Adresa

Odborný oční lékař
Sokolovské nám, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Velice arogantní lékařka, dceru odmítala vyšetřit a nařkla jí z toho, že si vymyslí, musí vidět a prý mám dceru profackovat a jít na psychiatrii. Jiný lékař dceru vyšetřil a potvrdil, že dcera má stále astigmatismus, kterou kdysi tato doktor u dcery diagnostikovala, teď dle ní nemá. Dcera dostala správně brýle a už nevidí rozmazaně. K této lékařce už nikdy vic, sprostě nadávala a byla až zlá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Paní doktorka super příjemné vystupování vše podrobně vysvětlí velká spokojenost

L
Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Velká spokojesnost. Komunikace se sestřičkou 1
Paní doktorka profesionální a hlavně velmi milá. Díky jejímu přístupu proběhlo vyšetření hladce. Syn odcházel s úsměvem, což se nám jeste nestalo. Děkujeme moc


Ověřený profil
Umístění: Odborný oční lékař preventivní prohlídka

Paní doktorka je příjemná, vstřícná, vtipná a hlavně důkladná ve vyšetřeních. Myslím, že je odbornice na svém místě a se sestřičkou jsou sehraný tým. Jsem spokojená. Korfová Hana


E
Ověřený profil

My jsme spokojeni nebyli. A nebyl to bohužel jeden problém co jsem s paní doktorkou měla. Když jsem její léčebný postup chtěla konzultovat s jiným lékařem tak se to dozvěděla a sama mi volala a nebrala si vůbec servítky ... co si to dovoluji. Nakonec nás vyhodila sama když jsem si dovolila říct svůj názor při jedné z dalších návštěv. Opravdu arogantní a způsobila nám nemalé starosti. E.V.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Vůbec se mi nechce věřit, že ty negativní ohlasy patří na stejnou oční lékařku, ke které chodím s dcerou.
Dcera se všeobecně lékařů bojí, ale od první návštěvy v této ordinaci se zde nebojí - jak sestřičky, tak paní doktorka jsou moc milé. Mě vždy vše a s trpělivostí vysvětlí, dcerce vysvětlí proč si musí zalepovat oko atd. A paní doktorka se skutečně snaží s očima dcery něco dělat, aby se jí diagnóza zlepšila :-)
Opravdu musím jen a jen pochválit, takových lékařů je málo !


T
Ověřený profil

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji!!! Byla jsem tam s 2letou dcerou. Doktorka byla velmi nepříjemná, neslušná a arogantní. Nejdříve by potřebovala kurz slušnýho chování a psychologie, než začne pracovat s malými dětmi a lidmi vůbec. Mě už při příchodu nazvala hrubě matkou a po celou dobu ze mě dělala nejhorší matku na světě. I kdybych měla jezdit k očnímu třeba až do Prahy, sem už víckrát nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasná. Hned mojí dcerku vzala druhý den po zavolání a vylíčení problému. Původní naše oční lékařka cosi zanedbala a paní Dr.Ježková ochotně poradila,vysvětlila,pomohla a doléčila. Nemám problém. Pro maminky co si věčně stěžují : Když jsou nevychované děti,tak nemůže ani návštěva lékaře proběhnout bez problému. A nezáleží,jak se chová doktor,ale pacient. Důležité ale je,jestli je doktor ve své profesi na správném místě. A to paní doktorka Ježková určitě je !!!!!!!!


M
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla s 8 měsíčním synem s problémy s zaníceným okem a slzným kanálkem. Paní doktorka se ke mě chovala jako k úplně neschopné matce a synovi dloubla do oka dlouhým nechtem, nic víc, žádná diagnostika a zjištění problému. Víckrát jsme tam nebyli a našla jsem si opravdu odborníka na slzné kanálky. Dle mého člověk má dát na instinkt a nebát se změny...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřený profil

Ivo Klicmanová, paní doktorka Ježková ztratila nervy, když moje tříletá dcera špatně koukala na nějakou hračku. Vstala, šťouchla jí to ramene a řekla jí, že je to rozmazlený a uřvaný dítě!!! Plakala, protože jí rozkapávali oči a před tím jí ani neupozornili co jí budou dělat ( byla to taková rychlost, že jsem jí to bohužel nestihla vysvětlit ani já ). Lekla se, plakala a poté schytala od paní dr. další nadávky. Nebudu už to dál rozebírat, našli jsme ji jinou oční lékařku, která je milá a hlavně hodná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu