Stanislava Heroutová

Nový Bydžov, Hradec Králové 3 adresa

Jana Maláta 488, Nový Bydžov

K Sokolovně 309/1b, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Ord. PL pro děti a dorost, alergologie
Karla IV. 87, Nový Bydžov

Umístění: Ord. PL pro děti a dorost, alergologie Kontrola

Škoda, ze jsem necetla recenze driv. Mam naprosto stejnou zkušenost i po 10 letech! Špatná diagnóza dcery, chtela ji nasadit kortikoidy, i kdyz byla bez obtíží. Dnes po kontrole u jine Dr. Byl zjištěn normální nález, astma nemá, žádné leky užívat nemusi. Pani Dr. Nepouziva email v 21. Století a jeji přístup je opravdu hrozný. Nepřipouští diskuzi, arogantni chovani. Každopádně doporučuji si kazdou jeji diagnozu overit jinde. Nebo k ni radeji nechodit.

Umístění: Ordinace Horečky

Pani doktorka je velice arogantní a s dětmi to neumí. Moji dceři se divala do krku a to drivko ji do pusinky cpala násilím mala úplně brecela a ji to bylo úplně jedno...mala měla 4 dny horečky po lekách ji to vždy kleslo u doktorky ji sestra namerila 36,3 a osočila mě z toho ze si vymyslim ze jak je možné ze u nich ma 36,3 a já ji namerila 39,5 ze prý mám asi špatný teploměr!! ???????? Nejhorší doktorka nechápu jak může ordinovat!

Šla jsem tam s problémem častého nachlazení.Byli mě udělány testy na alergií jak pylovou,tak i potravinovou s tím,že mám na 5 druhů potravin pozitivu, a tedy mám tyto potraviny vysadit.Zároveň mi byla natočena spirometrie,také záporná,tudíž mi byli nasazeny kortikoidy pro počáteční bronchitidu.Tak jsem se se vším smířila a pojídala léky na alergií a stříkala kortikoidy.Nikdy před tím jsem neměla problém s dýcháním!!!Při každé kontrole jsem upozorňovala paní MUDr.,,že mám chrapot,ale k tomu se ani moc nevyjadřovala.Jenom jestli si po vstřiku kloktám a čistím zuby.To jsem opravdu dělala.Po roce a čtvrť jsem se naštvala a objednala se k jinému lékaři.Ten mě vyslechl,udělal spirometrii,celkový odběr krve na mé alergie určené paní doktorkou a rovnou mi řekl,ať nic neužívám,že nic nemám.A to bylo potvrzeno i s krevního vyšetření.Nyní mě čeká léčba hlasivek na ORL.Doufám,že to není tak vážné a já budu mít zpátky hlas.Už ani nevím,jaký hlas jsem vlastně měla před léčbou MUDr.Před každou návštěvou jsem se dobře necítila,říkala jsem si,jakou asi zase bude mít náladu a co mi bude vytýkat.

Jana
Máme stejné zkušenosti jako mnoho lidí tady,doktorka je arogantní,nebudu cpát do dětí léky,když jsou v klidu a ne že mi doktorka cpe další lék, že už je musíme mít dobrané,že ona si to spočítala.Pak mi půl roku ležej a expirace běží a platím to já ne doktorka.A o hodinovém čekání v ordinaci ani nemluvím.

Naprosto příšerná alergoložka. Pacient ji až tak nezajímá. Velmi nepříjemná paní.
A dovolat se do ordinace je nadlidský výkon.

K paní doktorce nikdy víc!!! Nepodala mi žádnou informaci, syna sotva prohlédla... když jsem ji o týden později požádala, aby mi vrátila propouštěcí zrpávy z nemocnice (rozhodli jsme se navštěvovat jiného alergologa), chtěla, abych jí vrátila lék, který nám přdepsala!!! To jsem pochopitelně neudělala, jednak jsme za lék zaplatila v lékárně doplatek a také na pojišťovně mě informovali, že to je naprosto nepřípustné.

C

V žádné případě nedoporučuji. Tříletá zkušenost (roční kontroly). Synovi je 6 let netrpí žádnými náznaky astmatu, ale paní doktorce se zdá že bere málo léků (léky na astma manželka nasadí při nachlazení a podobně - dost nebezpečná samoléčba). Syn je schopen se půl hodiny honit za míčem bez zadýchání.... Stejně špatná zkušenost z pohotovosti. Teploty kolem 39 v 19 hodin večer. Školení o tom jak je možné, že jsme si dovolili navštívit pohotovost. Vyhodila nás s tím, že si máme navštívit svého dětského lékaře. Syn měl tehdy angínu na kterou zabrala léčba o den později protože to tu krá.u obtěžovalo. Opravdu nechápu, že ještě funguje.

Zásadně nedoporučuji, se synem jsme u paní doktorky byli jen jednou a to nám nic jiného nezbylo, bylo to v noci na dětské pohotovosti. Vůbec nemá hezký přístup k dětem, synovy vyskákala hrozivá vyrážka, do toho průjem a několikahodinové zvracení, tak jsme pro jistotu jeli na pohotovost, to že se na tu vyrážku paní doktorka ani nepodívala mě dost naštvalo, psala zprávu jen podle nás jak nám to připadá. O to větší zděšení bylo, když jsem na internetu zjistila, že je paní doktorka i alergoložka (fakt nechápu). Syn ještě ten den skončil v nemocnici. Nejen že si zaplatíme regulační poplatek, ještě jsem si připadala, že ji velice obtěžuji, vždyť si to přeci můžem vyléčit rovnou doma sami, a diagnozu určit taktéž . Je jen veliké štěstí, že všichni doktoři nejsou stejný a na infekčním nám dost pomohli.

Horší lékařku než tuto jsem nikdy nepoznala, chová se povýšeně, protože jsem měla kdysi v 15 letech rasta copánky, což jí přišlo hrozné, tak mě ani nevzala do ordinace a poslala sestru, aby mi vzala stěr z krku pouze v čekárně. Měla jsem horečku a angínu, ale stěr byl negativní, sestra se mě skoro nedotkla. Spoustu jiných špatných zkušeností. Chudáci ty děti...

Přibližně, když mi bylo 14-15 let, začala jsem k ní chodit.Doprovázel mě ještě otec.. Že tam byl otec,jí ale zřejmě nezajímalo... úplně ho přehlížela,jako kdyby byl vzduch..Sotva ho pustila ke slovu,když se jí chtěl na něco optat.. Chápu,astma se týká především mě,tak jasně,že mluvila ke mě..ale i jemu snad vždycky mohla něco podotknout...Docela mě to zarazilo.. Měla jsem svůj tzv.Semafor,je to menší knížečka,podle níž jsem se měla řídit při obtížích..Zelená barva tj. 1.str. je stádium v klidu,oranžová zona zvýšit dávky,.. a červená-záchvat...No jo,jenže tam jsem to od ní neměla vyplněný v červené zoně..Tak jsmem jí jednoho dne poprosila, zda by mi to tam nedopsala,kdybych nááhodou třeba někdy měla záchvat,at vim, kolik si toho vzit..
Na záchvat jsem měla prášky-PREDNISON. Úplně neochotnou doktorku jsem nezažila.
S divným výrazem mi tam něco málo naškrábala, až to nešlo přečíst.. Jednoho dne,jsem si kladla otázku,proč mám na astmatický záchvat prášky?Co když u sebe třeba nebudu mít vodu a špatně se to taky nosilo,ty prášky absolutně nepraktické s sebou nosit..Jeden čas jsem měla ventolin,tak jsem neváhala, zeptat se..Ale ouuuvej..To už jsem tam šla sama bez táty..Něco v tom smyslu,"jak si to představuju"..Vykulila na mě ty její zlý oči a začala křičet..V tu chvíli se mi chtělo normálně brečet..Člověk je slušnej,chce pro sebe to nejlepší, a doktorka takhle vyjede...S nechutí mi mám dojem předepsala Ecosal..nebo něco podobného a od tý doby, už jsem neměla chut se s ní o něčem bavit,radit..Řekla jsem to našim doma,jakej má ke mě přístup a k mojí léčbě a otec taky říkal,že se mu nezdáála po těch pár návštěvách, co zažil...Ani jsme se myslím snad neozvali a už k ní víckrát nešli..!! Měla jsem fakt radost,že už nepřekročím její práh ordinace.!!