Praktický lékař pro děti a dorost
Školská 13, Zábřeh

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor sice funguje i ve svém volnu a můžete mu volat několikrátza den na mobil což je super... Ale zároveň je to hrozně očkovací typ a velmi nerad a neochotny odkládá očkování takže mi syna naockoval 2 týdny po prodelanem covidu a malý z toho očkování skončil v nemocnici. A když nemocnice podala stížnost tak nás pan doktor vyřadil z evidence za což jsem nesmírně vděčná a děkuji nové doktorce že nás vzala bez problémů

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K panu doktorovi chodim s detma a jsme velice spokojeni. Pan doktor se snazi nic nepodcenovat a nikdy sme nemely zadny problem. Hlavne ocenuji ze co se lecby tyce vse vam vysvetli a da vam na vyber z vice alternativ.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc

Dnes jsme kvůli dovolené naší lékařky byli u pana doktora Ševčíka. Naprostá spokojenost, profesionální přístup, důkladná prohlídka, poučení i vysvětlení. Za sebe mohu doporučit

Skvělý pan doktor,velmi milý a ochotný. Vše perfektně a podrobně vysvětlí. Je laskavý k dětem i rodičům. I sestřička je hodná :)

Byla jsem nucena ho navštívit, protože moje doktorka měla dovolenou. Moji diagnozu hledal 15 minut na internetu pak mi řekl název a že je to pro mě velice nepříjemná vzácná vyrážka a že to do 5 týdnů zmizí samo a že se mohu chovat normálně (bez léků). Jelikož se mi to nezdálo tak jsem si to našla na internetu a ještě tentýž den jsem se objednala na kožní...a co mě nejvíce zarazilo paní dokroka na kožním mi řekla uplně pravý opak, nasadila léky atd. a do 10 dnů jsem byla vyléčená.

Velmi ochotný pan doktor, oceňuji, že vše pečlivě vysvětlí.

vše velmi pečlivě vysvětlí, citlivý přístup k rodičům i dětem, super doktor :-))

velmi příjemný a obětavý pan doktor.opravdu odborník,doporučuji.

moc hodný a objetavý