Adresy (2)

Tylova 6, Litoměřice
Rehabilitace MUDr. Hassan Mezian s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Pomohl mi přežít nejhorší období mého života. Bez pana primáře bych to sama nedokázala. Děkuji.


Mám stejnou zkušenost, pan primář se ke mně choval vždy laskavě a s velkou trpělivostí. Určitě ne povýšeně a nepřátelsky. Myslím si, že celé jeho oddělení funguje velmi dobře a na pacientech, o které pečují, jim záleží.


V mém případě se pan primář choval vždy velmi skromně a vstřícně se snahou mi co nejlépe pomoci. Vše mi podrobně vysvětlil a zajímal ho i můj pohled na problém, který jsme společně řešili. Poskytl mi i dostatek prostoru na rozmyšlenou a konzultaci v onko-centru. Většinu léčby jsem ale stejně podstoupila na onkologii v Novém Městě a byla jsem tady velmi spokojená a nelituji. Chválím i práci onkologických sestřiček, které jsou velmi šikovné a mají zájem se o pacienty co nejlépe po všech stránkách postarat. Kéž by takto fungovala všechna zdravotnická pracoviště.


J

Pan doktor jako odborník je asi dobrý, ale jako člověk, který se denně setkává s vážně nemocnými, kterým někdy zbývají pouze dny do konce své životní pouti, je absolutně necitlivý. Tito nemocní a potom i pozůstalí potřebují trochu povzbuzení a pochopení, ale pan doktor už asi trpí syndromem vyhoření. Měl by se trochu zamyslet nad svým chováním.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Jsem moc vděčná panu primaři za péči o maminku,která díky jeho péčí se dožila požehnaného věku a zemřela v klidu a bez bolesti,děkuji, je to vynikající odborník a člověk


V

Pan primař.je velice lidský,dokáže vše vysvetlit a dovede povzbudit,jsem ráda,že máme takové lékaře a odborníky,plne mu důveřuji a prála bych nasí nemocnici více takových specialistů,díky dlouholetá pacientka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti