Šárka Schlesingerová, kardiolog Karviná

MUDr. Šárka Schlesingerová

Uložit

Kardiolog Více

44 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 3/609, Karviná
Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Péče, kterou paní doktorka věnuje svým pacientům, je nadstandartní. Vždy je milá, obětavá, nehledí na osobní pohodlí. Její vysoce odborný přístup mi před deseti lety zachránil život. Kéž bychom měli více takových lékařů.

R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojena .Kdykoliv mám nějaký problém vždy pomůže.Moc děkuji za to když mi nebylo dobře přišla jsem a paní doktorka mne okamžitě vyšetřila a díky ní jsem v pořádku

I
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Odborník na svém místě.
Doporučuji.

L
Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Jsem dlouhodobý pacient paní lékařky a jsem spokojen s péči kterou mi poskytuje. Je velice ochotná a umí rychle zareagovat v případě obtíží.

B
Ověřeny pacient
Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Paní doktorka je příjemná, empatická a výborný odborník. Po celou dobu léčby se maximálně věnuje, hledá různé způsoby řešení léčby tak, aby co nejméně zatěžovala pacienta a zároveň byla účinná.. Děkuji

B
Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Děkuji za kvalitní péči, za dlouhodobou starostlivost a empatii, kterou věnujete všem pacientům.
Na vaše doporučení jsem byl operován a tímto mi byl prodloužen život.
Přeji klidné prožití svátků vánočních.
B. Matyas

L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji paní doktorce za včasné řešení mého zdravotního stavu. Spolupracuje s Brněnskou a Olomouckou nemocnicí. Je odborník na svém místě.

J
Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov Jiný

Pani doktorka je dobry odbornik a profesional, zaroven je velmi lidska a ochotna. Tyto vlastnosti se u lekaru spolu casto nepotkavaji. Ocenuji i jeji pristup v dobe nouzoveho stavu, kdy dal ordinuje a kontinualne pokracuje v lecbe pacientu. Stejny dik i uznani patri i jeji zdravotni sestre.

Ověřeny pacient
Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov zdravotní problémy

MUDr. Šárka Schlesingerová je, podle mého názoru, jednou z nejobětavějších lékařek, které znám. Je to doktorka s velkým srdcem, laskavá, milá.
Její vysoká odborná znalost zaručuje výbornou lékařskou péči.
O každého pacienta se stará nejen po stránce kardiologie, ale zajímá ji každý zdravotní problém, který dotyčný pacient má.
Je s podivem, jak zvládá léčit pacienty i v době, kdy její bývalý manžel a společník p. Kubíček dělá vše pro to, aby ordinace nefungovala, aby pacienti odcházeli do jiných ordinací, i za cenu ohrožení zdraví pacienta, i za cenu toho, že si nás, pacienty, bere jako rukojmí.
Já osobně jsem ho musela v prosinci 2017 upozornit, že na něho podám trestní oznámení pro zanedbání péče, protože znemožnil otevření ordinace, a já jako pacient s náhlou nevolností jsem si musela od pana Kubíčka vyslechnout, že je mu tato situace lhostejná a nic pro pacienty nebude konat. A jsem přesvědčena, že právě tento člověk tady pak zveřejňuje negativní hodnocení s cílem dr. Schlesingerovou poškodit.
Děkuji, že lidé jako je MUDr. Schlesingerová, i její sestřička v ordinaci Míša. existují a važme si jich.
Darina Piatková

MUDr. Šárka Schlesingerová

Vazena pani Pistkova, evidentne jste nejaka zmatena nebo zmanipulovana. V roce 2017 vznikl problem odjezdem osetrujici lekarky ambulance do Svycarska a ponechani ordinace i pacientu na holickach, sny “dokazala” majiteli spolecnosti, ze je potrebna. Vratila se az pote, co dostala mzdu 135.000 korun mesicne. Po dobu cca mesice a pul skutecne proto ordinace nefungovala. Zanedbani pece se dopustila lekarka, ktera si udelala z vas pacientu rukojmi,

Ověřeny pacient
Umístění: Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

U paní doktorky se léčím již zhruba sedm let. Když jsem navštívil její ordinaci poprvé tak mi prakticky zachránila život. Nebýt jejího rychlého a odborného zásahu asi bych tuhle zprávu nepsal. Paní doktorky si velice vážím a děkuji jí za vše co pro mě a všechny pacienty dělá. S pozdravem Pavel Rácz.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti