Adresa

Zařízení klinické logopedie
Dlouhá tř. 83/1134, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Také se přidávám ke kladnému hodnocení, naučila Ř do 3 týdnů. Super přístup. Pozitivně naladěná. Na dceru, která moc mluvit u doktorů nechce, měla pozitivní dojem.

Ověřený profil

Připojuji se ke kladným hodnocením paní doktorky Fabiánové,chodily jsme s 5ti letou dcerou na r,ř a během půl roků,nás to paní doktorka naučila.Je velice hodná,vždy usměvavá a velmi příjemná na komunikaci.S dcerou mluvila vždy krásně a trpělivě.
Ještě jednou děkujeme a všem doporučujeme.Kuráňovi

Jsem naprosto spokojena s pí. Fabiánovou. Je naprosto profesionální, neuvěřitělně trpělivá. Chodila jsem k ní se synem. Syn byl z ní unešený. Dovede velmi dobře pracovat s dětmi. Teď jsem dostala doporučení od pediatra ( dceři 5 let nejde "r" a "ř") Nemusím podotýkat, že zvolím opět pí. Fabiánovou


D

Nevím,jestli píšu na tu správnou paní doktorku,ale jestli pracovala ve vítkovické nemocnici v roce 1993-1994,tak bych ji hodně poděkoval,co pro mne udělala.Hodně mi v době dospívání pomohla a to jak nyní mluvím,vděčím především jí.Rád bych ji to řekl osobně,ale netroufám si ji zavolat,nebo nevím,jestli je to ona,tak kdyby jste někdo věděl její emailovou adresu,budu hodně vděčný!!!!Rád bych ji prvně napsal.Moje adresa je :schweigerd@seznam.cz


Došlo k chybě, zkuste to znovu