Dětská neurologická ambulance
bří Mrštíků 38, Břeclav

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka nám zachránila syna, když na začátku hospitalizace v břeclavske nemocnici včas rozpoznala, že se nejedná o obyčejnou virozu s těžkým průběhem, ale meningitidu. Děkujeme!!! Za profesionalitu i za lidský přístup. Rozhodně doporučuju, je skvělá.

Dnes jsme se se synkem vrátili od paní doktorky , která je velmi milá a příjemná. Všechno nám pořádně vysvětlila ,proto jsme velmi spokojení s profesionálním přístupem paní doktorky Kovářové 8-)) .Jediné, o nám vadilo, bylo to dlouhé čekání , i když jsme byli objednaní, vzala nás až za hodinu a půl .S přátelským pozdravem , B. Koutná

paní doktorku rozhodně doporučuju! Velmi nám pomohla svým lidským přístupem, uklidnila, postavila se za nás proti nesmyslné hospitalizaci, která nám byla doporučena od jiného lékaře. Uznávám, že čekací doby jsou delší, ale každé její vyšetření je opravdu poctivé a podrobné. K dětem se chová mile, rodičům vše vysvětlí. Děkuju paní doktorce za všechno...

S paní doktorkou jsem také velmi spokojena. Bohužel na návštěvu u ní si člověk musí rezervovat min. 2 hodiny, což je hodně nepříjemné. Pokud jsou děti malé takové čekání je někdy až neúnosné. Přístup paní doktorky je fajn, můžu jen doporučit.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Má citlivý přístup k dítěti, dítě se nebojí, rodičům vše vysvětlí. I když s jejím navrhovaným postupem nesouhlasíte, tak to slušně respektuje, řekne svůj názor a nevnucuje. Když je více variant vyšetření, tak opět nabídne, ale rozhodnutí nechá na rodičích. To je opravdu výjimka, neboť bohužel dnes je stále ještě běžné, že lékař je v pozici nadřazený arogantní bůh, který rozhoduje, a rodiče bere jako poslušné poddané bez názoru.

Pani doktorkku Kovářovou moho doporučit,je to odbornice na pravém místě,svědčí o tom vždy plná čekárna.Je jedinou dětskou neuroložkou s odbornýma znalostma a citlivým přístupem.Obdivuji ji kolik práce je schopná udělat a to nejen ve své ambulanci.

Mudr. Kovářová je velmi pečlivá a vždy plně soustředěná, citlivá i k psychice dítěte, spousta lékařů si zřejmě neuvědomuje, že dítko sedí v ordinaci a všechno slyší. Spokojená Andrea.

Vstřícný,lidský přístupvy jste se opravdu zbláznili!!falešná,nehumánní,a ráda uplátkářská vypočítává hyena!!!!To je Mudr.Kovářová,Dana 35 let

K paní doktorce docházíme s dcerkou 4 roky. Je z mála lékařů kteří pacientovi naslouchají.Paní doktorka i sestřičky mají velmi pěkný přístup k dětem.K vyšetření dítěte přistupuje vždy zodpovědně, lékařské zprávy jsou podrobné.
Vše potřebné nám vždy vysvětlí.Mé děti se k paní doktorce vždy těší. Jsme velmi spokojeni.

PANI KOVAROVA JE STRASNE HODNA ZENSKA.A HLAVNE JESTE LEPSI PANI DOKTORKA!ZA DVACET MINUT OD NI JSEM SE DOZVEDELA VIC JAK ZA PET LET OD JINICH DOKTORU!JEN SI RIKAM PROC NENI VIC DOKTORU JAKO JE ONA?! DASA