Odborný lékař ortopedie
Nerudova 41, Šumperk

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Pan doktor Štěpán a bývalý primář ortopedie nemocnice Šumperk je již dlouhá desetiletí špičkou v ortopedii. Proto jsem za ním dojížděl na vyšetření a následně na operaci ( osteotomii kolene ). Vzdálenost 100 km není nic proti tomu, jaké se mi dostalo odborné péče a úspěšné léčby operativním zákrokem.
Rázný přístup k pacientům je znát, ale je také možné, že je to způsobeno jeho hlubokým hlasem. Pan primář je přísný, věcný, stručný a když nějaké to slovíčko překousnete, tak se vám dostane úžasné péče a dokonce v tom jeho velkém zápřahu i směvu.
Prostě není čas se vykecávat, ale jednat rychle a pomoct nám všem, protože o jeho péči stojí hodně lidí a je málo času.
Empatický přístup je jistě příjemný, ale ten se hodí hlavně k dětským lékařům.
Já jsem zvolil professionála a to za každou cenu.
Jsem šťastný, že jsem se do jeho rukou dostal.
Děkuji, PANE DOKTORE !

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Emeritní primář Mudr. Zdeněk Štěpán je skvělý a profesionální ortoped s velkými zkušenostmi i velkým přehledem.
V září 2021 mě provedl výměnu kyčelního kloubu. Jsem maximálně spokojen s operativním výkonem i celkovým přístupem tohoto uznávaného lékaře. Po dvou měsících jsem ve velmi dobré kondici. Pan doktor ve měl budil již od začátku velkou důvěru a to také celý personál. Ortopedie v Šumperku má velmi dobré jméno. Doporučuji.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Pan emeritní primář MUDr.Štěpán mi provedl TEP kyčle, měl jsem na něho ty nejlepší reference a svoji pověst potvrdil, jsem maximálně spokojený

Myslím si,že je pan primář Štěpán evropská kapacita v ortopedii a že je u nás v české republice nedoceněn.Operoval mi kyčelní kloub a jsem šťastná,že mne operoval právě pan primář.

Umístění: Odborný lékař ortopedie konzultace zlomeniny

Ještě teď se z návštěvy vzpamatovávam a nevěřím, že se to opravdu stalo a primář se může chovat tak neuvěřitelně arogantním a hulvatským způsobem. Už předem jsem dostala varování o jeho (ne)způsobech, ale předčilo to má očekávání... zesměšňování, rádoby ironie, povýšenost, věty typu "zklidněte hormony", "odpovídejte na otázky a neptejte se", naznačování, že se nechci ve skutečnosti vyléčit....to mě skoro rozesmalo, protože jsem za ním šla
právě proto, aby se léčení urychlilo.
Suma sumárum, opravdu ukázka úrovně šumperské nemocnice par excelance ???? Nedoporučuji nikomu, kdo se nenechá ponižovat a chce, aby s ním doktor jednal slušně a s respektem.

Jsem po operaci praveho kycelniho kloubu. Perfektni prace pana primare i celeho tymu, jak pri operaci, tak i po ni. Hned jak jsem se s panem primarem setkala jsem vedela, ze vse bude dobre. A je. Jsem rada, ze jsem si ho vybrala i tuto nemocnici. Vsichni jsou tu uzasni. Proto si zde budu domlouvat i druhou nohu. Pan primar je clovek na svem miste jak lidsky tak odborne a vede k tomu i cele oddeleni. Mohu jen a jen uprimne doporucit. Od prijeti do nemocnice az pi propusteni si tu CLOVEK pripada opravdu jako CLOVEK.
Daniela z Prahy

perfektní lékař,který vždy ochotně a rád pomůže,bude mi dělat TEP kyčle a nemám vůbec žádné obavy a plně mu důvěřuji

Z mé zkušenosti nemůžu pana doktora za nic pochválit. Po špatném zhojení zlomeniny jsem k němu chodil na kontroly, jejichž jediným výsledkem bylo čekání 2 a více hodin kvůli špatnému objednávacímu systému a protože pan doktor má rád, když si na něj pacienti počkají, dumání nad starými RTG snímky, nad kterými se dumalo již při minulých kontrolách, rozdílný popis úrazu na každé kontrole a vtipy typu, že na běžné chození nemusíte mít nohu rovně. Když mi odmítl sepsat lékařskou zprávu se slovy, "že má důležitější věci na starost", tak jsem se rozhodl změnit lékaře. Možná umí operovat, ale jelikož jinak neumí nic jiného, co se týká lékařské péče, nestojí to za to riziko. Silně nedoporučuji.

Operovat zřejmě umí, alespoň jako laik jsem žádný problém po zákrocích kdy mne operoval po autonehodě nezjistil, snad jen velké nezhojené jizvy. Co je ale opravdu děsný zážitek, jeho hulvátství a rádoby vtipné výlevy na adresu pacienta, případně doprovázejících osob. Rovněž je mu za těžko vyřídit administrativu, takže dokladů pro pojišťovnu se nedočkáte.

Po dvou nepovedených operacích musím hodnotit negativně. Navíc je arogantní, neumí přiznat chybu a svaluje problém na své podřízené.