Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

K panu doktorovi bych, zda se mu tak dá říkat, dobrovolně nikdy nešla. Mé dvoudenní dcerce diagnostikoval že je to zdravá holčička a to jí tam studoval 20 minut určitě a nic mu divné nepřišlo. Dcerce padala saturace a modrala a zaplať panbu za to že toto dělala. Exportem do Liberce k paní doktorce a ta tam zjistila že má vrozenou vadu plicních žil neslučitelnou se životem. Až v Motole moje dcera přestala blbnou se saturací a promodráním, protože věděla že je v dobrých rukou. Kdyby nás pustili domů že je zdravá, do měsíce mi dcerka zemře. Už aby ten "doktor" odešel do penze a nahradila ho velmi milá a schopná lékařka.

.....málokdy píšu recenze, ale tentokrát jsou moje pocity tak intenzivní, že prostě musím.... Chování pana doktora je naprosto hrozné, arogantní a povýšené! Lékařů všeobecně si moc vážím a myslela jsem si, že v dnešní době se už s něčím takovým nesetkám... Je možné, že je pan doktor schopný kardiolog (to je důvod, proč jsem se hodně v ordinaci ovládala), ovšem něco jako slušné chování, empatie a sociální inteligence mu chybí! Nevím co vůbec dělá na dětské kardiologii!! Já pracuji také s lidmi, ale nikdy bych si ani já ani nikdo z mých zaměstnanců něco takového nedovolil!! No, jedno vím určitě.... k MUDr Jůnovi už nikdy! Zkazit mi den a dobrou náladu se mu evidentně daří nejen mně.

Profesionál a člověk na svém místě! Občas je na někoho přísný, ale jen protože ten člověk něco dělá špatně nebo pana doktora neposlouchá! Doporučuji všem.

Standu Jůnu znám od jeho nejmladších let. Vyrůstali jsme společně u jednoho potoku a fotbalového hřiště v partě několika málo dětí.
Z těch dětí byl Standa vždycky nejhodnější, nejzodpovědnější a ten, co se nechal nejsnáze ošidit. Nemohu uvěřit, že jeho hodnocení je tak špatné.
Snad je trochu introventní a k holešovickým hokynářkám by nepasoval. Jediný krk, co mám dám upřímně na to, že svou práci dělá zodpovědně!
Jestli se mýlím, ať nepřežiji operaci srdce, která mě čeká do měsíce.
Že se nad roztomilostí vašich dítek nerozplývá mu odpusťte. Na jejich zdraví jistě myslí.
PS: Jeho tatínek mi často "vyčistil" charakter a ráda na to vzpomínám. Mému vnukovi opravil kolo, kdyř se nám na výletě poblíž jeho domu pokazilo a to s nevšední ochotou. Proč pomlouváte člověka, o kterém málo víte?

je dobrý

Nedoporučuji z jednoho prostého hlediska-tenkrát vyděsil mě, mamku a celou rodinu tím, že mám problémy se srdcem ( mluvilo se i o operaci ) . Na monitoru viděl mé problémy několik let. Ale na kardio..v Ústí n.L. či Praze jsem byla totálně zdravá a srdíčko jsem měla v pořádku. Pan Jůna mi ve výstupní kontrole-mých 18 let řekl, že to je už v pořádku...Nevím, jestli měl čmouhy na obrazovce či co, ale své dítě bych mu tedy nesvěřila...Uzavřela jsem pojistku ale kvůli tomuto doktoru ( protože jiný řekli že jsem v pořádku ) mě nepojistí na jakýkoli problém se srdcem...Papíry jsou papíry a doktoři jsou doktoři...

ano souhlasím neumí z lidmi jedna a obdivuji sesřičku že tam sním vydrží.take jsme odešli po tom co mě tam pan doktor rozbrečel chodíme do Liberce.nemužu si stěžovat

Byla jsem varována! Ale po zjištění, že pana doktora svými dotazy zdržuji, odpovídám na jeho dotazy pouze ano - ne. A vše je v pohodě! Po lékařské stránce je skutečně odborník a mí synové, ve věku 12 a 7 let, jsou při vyšetření taktéž v pohodě, protože už vědí, jak s panem doktorem spolupracovat. Ovšem chápu rodiče velmi malých dětí, které to ještě nedokážou. Nezbývá, než si najít způsob, jak s panem doktorem komunikovat!