Simona Handl Kapołková, zubař Praha

Zubař

155 návštěv profilu během 30 dní

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Absolventka lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

• Zubní kaz

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Stomatologická péče

Vstupní vyšetření (1. návštěva u nás)

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše podrobně vysvětli, ošetření bezbolestné, milá, laskava, profesionální, a také má velmi milou sestřičku :) Děkují.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Já strašpytel a citlivka jsem odcházela s údivem, že už je hotovo.
Opravdu bezbolestné ošetření 2 zubních kazů za cca 70 minut. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé. Jsem spokojena a na dobré cestě přestat se bát zubaře.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Paní doktorka Kapołková je vycházející hvězda zubařského nebe. Zkušenosti se zubaři máme v naší rodině velké a bohužel i místy velmi špatné. Paní doktorka si zaslouží všechny hvězdy do jedné a tak kvalitní a slušný přístup se dnes už ani nevidí. Služby paní doktorky mohu proto bez obav všem zájemcům jen vřele doporučit.

Paní doktorka je velice milá, šikovná a pečlivá. Vždy se před ošetřením bojím zbytečně, protože všechna ošetření byla vždy bezbolestná. Se sestřičkou tvoří skvělý tým a vždy od nich odcházím s úsměvem. Jsem za paní doktorku moc moc vděčná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče

Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle odvedená práce, že ani nepoznám, který zub je opravený.

Umístění: Stomatologická péče

Velice milá a šikovná paní zubařka. Vstupní prohlídka byla velice pecliva. Vše hezky vysvětlovala a dávala i možnosti pro me vlastní rozhodnutí. Děkuji za ni.

Umístění: Stomatologická péče

Po dlouhé době a mého překonání strachu ze zubařů (po velmi špatných zkušenostech), jsem navštívil paní doktorku a již její andělský úsměv mně uklidnil a věděl jsem, že jsem v dobrých rukou a tak se i stalo. To je poprvé co se budu těšit na další návštěvu.

Umístění: Stomatologická péče vstupní vyšetření (1. návštěva u nás)

Paní doktorka je milá, pečlivá, vše co dělá tak vysvětluje. Jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče vstupní vyšetření (1. návštěva u nás)

Skvělý první dojem, velmi vstřícný přístup od paní doktory i od sestřičky. Vstupní vyšetření bylo důkladné a profesionální. Potvrdil jsem si, že změna mého zubaře byla potřeba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče

Byl jsem na vstupním vyšetření a byl jsem velice mile velice překvapen milým přístupen sestry i zubařky. Takhle důkladnou a pečlivou vstupní kontrolu jsem nezažil ani u své původní zubařky od které jsem musel odejít protože sem jí měl v Karlových Varech a už se mi to finančně a hlavně časově nevyplatilo. Hned mi po kontrole naplánovala další návštěvy už k zákrokům a předem mi řekla i přibližné ceny.

Absolventka lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně