Vodárenská 3827, Mělník
MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. (mapa)

Další dostupný termín:

Komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová +9 Více

Skupinová psychoterapie dětí a dospívajících- MUDr. Bínová

Přednášky, semináře - MUDr. Bínová

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- MUDr. Bínová

Změna ! Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z okresu Mělník a ze Slaného. Ostatní pacienty prosím, aby si vyhle...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Jedním slovem nezaponutelné jako vždy p.doktorka je člověk na pravém místě jak po profesionální stránce tak i osobní moc děkujeme Skokanovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Paní doktorka je milá a příjemná. Bohužel po první návštěvě nemám dobrý pocit. Z celé hodiny jsme spolu mluvily cca 15 minut a navíc ani ne o jádru problému. Nakonec mi předepsala antidepresiva, která mi nepomáhají a necítím po nich žádnou změnu. I když to věděla, předepsala mi další 3 balení. No uvidíme.

Paní doktorka Bínová je výborná lékařka, velice mi pomohla s dcerou,po nasazení léků je dcera úplně jiný super človíček ,za to moc děkuji a doporučuji ????

milá a příjemná paní doktorka setkaní z mého pohledu bylo velice pozitvní.
kluk se ji svěřil i s tím co nám tajil . za mně super velice doporučuji.

Názor přidán dne 02.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka má úžasný přístup k nemocnému, moc mi pomohla, má mou důvěru, jsem ráda, že se u ní mohu léčit. Děkuji moc.

Úžasný profesionální přístup a hlavně lidský. Paní doktorka je zkušená lékařka,která mou maminku pro mě velmi logicky vyšetřila.

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná, vlídná. Dokáže poradit, uklidnit a také pochválit. Je to člověk na svém místě a jsem nesmírně vděčná za její pomoc. B.K

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Dnes jsme byly s dcerkou poprvé u p.doktorky a máme hodně dobrý pocit.Moc hodná,milá na dcerku moc dobře zapůsobila a jsem si jistá,že nám pomůže. Těšíme se na další návštěvu. Vitnerová

Byli jsme u paní doktorky poprvé. Prostředí příjemné, paní doktorka vše vysvětlila a komunikovala srozumitelně a pochopitelně.

Běžný termín

Diagnostické vyšetření autismu- MUDr. Bínová

Párová terapie - MUDr. Bínová

Psychoterapie- MUDr. Bínová

Cena není uvedená

milá a příjemná paní doktorka setkaní z mého pohledu bylo velice pozitvní.
kluk se ji svěřil i s tím co nám tajil . za mně super velice doporučuji.

Názor přidán dne 02.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • psychoterapie