Rostislav Holeček, urolog Domažlice

MUDr. Rostislav Holeček

Urolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kozinova 292, Domažlice
Urologie s.r.o. (urologická ambulance)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Umístění: Urologie s.r.o. (urologická ambulance) Jiný

Pan doktor Holeček je absolutní jednička ve svém oboru. Moc děkuji za jeho profesionální a hlavně lidský přístup. Sestřička je milá a vstřícná. Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit!


K
Umístění: Urologie s.r.o. (urologická ambulance) Jiný

Připojuji se již k tomu,co bylo již vyřčeno s dodatkem,že pracuje on line i o víkendech,prostě je úžasný.Cituji :Pan doktor Rostislav Holeček je nejlepší urolog jakého znám, přistupuje k pacientovi jako k člověku, který se mu svěří mnohdy s velmi intimními problémy a věří, že pomůže. Pomohl vždy a za jakékoli situace, bez ohledu na to, jestli má nebo nemá ordinační hodiny, pracuje kolikrát až 16h denně a ne jako někteří lékaři "už nemáme pracovní dobu, nemůžeme Vás vzít, nashledanou", tak už se mi to stalo u jiných doktorů...
Takže velký dík MUDr. Rostislav Holeček


Ověřeny pacient

Pan doktor Holeček je odborník na úrovni, opravdu se pacientovi věnuje a hledá nejlepší řešení jeho nemoci. U lékaře jde vždy o komunikaci a pochopení problému. Profesionálně vyšetří a poradí, je též velmi příjemný. Po řadě preventivních vyšetření doporučil našemu tatínkovi urologickou operaci, po které se nyní cítí výborně a jeho potíže, které mu znepříjemňovaly život, zcela pominuly. Máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti.


K

...pan doktor Rostislav Holeček je nejlepší urolog jakého znám, přistupuje k pacientovi jako k člověku, který se mu svěří mnohdy s velmi intimními problémy a věří, že pomůže. Pomohl vždy a za jakékoli situace, bez ohledu na to, jestli má nebo nemá ordinační hodiny, pracuje kolikrát až 16h denně a ne jako někteří lékaři "už nemáme pracovní dobu, nemůžeme Vás vzít, nashledanou", tak už se mi to stalo u jiných doktorů...
Takže velký dík MUDr. Rostislav Holeček


není odborník

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti