Adresa

Svatoborská 421, Kyjov
Praktický zubní lékař, ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
57 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař, ortodoncie srovnání zubů

Chodil jsem do druhé třídy když se mnou naši začali navštěvovat p. Menšíkovou. Co si pamatuji ? Místo školy hned ráno nástup do čekárny, hodinu a půl poslouchat výlevy citů a emocí, které se linuly z otevřených dveří ordinace. Samé ťuťu ňuňu a "pojdme do boje spolu" střídaly scenické vystupy o tom jak kdo nenosí rovnátka a kdesi cosi. Poté nástup do ordinace a celé představení jste měli na vlastní oči s přídavkem oparů dezinfekce, nahřívání voskových plátků nad plamínkem z nějaké lahvičky vyděšených pohledů ostatních dětských pacientů žmoulajících vlastní krabičku s rovnátkem a spousty nerezových kleští a dalších nástrojů, dejme tomu další hodinka a půl než jste se po 4 různých židličkách poposouvali až do toho správného křesla... unavený, omámený se smíšenými pocity. V pohodlném růžovém křesle lekce komunikace s prsty v ůstech. Skoro vždy jsem byl ten "hodný dobrý pacient" nepamatuji se že by mi někdy nadávala, ale i tak jsem z ní měl dost strach (a to jsem z doktorů nikdy strach neměl a vždy se k nim těším - i k zubaři). Můžu potvrdit úpravu vyndavacího rovnátka přímo v ústech... nic moc příjemného, jediným andělem v dané situaci byla příjemná a klidná tmavovlasá sestřička, která mi v obličeji ale vždy přišla dost utrápená nicméně s úsměvem. Postavení zubů se vůbec nezměnilo (velkou mezeru mezi předními zuby jsem měl před začátkem návštěv a mám ji doteď). Jestli je toho příčinou příroda nebo vyndavací rovnátko společně s nespočtem vytrhaných zubů a přinesených snímků rentgenu.

kolem puberty jsme k doktorce chodit přestali, jestli to bylo kvuli dalším mým zdravotním problémům nebo proto že naši zapoměli na návštěvu a už se tam neodvážili ?

je mi 20 a chtěl jsem dát zuby do pořádku.. rozhodoval jsem se na základě recenzí na internetu a po zážitcích z dětství jestli pokračovat v léčbě v Kyjově nebo si najít někoho jiného. I přes smíšené recenze jsem se znovu rozhodl pro p. Menšíkovou, má záznamy o zubech už od dětství a věděl jsem do čeho jdu. 1. návštěva všechno v pohodě, zase čekání na vyšetření v ordinaci, oceňuji že p. doktorka už si bere rukavice a dokonce vám dá vlastní zrcátko takže už aspoň víte o čem že to mluví, na co ukazuje a jak to vypadá. do hodinky jsem byl venku s otisky informacemi a objednáním na nasazení pevného rovnátka.

Studuji v Brně, p. doktorka o tom věděla. přijel jsem už den dopředu domů abych všechno hezky stihl na čas. všechno jsem si připravil, očistil zuby, vzal si kartáček aby mi ukázala jak si správně čistit zuby s pevnými rovnátky. Bohužel, měl jsem v hlavě zafixované že jsem objednaný na 13:00... ve skutečnosti jsem byl objednaný na 12:30 což jsem si přečetl na objednacím listku před budovou ordinace. I tak jsem ale přišel 12:35 do prázdné čekárny. S příchodem jsem slyšel z ordinace "a už tam slyším nějaké kroky" po 20 minutách vyšla sestřička s tím že na mě čekali a paní doktorka mě už ujela a teď už dospělé brat nebude nejdřív po létě.. Když to tady tak sleduji, polovina kladných, polovina velmi záporných názorů a ty neutrální se mi zdají spíše záporné. Po zkušenostech a recenzích už radši hledám nového ortodontistu. Nechtěl bych zažívat peklo s nejistým výsledkem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař, ortodoncie

Chodila jsem k paní zubařce asi od svých 6 až 7 let a jediné co můžu říct, UŽ NIKDY VÍC!!! Jediné co jsem si od paní zubařky odnesla tak jsou totálně vykažené zuby, protože po pevném rovnátku které mi sundala tak mi na zuby dala něco bělícího a neřekla mi ani bůů. Za půl roku jsem šla z mojí zubařce a jen se zhrozila kolik mám kazů. Jen si o p. Menšíkové myslela své. Dlouhé nekonečné čekání, po 5 hodinách v čekárně kdy jsem myslela že tam umřu a můj rodič taky, tak nás zavolala. Haleluja!! A zase nekonečné čekání v ordinaci kdy jsme všechny děti viděli co tomu chudákovi na zubařském křesle dělá a když mu ještě nadá, to asi není moc dobré na povzbuzení ;) Zkráceně, poté jsem tam jednou nešla asi po 7 letech a už jsem se tam neukázala, a věřte mi že mi v ničem nepomohla, předkus mám stále stejný a k tomu zuby vykažené ;)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař, ortodoncie

Bohužel i já mám s paní doktorkou negativní zkušenost,předešlá paní tady napsala,že ji vynadala za 2.minuty spoždění,tak mne za 5.minut,kdy jsem doletěla uřícená z práce,bohužel pozdě....zrovna vyvedla ze slovy,že už pro mne nemá ani nebude mít čas...v čekárně jsem také seděla vždy velmi dlouho a sestřičky byly fajn jak kdy,řekla bych podle nálady paní doktorky,takže nic moc....nehledě opravdu na podivný systém sezení v ordinaci po 4.pacientech,nesmíte pomalu ani dýchat,stejně Vás ani neposlouchá co ji chcete zdělit....no vůbec,pokud máte možnost,rozhodně oslovte jiné pány doktory.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem navštěvovala někdy kolem puberty, v okolí bydliště nebyl moc na výběr a ani rodiče se bohužel příliš nezajímali o to, zda neexistuje jiná alternativa. Pamatuju si hlavně dlouhé čekání jak v čekárně, tak následně v ordinaci, kde seděl pacient na křesle a další dva čekali metr od něj na židličkách. Čekárnu si pamatuju jako relativně prostornou, takže tohle další čekání v ordinaci jsem nechápala. Nevím, jestli stále fungují stejně. Sestřička byla milá, paní doktorka poměrně rázná. Jako plus ale musím uvést to, že když jsem přišla na kontrolu s nějakým zánětem v očích, ještě ten stejný den mi zařídila návštěvu u manžela (očaře). Pro sebe a své děti už bych ale vybírala jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla již od svého dětství, za tu dobu mi nechala vytrhnout 6 stálých zubů se slovy: "Je to jenom zkouška, nevím, jak to dopadne..." Nikdy nepoznala, zda jsem rovnátka nosila či ne. Chválila mne především tedy, když jsem je půl roku nenasadila. Její přístup byl neprofesionální, 4 hodiny čekat v čekárně nebyl problém a pacient znamenal pouze peníze za nová a nová rovnátka. Také utahování drátků jen tak "naoko" a bez vytažení, v ústech, bylo šíleně bolestivé (3 dny jsem mívala tekutou stravu), navíc skoro nikdy nepoužívala rukavice. Nakonec jsem se rozhodla přejít k ke specialistovi, nevěřila jsem, že existuje takový přístup, a za rok jsem měla zuby srovnané bez jakékoli bolesti či ponižování. Nakonec jsem zjistila, že paní doktorka na mne brala peníze, ikdyž jsem byla již rok zapsaná jinde. Nenechte trápit své děti ani sebe!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Celý tým je naprosto úžasný.
Paní doktorka Menšíková mi zachránila chrup. Měla jsem laxního zubaře a ona mi zuby dala do latě. Zprvu jsem nosila rovnátka na stálo a vše probíhalo naprosto v pořádku. Zámky držely a při řádném čištění zubů zůstaly zcela zdravé a sklovina nepoškozená (celková délka nošení stabilního rovnátka byla 4 roky). Následně jsem šla se zuby na plánovaný chirurgický zákrok. Vše mi dostatečně vysvětlila, jaké jsou mé možnosti a já se sama mohla rozhodnou zda půjdu do boje.
Zuby musí být především zdravé a funkční, to že jsou rovnátka kosmetickou úpravou není ve většině případů pravda. Dokáže pomocí rovnátka celou dutinu ústní do budoucna ušetřit od problémům. Úprava zubů je bolestivá a oblast obličeje je celkově výrazně citlivější a proto je u nošení rovnátka jak vydělávacího tak fixního potřeba disciplína a sebekázeň.
Já šla do boje a vše dobře dopadlo. Doporučovala bych všem, ordinaci buď navštěvovat a být přínosem a vděčný za tyto služby odvedené v té nejvyšší kvalitě a nebo chodit k jinému lékaři. Negativní energie při léčbě ještě nikomu nepomohla.


A
Ověřeny pacient

co se týče mých zkušeností tak, jsou většinou kladné, jen jednou na mě byla paní doktorka protivná protože mi asi po týdnu nošení fixních rovnátek praskla gumička, prý se k těm rovnátkům neumím chovat. No po týdnu jsem se k nim opravdu nenaučila chovat tak jak se má. Ale jinak jsem s paní doktorkou problém nemela. Ovšem po přečtení recenzí jsem měla strach k ní chodit, vždy jsem sla s obavami co si na mě vymyslí a jak mě před celou čekárnou serve. Ovšem strach se vypařil jelikož paní doktorka zacala spolupracovat s jinou paní doktorkou která má ordinaci hned vedle (na jméno si nevzpomenu), ale je moc hodna vsechno vysvetlí a urcitě na nikoho nebude rvat (hlavně nikdy nemam otevrene dvere!!) Nabyla jsem dojmu, že k ní chodí větší děti a paní Menšíková si nechala dědi malé.


I
Ověřeny pacient

Paní Menšíkovou jsem jako dítě navštěvovala několik let, na doporučení mé zubní lékařky, kterou jsem navštěvovala donedávna. Moje nynější zubní lékařka se zděsila mého skusu, o který se mi tak "úžasně" paní doktorka Menšíková postarala...Někdo tady zmínil, že je po odborné stránce vynikající, jen to chování pokulhává...Za mě teda palec dolů i za odbornou stránku! Co bych já a moje rodina dala za to, kdyby tyto reference existovaly již v době, kdy jsem tuto ordinaci navštěvovala. NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka nás vzala se 3 hodinovým zpožděním a ještě si nás dovolila upozornit, že si všimla, že jsme přišli do čekárny pozdě (cca o 2 minuty).... Normální člověk nepochopí...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce Menšíkové jsem chodila minimálně 6 let už jako dítě. Vždy jsem s ní byla spokojená, až na delší čekání v čekárně při každé návštěvě, ale to se dalo přežít, byla jsem tehdy ráda, že nemusím do školy :) Párkrát jsem také byla svědkem toho, jak ji "ruply" nervy a seřvala chlapce za to, že když ho bolí v krku, tak k ní nemá vůbec chodit, co kdyby ji nakazil! Jako první jsem nosila sundávací rovnátka, dále pevné, vždy s ní byla rozumná domluva a pokaždé mi tvrdila, jaká jsem speciální, že mi strašně pomohla a mám krásné zuby. Po sundání pevných rovnátek jsem dostala opět nasazovací, které jsem nenosila (přiznávám) a dostala jsem neuvěřitelně nadáno, že si mě vypiplala od mých 10 let,neuvěřitelně mi pomohla a já její práci ničím a že mi dá opět pevná rovnátka. S ordinace jsem odcházela s tím, že jsem ji řekla, že svůj přístup i pevná rovnátka si může strčit někam a víckrát jsem se tam neobjevila ;)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti