Sonja Lacinová, dermatolog Chomutov

MUDr. Sonja Lacinová

Uložit

Dermatolog Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kochova 1185, Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Lacinová opravdu už jakoby přesluhuje jak tu bylo zmíněno. Její léčba spočívá spíše v "babských radách". Nakonec mi tedy musím říct pomohla, ale můj zdravotní problém zcela vyřešen nebyl. Spíš tu chci ohodnotit hlavně její sestru, kterou si teď nevybavím jak se jmenuje. Ta mi připadá velmi arogantní, která když vidí nového pacienta, tak spíše zavírá před ním dveře. Navíc si myslím, že má i nějaké osobní problémy,které jdou z ní v pracovní době cítit

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi pomohla netrvala na žádném řezání jak tady psala jedna slečna,ale naopak hned mi doporučila mast,která díky Bohu teď pomáhá sice ještě musim na odběr,ale hlavní problém byl vyřešen.Milá ochotná a nápomocná u mě všechny palce nahoru :)


fantastická doktorka


Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou naprosto spojený. Pokaždé mi pomohla, udělala si na mě čas. ( Ale to si dělá asi na každému, když je průměrná čekací doba kolem jedné hodiny. xD ) Když jsem se na něco zeptal, ochotně mi to vysvětlila. Léčba byla vždy úspěšná a já ji mohu pouze chválit. Je to kapacita :)


Paní doktorka kdysi bývala velice uznávaná kapacita. Byla výborná. Ale zlaté časy pominuly. Paní doktorka stárne, hůř si pamatuje, předepisuje stále to samé. Když jsem od ní chtěla poradit ohledně nové léčby na lupénku, o které jsem se dozvěděla. Řekla: "Ano, to existuje." A to bylo vše. Není inovativní, myslím, že před pár lety, možná v dobách svého vrcholu, trochu zamrzla a nehýbe se směrem kupředu, nevzdělává se. S lupénkou mi výrazně nepomohla - já vím, nejde vymyslet ideální léčbu ihned, každý na různé metody reaguje jinak, ale za 11 let, co jsem k ní chodila, bych očekávala nějaký vývoj.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Stěžovat si tu, že někdo nebyl ošetřen z důvodu přeplněnosti ordinace, je opravdu hrdinství. Takové názory vůbec nesouvisí s hodnocením lékaře. Mimochodem to, že má paní doktorka hodně pacientů a tudíž i dlouhé objednací doby už zřejmě svědčí o míře její vyhledávanosti . Podle mého názoru a osobní zkušenosti v Chomutově není lepší kožní lékař.


velmi dobrá a šikovná doktorka


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá. Hodně moc mi pomohla v atopických ekzemech a se znamínkem. A nová sestřička se mi líbí o hodně více než ta předtím:-) Této doktorce fandím...doporučuji:-)


J
Ověřeny pacient

Neznám lepší kožní doktorku než je ona...!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší kožařka v Chomutově. Chodím k ní už delší dobu a jsem nad míru spokojená. Od malička trpím atopickým ekzémem a tahla paní doktorka byla jediná, která si s tím věděla rady. Už 2 roky jsem bez problémů. Sem tam se mi něco objeví, ale už to není to, co to bývalo předtím. Paní doktorce, tímto strašně moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti