Odborný oční lékař
Moskevská 658/41, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Dobrý den, k paní doktorce jsem já i moje maminka chodily několik let, byly jsme spokojené, paní doktorka je milá, sestřička je hodně rázná, ale to do loňského roku nám celkem nevadilo, kdy maminka potřebovala prohlédnou oči, "dovolila" si tam zajít bez objednávky, protože měla potíže s očima (mamince bylo 92 let), sestra mamku ani nepustila k paní doktorce s tím, že není objednaná, proto šla tedy domů a druhý den si přivstala, aby už byla u paní doktorky dřív a přišla na ní řada. Bohužel mamka po cestě upadla a trochu se zranila na koleně a ruce a také trochu umazala. Aby nešla k paní doktorce špinavá, půjčila si od sestry klíče od záchodu, aby se umyla a kalhoty trochu otřela a tam to právě začalo, sestra se do mamky pustila, že umazala umyvadlo a že to tam bude muset celé umýt a že ji k paní doktorce takhle nepustí, že by jim to tam zmazala. Mamka zase tak špinavá nebyla, ale ochota, že by ji aspoň odřenou ruku zalepila, nebo se o mamku trochu postarala, vždyť ji bylo 92 a trochu úcty a pochopení by si určitě zasloužila. Toto jednání mě přinutilo změnit ordinaci a bohužel i opustit paní doktorku Hlubučkovou, ale jednání a bezohlednost sestry je hrozná, také bude jednou stará.

Umístění: Odborný oční lékař změření zraku (dioptrií)

Minulý rok, jsem byla poprosit paní doktoru, zda by mi na rychlo nezměřila zrak. Kamarádka totiž byla na Ukrajině a volala mi, že tam by mě brýle vyšli na 500,-.. Mám 5.0 a 5.5 dioptrií a tady u nás mě brýle vyjdou cca na 8 000 - 10 000,-.. No kdo by to nebral, za takovou cenu, že?
No, k paní doktorce jsem se ani nedostala. Řekla jsem sestřičce s čím tam jdu a ona mi řekla, že se z toho nezblázní, že já nechci české brýle a musím mít z ciziny. No pokoušela jsem se jí vysvětlit, že mám na nose brýle staré přes 10 let, a to protože to jsou poslední brýle co mi koupila moje maminka.. Bohužel já prostě 8000,- nemám. Jsem ráda že vyjdou s nájmem a mám na rohlíky.. Objednala mě (myslím, už si to nepamatuji protože jsem byla vytočená a vzteklá) asi za 10 dní.. Rovnou jsem jí oznámila ať na mě nečekají a že odcházím k jinému lékaři, že na takové to jednání opravdu nejsem zvědavá. Nic jsem jí neudělal a byla bych ochotná tam sedět a čekat klidně půl dne.
Nakonec jsem zašla do optiky kde mi ochotně oči změřila, moc milá paní prodavačka. Sice to stálo 350,- ale lepší dát za brýle celkem 820,- než 8000.
P.S.: Škoda že se musí dát aspoň jedna hvězdička, díky arogantní paní sestřičce by paní doktorka nedostala ode mě ani jednu

Navštívila jsem s 5 letou dcerkou pohotovost. Měla jsem si na doléčení a další průběh léčby najít svého stálého očního lékaře. Bylo to dvoudenní zoufalé obvolávání lékařů , vždy odmítnutí i tak malého dítěte s celkem vážným stavem. Jediná paní doktorka již příjemná do telefonu nás vzala. Ošetřila nás okamžitě, k malé se chovala velmi pěkně, sestřička také. Doporučuji. Vlídný, ochotný a profesionální přístup. Děkuji

Celý život se pohybuji mezi zdravotníky a odbornost a přístup p. doktorky k pacientům je velice dobrý a zodpovědný.
Po mé předchozí operaci mozku jsem měla "v hlavě brouka,"že mám poškozený zrak,ale p.doktorka se mi natolik věnovala,že jsem odcházela z ordinace a skoro jsem si zpívala.
Tímto jí vyjadřuji můj velký dík!Život je fakt bezvadný díky bezva lidem. Jana Kopová TU

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné ženy a kvalitní zdravotnice,velice si jic vážím.zrovna mám nějaký problém,zítra ráno zavolám a věřím,že ještě zítra půjdu na vyšetření-O AROGANCI SE NED8 MLUVIT

Velmi arogantní a nepříjemná sestra, požádal jsem ji o vyšetření dle doporučení obvodní lékařky a téměř mě vyhodila z ordinace, že když mám brýle, mám si jít k lékaři, kde mám kartu (u očního jsem nebyl mnoho let, je již v důchodu, karta prostě není. Kvůli čekacím dobám u lékaře jsem si léta nechal měřit zrak v optikách), zůstal jsem s "otevřenými ústy", když mi v podstatě přibouchla dveře před nosem. Obávám se - jaká sestra, taková lékařka, takovýto přístup by lékařka své podřízené rozhodně neměla trpět! Rozhodně nedoporučuji! T. Drašnar, Liberec

Dobrý den, paní doktorka i sestřička jsou úžasný, velmi příjemný, vše vysvětlí. A co je hlavní pomohou. Jestli má někdo nějaký problém, asi si ho vytváří sám. Věra B.

K paní doktorce jsem chodila několik let a nepůsobila na mě dobře ani jako lékařka ani jako člověk. Nezajímá se, neudělá potřebná vyšetření, velmi laxní přístup. Nyní jsem u jiného lékaře a hned se ptal, jestli někdo v rodině nemá zelený zákal, a pak mě udělal potřebné vyšetření.

Přidávám se k slabému hodnocení lékařky i sestry, proto jsem si též našla lepší. Náladovost a nevhodné chování k pacientovi es mi také nelíbí. NEDOPORUČUJI.