Praktický lékař pro dospělé
Nemocniční 5, Uničov

Paní doktorka je velmi pečlivá,naslechne problému a vždycky jej vyřeší a nebo odešle na oddělení k tomu potřebné. Velice ochotná,profesionální přístup,jak ze strany doktorky,tak sestřičky. Obě na svém místě!!! A jestliže mají někdy špatný den ,tak to má snad každý člověk.Vřele doporučuji!!!

Jsem spokojená, zatím vždy, když jsem něco potřebovala, paní doktorka i sestřička byly vstřícné a pomohly mi. Ono to není jednoduché zavděčit se všem, a to platí pro všechna povolání, kde se pracuje s lidmi. Každý má právo mít "den blbec".Neříkám, že je to vždy omluva, ale kdo v nějakém takovém sektoru nepracoval, ten to nepochopí. Takže pro všechny ty mrčny: Běžte si to vyzkoušet!!! :-)

Chodím k paní doktorce již řadu let a nemohu si naříkat na chování sestřičky ani paní doktorky,co si vůbec pacienti myslí,v čekrně se většina z nicfh nechová jako lidé,ale dobytek.Těmto nespokojeným pacientům doporučuji ,ať se léčí u veterináře.Zkátka na hrubou díru,hrubou záplatu.

Velmi pečlivá paní doktorka, ale sestra mi vubec nevyhovuje. Zlatá sestřička Halina, která zde pracovala. Všichni na ni vzpomínáme.

Doktorka je celkem dobrá, i když její jednání by mohlo být také lepší, ale zdravotní sestra je hrozná. Při čekání v čekárně je nepříjemna a navíc i přesto, že mi bylo moc špatně a téměř jsem omdlévala, tak řekla že si musím počkat, že jsou zde i jiní pacienti, takže jak to je? člověk když by i třeba vykrvácel, tak ona řekne nejste na řadě počkejte si. arogantní, nepříjemná...pouze negativní hodnocení jinak nemůžu.

Paní doktorka je odbornicí! Vyšetření vždy důkladné. Neváhá poslat na odběr krve, aby si potvrdila svou diagnózu. Vždy příjemná.

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojený.

Já jsem tam byl na záskok,nejsem pacient dr.Vaškové,ale byl jsem velmi spokojený.I přes plnou čekárnu byla paní doktorka pozorná a sestřička příjemná i přes neustálé klepání a zvonění telefonu.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná,sestřička už taková není,nutný PŘÍSNÝ filtr.

Když jsem kojila dceru sestřička mě vzala přednostně k ošetření i přes protesty pána v čekárně.Paní doktorka byla velmi vstřícná a ochotně mi nabídla,že jako kojící můžu být ošetřena i příště přednostně.Naštěstí jsem tyto služby už nepotřebovala.Doufám,že v novém bydlišti najdu taky tak kvalitní ordinaci,kde pacient není jen diagnóza,ale člověk s problémem.A až budu čekat v čekárně a někdo bude přednostně ošetřen,budu vědět,že k tomu měl určitě důvod.