Rudolf Mac, gynekolog Holice

MUDr. Rudolf Mac

Gynekolog Více

23 názorů

Uložit


Adresa

náměstí T. G. Masaryka 23, Holice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
23 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ť
Ověřeny pacient

Pan doktor je svědomitý,a milý.Nikdy jsem s ním neměla problémy,ani když jsem měla zdravotní problémy-aby tady zas rejpalky nepsali,že ho chválí jen ty zdravé a bez problémů


G
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milí a svědomitý.Já mám dobré skušenosti.Dámy uvědomte si když na prevenci jdete jednou za pět let až když je pozdě nemůže on dělat zázraky.


Dobrý den dámy, já jenom přidám můj názor na pana doktora, myslím že tak špatný není když jsem byla těhotná tak byl velice milý a příjemný, měla jsem ke konci těhotenství z našim miminkem velké problémy a na poslední prohlídce zjistil že srdeční ozvy miminka jsou velice slabé okamžitě zařídil v nemocnici císařský řez a naší holčičce zachránil život, byla resuscitována a intubována jen díky jeho rychlému zásahu je už z našeho miminka 4 letá slečna a jsme mu velice vděčni.


Před 7 lety jsem se přistěhovala a začala chodit k panu doktorovi,vloni jsem byla těhotná a vždy jsem byla plně spokojená,vše mi bylo jak doktorem tak i sestřičkou dobře vysvětleno,nemám žádný problém s touto ordinací,doporučuji ji všem známým.Věra


Ověřeny pacient

Tak tohoto "doktora" nikomu nedoporučuji (ani svým největším nepřátelům). Ten kdo nikdy neměl žádný problém a chodí si sem jen pro recept na prášky, bude asi spokojen. Ale když už se nějaký zdravotní problém vyskytne, doktor to řekne až při vaší další návštěvě (což je většinou po roce) a vše (úplně vše) léčí čípkama (jako kdyby nic jiného neexistovalo).
Vy které k "doktorovi" chodíte, máte zřejmě rády adrenalin a modlete se, aby jste byly i nadále tak zdravé jako jste doposud. A jakmile přijdou první problémy okamžitě změňte lékaře. Tento ani nepozná, že se dítě bude muset narodit císařským řezem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

neposlal mě na hysterektomii,přestože má cysta měřila 12krát8cm,požádala jsem o konzultaci jiného gynekologa a během 14dnů jsem byla odoperována. A další případ-moje matka se podrobila celkové mastektomii a mně byly doporučeny každoroční kontroly-mamograf,ale lékař mi řekl,že mám nárok pouze jednou zy 2roky a tudíž mi nenápíše doporučení.napsal mi ho tedy obvodní lékař a měla jsem pozitivní mález-maligní nádor a podstoupila částečnou mastektomii,nechci áni ´domyslet jak by to dopadlo kdybych čekala další rok.Zmněnila jsem gynekologa a nyní jsem spokojena. On pro mě ztratil hodnotu i jako člověk natož lékař!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


u pana doktora jsem byla kvůli odběru plodové vody, skvělý přístup, každý krok mi předem popsal a vysvětlil a na vše upozornil abych se nebála. Lucka


Nedoporucuji.Tento doktor je velmi laxni k jakemukoliv problemu.Prisla jsem k nemu se zanetem a dival se na me jak na lehkou devu.Zadna poradna prohlidka ani ster neprobehl,jen napsal cipky.Zanet se ale nevylecil a on na me v ordinaci div nerval,ze si za to mohu sama.Pry zanedbavam lecbu.Po zmene cipku a mesicni lecbe problem odeznel.Dalsi navstevu jsem u nej musela absolvovat,kdyz me pichalo na slepaku.(slepak nemam pres deset let)On mi na to jen rekl,ze tam mam srusty a poslal me domu.Bolest vsak neustavala,tak jsem k nemu musela jeste trikrat.Vzdy mi jen rekl,ze si vymyslim.Nakonec jsem bolesti nemohla ani chodit a musela navstivit pohotovost.Tam zjistili mimodelozni tehotenstvi.To byl pak fofr.Od te doby k nemu nechodim.Podle me je to veterinar a ne lekar pro zeny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


při odběru plodové vody


Nemůžu si stěžovat a jsem spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti