Oční ambulance
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dobry den chci se podelit o svoji zkusenost.Hned ze zacatku jsem mel z pani doktorky neprijemny pocit chovala se arogantne a namyslene s vyrazem reditele zemekoule.az po chvilce jsem zjistil ze to neni pani doktorka ale zdravotni sestra.podobny pristup zdravotni sestry jsem nezazil no fuj velebnosti.Pani doktorka to je neco podobneho ocni optiku kde jsem spokojen me rozmlouvala a posilala me jinam.Hold asi maji nejakou smlouvu mezi sebou.no vim ze sem uz nikdy.

Přístup paní doktorky byl bez problémů, ale ta sestra-je hodně vidět, že jí tato práce obtěžuje-ať jde někam k pásu a uvidí co je to PRÁCE.Byla jsem už tam po druhé a stále sestra nepříjemná, no nakopat jí do...šla jsem pouze na prevenci( nevím co bylo na tom k nepochopení ze strany sestry) s paní doktorkou jsme se domluvili na ponechání dioprii, chtěla jsem vyměnit skla a napsat nový recept na brýle. Sestra to nechápala, když jsem odchazela a zavírala jsem dveře, tak jsem slyšela: " a co vlastně chtěla, vždyť má pořád stejné dioprie-to nechápu teda (ale ten tón )- radši jsem dveře zavřela, zdá se mi že někde spíš v ordinaci lékaře vládnou sestry."Sestra by měla vzdát svoji funkci, protože akorát paní doktorce kazí pověst.

Arogantní sestry i lékařka! Syna nedokázali pořádně vyšetřit. Žádná trpělivost s dítětem,které se bojí co bude... K této lékařce už nikdy nepůjdeme.

Dnes jsem byl u paní doktorky na vyšetření. Nečekal jsem, že bych se s něčím takovým mohl setkat.Záporný pocit z jednání sestry umocnil pocit z jednání paní doktorky.Neprofesionální přístup, se kterým jsem se ještě nesetkal.Pokud mohu doporučit, zvolte jiného lékaře.Zdravím všechny.

Souhlasím s negativními hodnoceními. Je to přesně tak, jak píše Lenka13 a hodnocení hned nad ní. Pokud nemáte zájem o kontaktní čočky, pak jste paní doktorce úplně ukradení. Lidé, kteří přijdou pro čočky mají přednost, má to napsané i na dveřích. Její vystupování je nepříjemné a nevěnuje Vám ani dostatek času.
Pokud potřebujete pouze brýle spíše doporučuji ambulanci v nemocnici, konkrétně pana primáře Mojžiše a doktorku Rydlovou.

Paní doktorka je vžda milá a vstřícná.Mám komplikovanou oční vadu a paní doktorka mě objednala na pracoviště až v Praze,kde mají jiné možnosti a hlavně specializované přístroje.Jsem jí vděčná za snahu i vyřešení mých problémů.Je to profesionál a milý člověk.

Vždy, když příjdu do ordinace, je na mě paní doktorva velice milá, s každým problémem mi hned poradí a nikdy se mi nestalo, že by mi určila špatné dioptrie nebo něco podobného. Podle mých zkušeností mohu jen doporučit

skvělá doktorka, skvělý člověk, v její ordinaci se cítím dobře

přečetr jsem si všechna hodnocení a zírám, jak velké jsou nároky dnešníchpacientů. Asi je to správné, ale jedte se ošetřit někam jinam, aspoń ubude těch nespokojených . Já s manželkou chodíme pravidlně již přes dvacet let a nemohu si ztěžovat na nic. Usměvy, , pohoda, klid nádherné chování k dětem i starým . A uvnitř, vždy odcházíme spokojeni a obdivujem lékařku za klidné jednání

Nehodnotím jí podle odborné stránky, jelikož brýle umí předepsat skoro každý a já jsem nic jiného zatím nepotřeboval. Takže hodnotím přístup k pacientům. A ten mi přišel velmi dobrý.