MUDr. Šarka Michalská

Neurolog Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

MUDr. Šarka Michalská
Mostní 102, Valašské Meziříčí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MUDr. Šarka Michalská Jiný

Navštívila jsem paní doktorku, protože jsem potřebovala být sledována u neurologa po vážném úrazu krční páteře a souběžně jsem trpěla těžkou neuropatií rukou po porodu. Paní doktorka mě vůbec nevyšetřila, jen si pročetla zprávy z nemocnice a rozloučila se se mnou s tím, že mi podala letáček na placený doplněk stravy, který mi má údajně pomoci a je vhodný při kojení. Po konzultaci s lékárníky jsem ale zjistila, že tento přípravek nejen že není vhodný při kojení, ale navíc jde o zbytečně drahý preparát, kdy existuje podobný přípravek na předpis se silnějšími účinky a částečně hrazený pojišťovnou. Rehabilitace mi paní doktorka odmítla napsat, proto jsem si hradila soukromé rehabilitace sama a po půl roce, kdy jsem pocítila zlepšení jsem poprosila paní doktorku o doporučení na kontrolní EMG. Toto mi také odmítla s tím, že není možné zlepšení mého stavu za 6 měsíců a velice jí zajímalo, zda beru doporučovaný předražený preparát. Proto jsem si zajistila doporučení na EMG u svého praktického lékaře a dnes na vyšetření plakala štěstím, protože můj zdravotní stav se velice zlepšil a mnou hrazené rehabilitace měly smysl.

Ja jsem teda s pani doktorkou spokojena :) Ono asi hodne zalezi na diagnoze, s jakou clovek prijde. Ja treba pricinu svych potizi znam (tudiz to z ni nepotrebuju tahat - a vsechno ostatni mi vzdycky pekne vysvetli) a protoze se neda uplne odstranit, resim pouze nasledky. Podle me je pani doktorka moc sikovna a co musim vazne ocenit je jeji citlivy a profesionalni pristup - narozdil od jinych zdejsich neurologu na me poprve nehledela jako na "prirodni ukaz", za coz jsem byla a budu neskutecne vdecna.

Bohužel z paní doktorky nemám moc dobrý pocit. Možná léčí dle nejnovějších poznatků, ale mám z ní pocit, že spíš chodí jen do "šichty " a snaží se to mít co nejdříve za sebou. Komunikace s pacientem špatná, osobně mě vůbec neseznámila s mým problémem a jen předepsala prášky. Až další návštěvu jsem se nenechal odbýt jen dalšími recepty na prášky a vyloženě z ní tahal, co mi vlastně je a jak si můžu pomáhat od bolesti i jinak než prášky, co mužů a nemůžu dělat, abych si neublížil a spíš si pomáhal. Sama neporadila nic, jen odpovídala na mé dotazy stylem "ano, ne, spíš ne " takže opět zklamání. A pokud tam dojdete po návštěvě dealera, kdy paní doktorka má časový skluz, tak je komunikace katastrofální a přímo vás vybízí k odchodu a naznačuje, že ji zdržujete, prostě bída. A její cit pro peníze? Škoda mluvit, nejen že šetří vyšetřením (potvrzeno třemi doktory, s kterými jsem nakonec konzultoval svůj problém), ale odcházet s rukou plnou letáky na přípravky, které nejde nazvat léky, je opravdu tristní. Nakonec po půl roku trápení bolestí, jsem na paní doktorku přitlačil a dozvěděl jsem se, že jsem léčen tak jak pojišťovna platí a nemůže mi tedy pomocí jinak. Pomohl jsem si tedy sám - změnil jsem doktora a najednou to šlo a byl jsem léčen dle svého stavu a ne dle pojišťovny. Takže mé hodnocení nemůže být dobré a spíš doporučuji změnu doktora.

Rovněž nedoporučuji. Měl jsem tu možnost nechat si udělat i pár vyšetření jinde.Názory paní doktorky a jiných doktorů se rozcházejí - například v užívání léků. Vsadil jsem na jiné doktory a je mi lépe. Přesně,jak bylo řečeno, léčí od stolu, nehledá příčinu a encyklopedicky cituje definice, které si mohu najít na internetu.

Naprosto souhlasím s názorem ze dne 9.12.2011 kdyby byla důslednější byl bych ušetřen operace. Léčí pouze obstřiky a léky od bolesti,ale nehledá příčinu. Bohužel nevýhoda malého města, kde nenajdete odborníka.

Výborná lékařka,které vděčím za mnoho.Pro její citlivý přístup a ochotu doporučuji všem.

Nedoporučuji, léči od stolu a nedělá úplná vyšetření na základě kterých by se už dávno zjistila příčina onemocnění. Zdravotní stav se rapidně zhoršil. Stačilo jen více důslednosti a hlavně vědomostí......

Velmi ochotná, důsledná a hlavně opravdu léčí.Jsem moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala a že mě léčí právě ona. Vystřídala jsem už mnoho neurologů, ale žádný ji nesahal ani po kotníky.

100%odborník,velmi dobrý a citlivý přístup k pacientům

Velice výborná paní doktorka, velice doporučuji