Štěpán Zdeněk, ortoped Šumperk

MUDr. Štěpán Zdeněk

Ortoped

Nerudova 41, Šumperk
Odborný lékař ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Myslím si,že je pan primář Štěpán evropská kapacita v ortopedii a že je u nás v české republice nedoceněn.Operoval mi kyčelní kloub a jsem šťastná,že mne operoval právě pan primář.

Umístění: Odborný lékař ortopedie konzultace zlomeniny

Ještě teď se z návštěvy vzpamatovávam a nevěřím, že se to opravdu stalo a primář se může chovat tak neuvěřitelně arogantním a hulvatským způsobem. Už předem jsem dostala varování o jeho (ne)způsobech, ale předčilo to má očekávání... zesměšňování, rádoby ironie, povýšenost, věty typu "zklidněte hormony", "odpovídejte na otázky a neptejte se", naznačování, že se nechci ve skutečnosti vyléčit....to mě skoro rozesmalo, protože jsem za ním šla
právě proto, aby se léčení urychlilo.
Suma sumárum, opravdu ukázka úrovně šumperské nemocnice par excelance ???? Nedoporučuji nikomu, kdo se nenechá ponižovat a chce, aby s ním doktor jednal slušně a s respektem.

Jsem po operaci praveho kycelniho kloubu. Perfektni prace pana primare i celeho tymu, jak pri operaci, tak i po ni. Hned jak jsem se s panem primarem setkala jsem vedela, ze vse bude dobre. A je. Jsem rada, ze jsem si ho vybrala i tuto nemocnici. Vsichni jsou tu uzasni. Proto si zde budu domlouvat i druhou nohu. Pan primar je clovek na svem miste jak lidsky tak odborne a vede k tomu i cele oddeleni. Mohu jen a jen uprimne doporucit. Od prijeti do nemocnice az pi propusteni si tu CLOVEK pripada opravdu jako CLOVEK.
Daniela z Prahy

perfektní lékař,který vždy ochotně a rád pomůže,bude mi dělat TEP kyčle a nemám vůbec žádné obavy a plně mu důvěřuji

Z mé zkušenosti nemůžu pana doktora za nic pochválit. Po špatném zhojení zlomeniny jsem k němu chodil na kontroly, jejichž jediným výsledkem bylo čekání 2 a více hodin kvůli špatnému objednávacímu systému a protože pan doktor má rád, když si na něj pacienti počkají, dumání nad starými RTG snímky, nad kterými se dumalo již při minulých kontrolách, rozdílný popis úrazu na každé kontrole a vtipy typu, že na běžné chození nemusíte mít nohu rovně. Když mi odmítl sepsat lékařskou zprávu se slovy, "že má důležitější věci na starost", tak jsem se rozhodl změnit lékaře. Možná umí operovat, ale jelikož jinak neumí nic jiného, co se týká lékařské péče, nestojí to za to riziko. Silně nedoporučuji.

Operovat zřejmě umí, alespoň jako laik jsem žádný problém po zákrocích kdy mne operoval po autonehodě nezjistil, snad jen velké nezhojené jizvy. Co je ale opravdu děsný zážitek, jeho hulvátství a rádoby vtipné výlevy na adresu pacienta, případně doprovázejících osob. Rovněž je mu za těžko vyřídit administrativu, takže dokladů pro pojišťovnu se nedočkáte.

Po dvou nepovedených operacích musím hodnotit negativně. Navíc je arogantní, neumí přiznat chybu a svaluje problém na své podřízené.

Pan doktor mi v roce 2010 operoval koleno s podezřením na meniskus. Po operaci se ukázalo, že z menisku se vyklubalo 12 cm chybějící chrupavky, což znamenalo půlroční léčení a neustálé injekce a bolesti, trvalé následky. Těžko jsem se s tím smiřovala. Pan doktor mi však vše několikrát vysvětlil, i když v čekárně bylo plno lidí, a mně se díky tomu podařilo lépe s následky psychicky vyrovnat. Sice si na něj musíte počkat i klidně 3 hodiny v čekárně, ale ta péče a odborná zkušenost za to stojí.

S tímto lékařem mám co nejlepší zkušenosti. Vždy ochotně ošetří moji rodinu, poradí a mohu se na něj kdykoliv obrátit. Je to vynikající lékař a výborný specialista. Vždy to myslí dobře, i když se nám to nelíbí. Ale ví co říká.

Pana doktora jsem potkal za těchto okolností: spadl jsem nedaleko Červenohorského sedla z kola a poranil si ruku, dobelhal jsem se na stanici Horské služby. Náčelník HS mi řekl, že za ním přijede na návštěvu primář který má dovolenou. Skutečně přijel, prohlédl mě, stanovil indikaci - AC luxace ramenního kloubu 3 stupně. Manželku pochválil za perfektně provedené znechybnění ruky, popsal mi postup následujících dnů, zajistili s náčelníkem převoz sanitkou do Šumperku. Takže takové milé setkání dvou lidí na dovolené. Pan doktor se mnou jednal naprosto profesionálně a jsem rád, že jsem uposlechl jeho doporučení. Děkuji mu aspoň tímto způsobem. Pacient z Brna na dovolené.