Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Be fine Terapeutovna

Nabízím podporu a pochopení lidem, kteří hledají řešení v náročných životních situacích nebo jen hledají cestu, kterou se mají vydat. Společně můžeme ...

• psychoterapie

Umístění: Be fine Terapeutovna individuální psychoterapie

Pan Doležel je člověk na svém místě. Pokaždé se na sezení těším, protože vím, že v sobě opět dokážu s jeho pomocí najít ztracenou naději. Několikrát mi pomohl nahmatat v kalné vodě to, o čem jsem byla přesvědčená, že jsem dávno ztratila. Pravidelnost sezení mi pomáhá, pozoruji to na sobě už pár týdnů. Jsem velice ráda, že naše spolupráce trvá.

Mgr. Štěpán Doležel

Dobrý den, děkuji za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsem rád, že je pro Vás naše společná práce užitečná. Vše dobré! Š. Doležel

Umístění: Be fine Terapeutovna osobní psychoterapie

Mgr. Doležel je osoba na svém místě. Vždy mi dokázal s čímkoliv pomoci. Ať se jednalo o problémy ve škole či soukromé. Jeho doporučená cvičení mi pomohla najít dlouho ztracenou sebelásku. Za sebe doporučuji

Mgr. Štěpán Doležel

Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu. Ať se daří! S pozdravem, Š. Doležel