Odborný oční lékař
Sokolovské nám, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Lekarce nesmite nic rict,ve vsem ma pravdu.Zesmesnuje vas je presvedcena jen o sve pravde i kdyz je vam sedesat.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Velice arogantní lékařka, dceru odmítala vyšetřit a nařkla jí z toho, že si vymyslí, musí vidět a prý mám dceru profackovat a jít na psychiatrii. Jiný lékař dceru vyšetřil a potvrdil, že dcera má stále astigmatismus, kterou kdysi tato doktor u dcery diagnostikovala, teď dle ní nemá. Dcera dostala správně brýle a už nevidí rozmazaně. K této lékařce už nikdy vic, sprostě nadávala a byla až zlá.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Paní doktorka super příjemné vystupování vše podrobně vysvětlí velká spokojenost

Velká spokojesnost. Komunikace se sestřičkou 1
Paní doktorka profesionální a hlavně velmi milá. Díky jejímu přístupu proběhlo vyšetření hladce. Syn odcházel s úsměvem, což se nám jeste nestalo. Děkujeme moc

Umístění: Odborný oční lékař preventivní prohlídka

Paní doktorka je příjemná, vstřícná, vtipná a hlavně důkladná ve vyšetřeních. Myslím, že je odbornice na svém místě a se sestřičkou jsou sehraný tým. Jsem spokojená. Korfová Hana

My jsme spokojeni nebyli. A nebyl to bohužel jeden problém co jsem s paní doktorkou měla. Když jsem její léčebný postup chtěla konzultovat s jiným lékařem tak se to dozvěděla a sama mi volala a nebrala si vůbec servítky ... co si to dovoluji. Nakonec nás vyhodila sama když jsem si dovolila říct svůj názor při jedné z dalších návštěv. Opravdu arogantní a způsobila nám nemalé starosti. E.V.

Vůbec se mi nechce věřit, že ty negativní ohlasy patří na stejnou oční lékařku, ke které chodím s dcerou.
Dcera se všeobecně lékařů bojí, ale od první návštěvy v této ordinaci se zde nebojí - jak sestřičky, tak paní doktorka jsou moc milé. Mě vždy vše a s trpělivostí vysvětlí, dcerce vysvětlí proč si musí zalepovat oko atd. A paní doktorka se skutečně snaží s očima dcery něco dělat, aby se jí diagnóza zlepšila :-)
Opravdu musím jen a jen pochválit, takových lékařů je málo !

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji!!! Byla jsem tam s 2letou dcerou. Doktorka byla velmi nepříjemná, neslušná a arogantní. Nejdříve by potřebovala kurz slušnýho chování a psychologie, než začne pracovat s malými dětmi a lidmi vůbec. Mě už při příchodu nazvala hrubě matkou a po celou dobu ze mě dělala nejhorší matku na světě. I kdybych měla jezdit k očnímu třeba až do Prahy, sem už víckrát nepůjdu.

Paní doktorka je úžasná. Hned mojí dcerku vzala druhý den po zavolání a vylíčení problému. Původní naše oční lékařka cosi zanedbala a paní Dr.Ježková ochotně poradila,vysvětlila,pomohla a doléčila. Nemám problém. Pro maminky co si věčně stěžují : Když jsou nevychované děti,tak nemůže ani návštěva lékaře proběhnout bez problému. A nezáleží,jak se chová doktor,ale pacient. Důležité ale je,jestli je doktor ve své profesi na správném místě. A to paní doktorka Ježková určitě je !!!!!!!!

U paní doktorky jsem byla s 8 měsíčním synem s problémy s zaníceným okem a slzným kanálkem. Paní doktorka se ke mě chovala jako k úplně neschopné matce a synovi dloubla do oka dlouhým nechtem, nic víc, žádná diagnostika a zjištění problému. Víckrát jsme tam nebyli a našla jsem si opravdu odborníka na slzné kanálky. Dle mého člověk má dát na instinkt a nebát se změny...