Sokolovské nám, Liberec
Odborný oční lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař preventivní prohlídka

Paní doktorka je příjemná, vstřícná, vtipná a hlavně důkladná ve vyšetřeních. Myslím, že je odbornice na svém místě a se sestřičkou jsou sehraný tým. Jsem spokojená. Korfová Hana

My jsme spokojeni nebyli. A nebyl to bohužel jeden problém co jsem s paní doktorkou měla. Když jsem její léčebný postup chtěla konzultovat s jiným lékařem tak se to dozvěděla a sama mi volala a nebrala si vůbec servítky ... co si to dovoluji. Nakonec nás vyhodila sama když jsem si dovolila říct svůj názor při jedné z dalších návštěv. Opravdu arogantní a způsobila nám nemalé starosti. E.V.

Vůbec se mi nechce věřit, že ty negativní ohlasy patří na stejnou oční lékařku, ke které chodím s dcerou.
Dcera se všeobecně lékařů bojí, ale od první návštěvy v této ordinaci se zde nebojí - jak sestřičky, tak paní doktorka jsou moc milé. Mě vždy vše a s trpělivostí vysvětlí, dcerce vysvětlí proč si musí zalepovat oko atd. A paní doktorka se skutečně snaží s očima dcery něco dělat, aby se jí diagnóza zlepšila :-)
Opravdu musím jen a jen pochválit, takových lékařů je málo !

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji!!! Byla jsem tam s 2letou dcerou. Doktorka byla velmi nepříjemná, neslušná a arogantní. Nejdříve by potřebovala kurz slušnýho chování a psychologie, než začne pracovat s malými dětmi a lidmi vůbec. Mě už při příchodu nazvala hrubě matkou a po celou dobu ze mě dělala nejhorší matku na světě. I kdybych měla jezdit k očnímu třeba až do Prahy, sem už víckrát nepůjdu.

Paní doktorka je úžasná. Hned mojí dcerku vzala druhý den po zavolání a vylíčení problému. Původní naše oční lékařka cosi zanedbala a paní Dr.Ježková ochotně poradila,vysvětlila,pomohla a doléčila. Nemám problém. Pro maminky co si věčně stěžují : Když jsou nevychované děti,tak nemůže ani návštěva lékaře proběhnout bez problému. A nezáleží,jak se chová doktor,ale pacient. Důležité ale je,jestli je doktor ve své profesi na správném místě. A to paní doktorka Ježková určitě je !!!!!!!!

U paní doktorky jsem byla s 8 měsíčním synem s problémy s zaníceným okem a slzným kanálkem. Paní doktorka se ke mě chovala jako k úplně neschopné matce a synovi dloubla do oka dlouhým nechtem, nic víc, žádná diagnostika a zjištění problému. Víckrát jsme tam nebyli a našla jsem si opravdu odborníka na slzné kanálky. Dle mého člověk má dát na instinkt a nebát se změny...

Ivo Klicmanová, paní doktorka Ježková ztratila nervy, když moje tříletá dcera špatně koukala na nějakou hračku. Vstala, šťouchla jí to ramene a řekla jí, že je to rozmazlený a uřvaný dítě!!! Plakala, protože jí rozkapávali oči a před tím jí ani neupozornili co jí budou dělat ( byla to taková rychlost, že jsem jí to bohužel nestihla vysvětlit ani já ). Lekla se, plakala a poté schytala od paní dr. další nadávky. Nebudu už to dál rozebírat, našli jsme ji jinou oční lékařku, která je milá a hlavně hodná.

Dnes jsme byli se synem (3 měsíce) u paní doktorky poprvé kvůli neprůchodnému slznému kanálku a vše bylo ukázkové - paní doktorka vše vysvětlila a chování její i sestřičky k synovi bylo výborné, není nač si stěžovat. Mohli jsme přijít hned druhý den ráno po zavolání a s kočárkem se dá vjet přímo do ordinace. Snad dnešní zákrok synovi pomůže.

Dobrý den...plně se stotožnuji s negativním názorem předchozích přispěvatelů...lékařka má velmi nevhodné chování!

Byli jsme u paní doktorky poprvé a jsem spokojená, sestřička mi sama od sebe vzala kočárek a všechny věci až do ordinace, do telefonu při přeobjednávání termínu byla příjemná, paní doktorka ihned poznala, že má syn neprůchodný kanálek, a všechny na něj byly milé, nemůžu si stěžovat.