Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

45 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji paní doktorce Petrové za její profesionální a lidský přístup ,vše dokonale vysvětlí, informuje o novinkách a nových přístupech v léčení ,poradí, co je vhodné pro vás.

D
Umístění: Ordinace Jiný

Okamžitá diagnosa a velmi účinná léčba s trvalým zlepšením.Vše vysvětleno,velmi vstřícné aodborné jednání.

Ověřený profil

Děkuji tímto paní doktorce Soně Petrové, za její veškerou profesionální a perfektní péči. A velmi lidský přístup při mé léčbě. Považuji ji za jednu z nejlepších specialistek v oboru.
Pacient B.


M
Ověřený profil

Děkuji paní doktorce Petrové za dosavadní léčení mé babičky, za její lidský přístup, schopnost vše vysvětlit a odbornou úroveň.

Také ji doporučuji mým známým, kteří vyhledávají radu v tomto oboru. Pacientka M


Ověřený profil

Paní doktorka Petrová je jedna z nejlepších lékařek, která podrobně vysvětlí problém, má velmi příjemné vystupování, skvělý přístup k pacientům, je výborný specialista, proto ji vřele doporučuji. Pacient B. Český Krumlov


Ověřený profil

K paní doktorce Petrové docházím pro mé potíže několik let,vždy se setkávám s odbornou radou,vlídností a proto ji mohu jako odborníka v oboru vřele doporučit.Pacient I.B.


P
Ověřený profil

Paní doktorka Petrová je vynikajícím lékařem, profesionálem, ale i člověkem s lidským přístupem k pacientům. Vždy mi poradí a informuje mě o novinkách v léčení, které se týkají mého onemocnění. Moc ji děkuji. Pacientka Marie H.


K
Ověřený profil

Dekuji pani doktorce, za profesionalni pristup pri mem leceni a odstraneni mich potizi. Povazuju ji za jednu z nejlepsich lekarek. Pacientka K.J.


I
Ověřený profil

Děkuji paní doktorce Petrové, za veškerou perfektní péči, za její empatický přístup a hlavně odstranění mých potíží.
Děkuji pacient Ivan


S
Ověřený profil

Děkuji paní doktorce Petrové za vše,přešla jsem k ní po dvaceti letech od jiné lékařky a musím říct že to byla dobrá volba.Seznámila jsem se s ní v nemocnici a když jsem viděla její přístup tak jsem neváhala a přešla jsem k ní.Je velice milá,hodná,usměvavá,vlídná a člověk jí opravdu může říct vše a nemusí se bát.Je velice dobrou lékařkou a pomohla mi už několikrát.Děkuji vám paní doktorko.


Došlo k chybě, zkuste to znovu