli jsme tedy shánět jiného lékaře, který dcerku vzal ihned bez jakéhokoliv objednávání.