Adresa

Oční ambulance
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Dobry den chci se podelit o svoji zkusenost.Hned ze zacatku jsem mel z pani doktorky neprijemny pocit chovala se arogantne a namyslene s vyrazem reditele zemekoule.az po chvilce jsem zjistil ze to neni pani doktorka ale zdravotni sestra.podobny pristup zdravotni sestry jsem nezazil no fuj velebnosti.Pani doktorka to je neco podobneho ocni optiku kde jsem spokojen me rozmlouvala a posilala me jinam.Hold asi maji nejakou smlouvu mezi sebou.no vim ze sem uz nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Přístup paní doktorky byl bez problémů, ale ta sestra-je hodně vidět, že jí tato práce obtěžuje-ať jde někam k pásu a uvidí co je to PRÁCE.Byla jsem už tam po druhé a stále sestra nepříjemná, no nakopat jí do...šla jsem pouze na prevenci( nevím co bylo na tom k nepochopení ze strany sestry) s paní doktorkou jsme se domluvili na ponechání dioprii, chtěla jsem vyměnit skla a napsat nový recept na brýle. Sestra to nechápala, když jsem odchazela a zavírala jsem dveře, tak jsem slyšela: " a co vlastně chtěla, vždyť má pořád stejné dioprie-to nechápu teda (ale ten tón )- radši jsem dveře zavřela, zdá se mi že někde spíš v ordinaci lékaře vládnou sestry."Sestra by měla vzdát svoji funkci, protože akorát paní doktorce kazí pověst.

L
Ověřený profil

Arogantní sestry i lékařka! Syna nedokázali pořádně vyšetřit. Žádná trpělivost s dítětem,které se bojí co bude... K této lékařce už nikdy nepůjdeme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dnes jsem byl u paní doktorky na vyšetření. Nečekal jsem, že bych se s něčím takovým mohl setkat.Záporný pocit z jednání sestry umocnil pocit z jednání paní doktorky.Neprofesionální přístup, se kterým jsem se ještě nesetkal.Pokud mohu doporučit, zvolte jiného lékaře.Zdravím všechny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Souhlasím s negativními hodnoceními. Je to přesně tak, jak píše Lenka13 a hodnocení hned nad ní. Pokud nemáte zájem o kontaktní čočky, pak jste paní doktorce úplně ukradení. Lidé, kteří přijdou pro čočky mají přednost, má to napsané i na dveřích. Její vystupování je nepříjemné a nevěnuje Vám ani dostatek času.
Pokud potřebujete pouze brýle spíše doporučuji ambulanci v nemocnici, konkrétně pana primáře Mojžiše a doktorku Rydlovou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Paní doktorka je vžda milá a vstřícná.Mám komplikovanou oční vadu a paní doktorka mě objednala na pracoviště až v Praze,kde mají jiné možnosti a hlavně specializované přístroje.Jsem jí vděčná za snahu i vyřešení mých problémů.Je to profesionál a milý člověk.


Vždy, když příjdu do ordinace, je na mě paní doktorva velice milá, s každým problémem mi hned poradí a nikdy se mi nestalo, že by mi určila špatné dioptrie nebo něco podobného. Podle mých zkušeností mohu jen doporučit


skvělá doktorka, skvělý člověk, v její ordinaci se cítím dobře
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

přečetr jsem si všechna hodnocení a zírám, jak velké jsou nároky dnešníchpacientů. Asi je to správné, ale jedte se ošetřit někam jinam, aspoń ubude těch nespokojených . Já s manželkou chodíme pravidlně již přes dvacet let a nemohu si ztěžovat na nic. Usměvy, , pohoda, klid nádherné chování k dětem i starým . A uvnitř, vždy odcházíme spokojeni a obdivujem lékařku za klidné jednání


P

Nehodnotím jí podle odborné stránky, jelikož brýle umí předepsat skoro každý a já jsem nic jiného zatím nepotřeboval. Takže hodnotím přístup k pacientům. A ten mi přišel velmi dobrý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu