Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Urologická ambulance
Palackého 201, Trutnov

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Jiný

I když jsou zde nějaké kritické názory ,já musím zde sdělit velké poděkování jednak za pomoc odhalení mých problémů a zároveň pravidelné tříměsíční prohlídky již pět let které při jeho léčenï mě přivedly do klidu a optimismu že i nadále bude vše dobré.. Z mé strany doporučuji.

Umístění: Urologická ambulance Jiný

Navstivila jsem ho jednou. Odbornik urcite je, ale o charakteru pana doktora se radeji nebudu vyjadrovat. Priste radeji jinam, tam, kde se k vam budou chovat slusne jako k lidem, kteri maji potize. Nepochybuji jeho odbornosti, ale slusne chovani je v pripade strachujicich se pacientu rovnez dulezite.

Umístění: Urologická ambulance

Mudr p.Malich je vyborny lekar vstricny poradi je to odbornik mohu doporucit hodne me pomohl je peclivy no proste nejlepsi

Pana doktora mohu jen doporučit,rok jsem v bolestech chodila po doktorech a nikdo mi nic nezjistil až pan doktor,a za to mu velmi děkuju.Sestřička i pan doktor jsou velmi příjemný,mají snahu Vám pomoci a člověk se snima i zasměje
děkuju
Potměšilová J.

Moc milý pan doktor i sestřička, dle mého názoru i skvělý odborník, pacienta neodbyde, ale důkladně se na vše zeptá a vyšetří.

kratce stručně odborně

jen samé velice profesionální zkušenosti, pan doktor je velice pečlivý

Pan doktor, je druhý odborník urolog, kterého jsem navštívila.Je lepší.... Potíže okamžite vyhodnotil, nasadil účinné léky a přístup k pacientovi má skvělý.Odcházela jsem spokojena. To nahoře jsou určité zlé pomluvy.

Já chodím k p. Malichovi už 15 let, provedl mi 2 operace a je mi opravdu lépe.
Profesionál - milý, ochotný, vzřícný, poradí - pomůže. Já bych k jinému nechodila.
Tady asi platí pravidlo : nikdo se nezavděčí všem. Každý má dnes přece šanci
najít si a chodit k jinému lékaři.
Zdenka Drábková

Tak pana doktora znám velmi dobře a nejen jeho.I jeho matku,teď se vrátím k paní Věře.Myslím,že své komplexy by si měla řešit na jiných stránkách.Zřejmě byla špatná studentka a tak si tu vylévá zlost jak na bývalou paní učitelku tak to odnáší i syn.Pan doktor dvěma členům mé rodiny velmi pomohl,byl vstřícný a obětavý.Nemám mu co vytknou.