Šarka Michalská, neurolog Valašské Meziříčí

MUDr. Šarka Michalská

Uložit

Neurolog Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Mostní 102, Valašské Meziříčí
MUDr. Šarka Michalská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: MUDr. Šarka Michalská Jiný

Navštívila jsem paní doktorku, protože jsem potřebovala být sledována u neurologa po vážném úrazu krční páteře a souběžně jsem trpěla těžkou neuropatií rukou po porodu. Paní doktorka mě vůbec nevyšetřila, jen si pročetla zprávy z nemocnice a rozloučila se se mnou s tím, že mi podala letáček na placený doplněk stravy, který mi má údajně pomoci a je vhodný při kojení. Po konzultaci s lékárníky jsem ale zjistila, že tento přípravek nejen že není vhodný při kojení, ale navíc jde o zbytečně drahý preparát, kdy existuje podobný přípravek na předpis se silnějšími účinky a částečně hrazený pojišťovnou. Rehabilitace mi paní doktorka odmítla napsat, proto jsem si hradila soukromé rehabilitace sama a po půl roce, kdy jsem pocítila zlepšení jsem poprosila paní doktorku o doporučení na kontrolní EMG. Toto mi také odmítla s tím, že není možné zlepšení mého stavu za 6 měsíců a velice jí zajímalo, zda beru doporučovaný předražený preparát. Proto jsem si zajistila doporučení na EMG u svého praktického lékaře a dnes na vyšetření plakala štěstím, protože můj zdravotní stav se velice zlepšil a mnou hrazené rehabilitace měly smysl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Ja jsem teda s pani doktorkou spokojena :) Ono asi hodne zalezi na diagnoze, s jakou clovek prijde. Ja treba pricinu svych potizi znam (tudiz to z ni nepotrebuju tahat - a vsechno ostatni mi vzdycky pekne vysvetli) a protoze se neda uplne odstranit, resim pouze nasledky. Podle me je pani doktorka moc sikovna a co musim vazne ocenit je jeji citlivy a profesionalni pristup - narozdil od jinych zdejsich neurologu na me poprve nehledela jako na "prirodni ukaz", za coz jsem byla a budu neskutecne vdecna.

J
Ověřený profil

Bohužel z paní doktorky nemám moc dobrý pocit. Možná léčí dle nejnovějších poznatků, ale mám z ní pocit, že spíš chodí jen do "šichty " a snaží se to mít co nejdříve za sebou. Komunikace s pacientem špatná, osobně mě vůbec neseznámila s mým problémem a jen předepsala prášky. Až další návštěvu jsem se nenechal odbýt jen dalšími recepty na prášky a vyloženě z ní tahal, co mi vlastně je a jak si můžu pomáhat od bolesti i jinak než prášky, co mužů a nemůžu dělat, abych si neublížil a spíš si pomáhal. Sama neporadila nic, jen odpovídala na mé dotazy stylem "ano, ne, spíš ne " takže opět zklamání. A pokud tam dojdete po návštěvě dealera, kdy paní doktorka má časový skluz, tak je komunikace katastrofální a přímo vás vybízí k odchodu a naznačuje, že ji zdržujete, prostě bída. A její cit pro peníze? Škoda mluvit, nejen že šetří vyšetřením (potvrzeno třemi doktory, s kterými jsem nakonec konzultoval svůj problém), ale odcházet s rukou plnou letáky na přípravky, které nejde nazvat léky, je opravdu tristní. Nakonec po půl roku trápení bolestí, jsem na paní doktorku přitlačil a dozvěděl jsem se, že jsem léčen tak jak pojišťovna platí a nemůže mi tedy pomocí jinak. Pomohl jsem si tedy sám - změnil jsem doktora a najednou to šlo a byl jsem léčen dle svého stavu a ne dle pojišťovny. Takže mé hodnocení nemůže být dobré a spíš doporučuji změnu doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Rovněž nedoporučuji. Měl jsem tu možnost nechat si udělat i pár vyšetření jinde.Názory paní doktorky a jiných doktorů se rozcházejí - například v užívání léků. Vsadil jsem na jiné doktory a je mi lépe. Přesně,jak bylo řečeno, léčí od stolu, nehledá příčinu a encyklopedicky cituje definice, které si mohu najít na internetu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Naprosto souhlasím s názorem ze dne 9.12.2011 kdyby byla důslednější byl bych ušetřen operace. Léčí pouze obstřiky a léky od bolesti,ale nehledá příčinu. Bohužel nevýhoda malého města, kde nenajdete odborníka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H

Výborná lékařka,které vděčím za mnoho.Pro její citlivý přístup a ochotu doporučuji všem.

Nedoporučuji, léči od stolu a nedělá úplná vyšetření na základě kterých by se už dávno zjistila příčina onemocnění. Zdravotní stav se rapidně zhoršil. Stačilo jen více důslednosti a hlavně vědomostí......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi ochotná, důsledná a hlavně opravdu léčí.Jsem moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala a že mě léčí právě ona. Vystřídala jsem už mnoho neurologů, ale žádný ji nesahal ani po kotníky.

100%odborník,velmi dobrý a citlivý přístup k pacientům

Velice výborná paní doktorka, velice doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti