Moskevská 658/41, Liberec
Odborný oční lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař změření zraku (dioptrií)

Minulý rok, jsem byla poprosit paní doktoru, zda by mi na rychlo nezměřila zrak. Kamarádka totiž byla na Ukrajině a volala mi, že tam by mě brýle vyšli na 500,-.. Mám 5.0 a 5.5 dioptrií a tady u nás mě brýle vyjdou cca na 8 000 - 10 000,-.. No kdo by to nebral, za takovou cenu, že?
No, k paní doktorce jsem se ani nedostala. Řekla jsem sestřičce s čím tam jdu a ona mi řekla, že se z toho nezblázní, že já nechci české brýle a musím mít z ciziny. No pokoušela jsem se jí vysvětlit, že mám na nose brýle staré přes 10 let, a to protože to jsou poslední brýle co mi koupila moje maminka.. Bohužel já prostě 8000,- nemám. Jsem ráda že vyjdou s nájmem a mám na rohlíky.. Objednala mě (myslím, už si to nepamatuji protože jsem byla vytočená a vzteklá) asi za 10 dní.. Rovnou jsem jí oznámila ať na mě nečekají a že odcházím k jinému lékaři, že na takové to jednání opravdu nejsem zvědavá. Nic jsem jí neudělal a byla bych ochotná tam sedět a čekat klidně půl dne.
Nakonec jsem zašla do optiky kde mi ochotně oči změřila, moc milá paní prodavačka. Sice to stálo 350,- ale lepší dát za brýle celkem 820,- než 8000.
P.S.: Škoda že se musí dát aspoň jedna hvězdička, díky arogantní paní sestřičce by paní doktorka nedostala ode mě ani jednu

Navštívila jsem s 5 letou dcerkou pohotovost. Měla jsem si na doléčení a další průběh léčby najít svého stálého očního lékaře. Bylo to dvoudenní zoufalé obvolávání lékařů , vždy odmítnutí i tak malého dítěte s celkem vážným stavem. Jediná paní doktorka již příjemná do telefonu nás vzala. Ošetřila nás okamžitě, k malé se chovala velmi pěkně, sestřička také. Doporučuji. Vlídný, ochotný a profesionální přístup. Děkuji

Celý život se pohybuji mezi zdravotníky a odbornost a přístup p. doktorky k pacientům je velice dobrý a zodpovědný.
Po mé předchozí operaci mozku jsem měla "v hlavě brouka,"že mám poškozený zrak,ale p.doktorka se mi natolik věnovala,že jsem odcházela z ordinace a skoro jsem si zpívala.
Tímto jí vyjadřuji můj velký dík!Život je fakt bezvadný díky bezva lidem. Jana Kopová TU

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné ženy a kvalitní zdravotnice,velice si jic vážím.zrovna mám nějaký problém,zítra ráno zavolám a věřím,že ještě zítra půjdu na vyšetření-O AROGANCI SE NED8 MLUVIT

Velmi arogantní a nepříjemná sestra, požádal jsem ji o vyšetření dle doporučení obvodní lékařky a téměř mě vyhodila z ordinace, že když mám brýle, mám si jít k lékaři, kde mám kartu (u očního jsem nebyl mnoho let, je již v důchodu, karta prostě není. Kvůli čekacím dobám u lékaře jsem si léta nechal měřit zrak v optikách), zůstal jsem s "otevřenými ústy", když mi v podstatě přibouchla dveře před nosem. Obávám se - jaká sestra, taková lékařka, takovýto přístup by lékařka své podřízené rozhodně neměla trpět! Rozhodně nedoporučuji! T. Drašnar, Liberec

Dobrý den, paní doktorka i sestřička jsou úžasný, velmi příjemný, vše vysvětlí. A co je hlavní pomohou. Jestli má někdo nějaký problém, asi si ho vytváří sám. Věra B.

K paní doktorce jsem chodila několik let a nepůsobila na mě dobře ani jako lékařka ani jako člověk. Nezajímá se, neudělá potřebná vyšetření, velmi laxní přístup. Nyní jsem u jiného lékaře a hned se ptal, jestli někdo v rodině nemá zelený zákal, a pak mě udělal potřebné vyšetření.

Přidávám se k slabému hodnocení lékařky i sestry, proto jsem si též našla lepší. Náladovost a nevhodné chování k pacientovi es mi také nelíbí. NEDOPORUČUJI.

Tato pani (kdyz napísu,lékařka,tak urazim všechny dobré doktory) by měla zamknout ordinaci a zahodit klíče.Když oční lékař nerozpozná makulární degeneraci (vlhkou formu),nepoužije nejzákladnější pomůcku-Amslerovu mřížku,tak podle mě trpí sama degeneraci,ale ne oka.