MUDr. Stanislava Brůhová

Oční lékař Více

České Budějovice 1 adresa

29 názor

Adresa

Ambulantní oftalmologie
Česká 29, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ambulantní oftalmologie Jiný

Skvělá paní doktorka, odbornice na svém místě. Již v čekárně je klient vtipně perfektně informován o svých právech a povinnostech, ordinace je věcná, na vysoké úrovni a klient odchází s dobrým pocitem. Škoda, že je paní doktorka již v důchodovém věku; náhradu budu jednou jen těžko hledat.

Ověřený profil
Umístění: Ambulantní oftalmologie pravidelná oční prohlídka

Paní doktorka je vynikající specialistka na oční vady.Jsem s ní velice spokojená, neměnila bych. Chodí k ní i obě moje dcery, u kterých zjistila, že brýle vůbec nepotřebují, jak jim je předepsala předešlá paní doktorka.Mladší dcera nyní dostala brýle, ale jenom půl dioptrie na lepší zaostření při řízení auta. Vynikající, a ještě jednou vynikající lékař ve svém oboru.

M
Ověřený profil

Navštívila jsem paní doktorku já i můj malý syn,který nemá dobrou zkušenost s bývalou oč.lékařkou,takže se bál..DÍKY paní doktorce Brůhové a hlavně jejímu přístupu je strach z vyšetření očí pryč.Tato doktorka je naprostý profík ve svém oboru,který poradí a opravdu pomůže!!!Neměnila bych a paní doktorce přeji pevné nervy a co nejmíň urýpaných pacientů,kteří si neumí ničeho vážit!S pozdravem Boucníková/AC/


A
Ověřený profil

Já jsem spokojená. Čekárna sice plná lidí, ale šla jsem na řadu v domluvený čas. Paní doktorka je výborná, své práci rozumí a vzbudila ve mně na prvním setkání důvěru. Bonusem je sympatické vystupování :-). Škoda, že není takových lékařů víc.


V
Ověřený profil

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli paní doktorka přijímá nové pacienty? Je to důležeté. Děkuji


Ověřený profil

I když jsem neměla tu čest potkat se s paní dr. osobně, nejsem její pacientkou( i když by mě přijala), potřebovala jsem radu po telefonu, ohledně své operace keratokonu v lexumu. Byla velice milá, příjemná, snažila se mi opravdu pomoci...né mě rychle odbýt! Opravdu super
Hrdličková Helena


Dobrý den,

ordinaci paní doktorky Brůhové navštěvuji již více jak čtyři roky. Zpočátku mě znervózňovala delší čekací doba. Poslední tři roky jsem byl ale přijat v termín objednání. Tento nedostatek byl tedy vyřešen. Při všech návštěvách jsem měl pocit, že se mi dostává odborné péče. S předepsanými brýlemi i čočkami nemám problém.

Paní Brůhová byla při každé návštěvě vstřícná a příjemná. Ordinaci bych obzvláště doporučil lidem, kteří používají kontaktní čočky. Ty jsou totiž k dostání v přidružené prodejně, kdy konzultace přímo s paní doktorkou funguje bezproblémově.

Paní doktorka mi poradila i telefonicky, když jsem se nemohl dostavit osobně, což oceňuji.

S pozdravem
Pavel Šatra


Dobrý den všem čtenářům i paní doktorce,

rok se s rokem sešel (přesně 13 měsíců) a já s potěšením mohu konstatovat, že paní doktorka stále ordinuje a tím nám pacientům pomáhá, je nadále milá a profesionální.

Už jsem jí tu jednou velice chválila a dnes opět nemohu jinak. Jsem na konci rizikového těhotenství, kdy jsem téměř půl roku ležela v nemocnici na udržování. Nyní jsem byla puštěna domů, abych si nachystala alespoň základní věci, doklady a výbavičku na miminko. K tomu mi bylo řečeno, abych kvůli vysokému počtu dioptrií urgentně navštívila očního specialistu, který zrak vyšetří a doporučí způsob vedení porodu. Zavolala jsem proto paní doktorce, vysvětlila jí vzniklou situaci. Ochotně mi vyhověla a objednala hned na druhý den ráno. Vyšetřila mě, vše vysvětlila a ještě popřála štěstí. Nemohu pominout, že takto se angažovala, přestože tento den byl jejím posledním pracovním před nástupem na dovolenou. Za vše jí moc a moc děkuji, ostatním DOPORUČUJI.

S pozdravem Jana Jordáková, Č.B.


Ověřený profil

Nedávno jsem byla u paní doktorky na kontrole kontaktních čoček. Vše probíhalo rychle a trvalo jen pár minut, žádný čekání a to se neobjednává... jsem opravdu moc spokojená a kde můžu paní doktorku doporučuju.


Milá paní doktorko, chodím k vám už leta co nosím brýle a jsem velmi spokojená. Na objednání se sice čeká déle ale myslím, že když to není akutní tak na nějakém týdnu nesejde a nevěřím těm zprávám tady že by jste neošetřila pacijenta s bolestmi. Ke mě jste byla vždy velmi milá. A že se čeká v ordinaci dýl i přes objednání? Alespoň je vidět, že se všem svým pacientům maximálně věnujete. Jen tak dál a nevěšte hlavu, pořád máte dost pacientů, kteří jsou s vámi spokojení. Brzy se objednám na kontrolu. S pozdravem Jana Sulková ml.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 20 let a 6 let nosím kontaktní čočky. Již druhým rokem mne trápí od listopadu přes celou zimu problémy s očima.
Každodenně nosím kontaktní čočky a jakmile nastane zimní sezóna, oči mi začnou během dne co nosím čočky rudnout okolo duhovky až dokud nezrudne celé bělmo. Oči jsou citlivé na světlo, na suchý vzduch a pálí. Pohled směrem vzhůru je šíleně nepříjemný. Pomáhá pouze pohyb na čerstvém vzduchu. Po jednodenním/dvoudenním nenošení čoček je stav zase normální, dokud nezačnu čočky zase pravidelně nosit. Je možné že jde pouze o náchylnost na změny tepla a vlhkosti vzduchu (vytápěné místnosti=suchý vzduch) nebo bude možný problém jinde? Během jara až podzimu nemám s čočkami sebemenší problém.
Optik mi nedokázal poradit a k očnímu lékaři je několika měsíční čekající lhůta na objednání.
Brýle z pracovních důvodů nemohu nosit často, proto potřebuji čočky. Již jsem vystřídal 3 druhy čoček a i přes kvalitní výrobky se stav zlepšil pouze mírně.
Děkuji za případné rady a názory a přeji pěkný den! :)

Většina nositelů kontaktních čoček bohužel podceňuje vhodnost, resp. nutnost pravidelných kontrol očním lékařem, lépe řečeno kontaktologem, tj. oftalmologem, který se na tuto problematiku specializuje. Optimální je být registrován a pravidelně navštěvovat "aplikační středisko kontaktních čoček", kde pracuje erudovaný oční lékař. Tam najdete v případě potíží okamžité odborné zastání. Problém je, když si lidé kupují levněji kontaktní čočky na internetu a své problémy začnou řešit až když jim "teče do bot" - to je pozdě.

MUDr. Stanislava Brůhová

Dobrý den, již delší dobu (asi 2 roky) mám lehce zhoršený zrak na jednom oku, pravém. Jde o to že levým vidím na 100% ale pravým vidím ostře text písmem cca 2cm vysokým jen do vzdálenosti pár metrů (cca 3-4m) ale občas vidím normálně ostře jako druhým (pokud delši dobu hledím do dálky, či někdy po ránu atd.) tudíž problém není stálý. Problém se projevuje při pohledu před sebe, pokud se dívám nahoru či doboku vidím normálně. Pokud přihmouřím oko tak vidím dobře. Hlavně mám problémy zaostřit na dálku když se dívám delší dobu třeba do telefonu nebo notebooku (v práci). Také mám v pravém oku zákalky ale ty vidím jen občas a nijak mi nevadí. Obvodní lékař mi řekl že na brýle to není protože je to občasný problém a druhé oko vidí dobře a že je to asi jen únavou oka. Má pravdu? Děkuju

A co takhle třeba zajít na vyšetření k očnímu lékaři?
(mmchd: ve svém obsažném textu jste zapomněl na základní informaci: kolik je vám let?)

MUDr. Stanislava Brůhová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.