Adresa

Dermatologické centrum s.r.o.
Zábřežská 41, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřený profil
Umístění: Dermatologické centrum s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana doktora na vypln nosoretnich vrásek a botox kolem oči , pan doktor je laskavý , empaticky vše mi perfektně vysvětlil. Mohu ho velmi doporučit a to hlavní je lidský .

N
Umístění: Dermatologické centrum s.r.o. Jiný

Navštívila jsem pana doktora kvůli odstranění kožních výrůstku laserem z kosmetických důvodů a jsem nadmíru spokojená. Zákrok byl rychlý a veskrze bezbolestný - a obrovský palec nahoru dávám za velice profesionální, ale příjemné, pohodářské a optimistické vystupování pana doktora.

V
Umístění: Dermatologické centrum s.r.o. Jiný

Pro mě hodně dobrý doktor se zájmem nejen o estetický výsledek, ale i o zdraví. Nenechá vás odejít jen tak ,že shrabne penize,ale jde mu opravdu o dobrý výsledek


G
Ověřený profil

Absolutni spokojenost,neni nic,co by se dalo vytknout.....prostredi,komunikace,vysetreni,zakrok,cena.....muzu jen doporucit.....


P
Ověřený profil

K panu doktoru jsem šla s velkým očekáváním, myslela jsem, že je to opravdový odborník. Na můj kožní problém se podíval v podstatě mezi dveřmi, říkal, že bez vyřízlého vzorku kůže nepoznáme pořádně o co jde a nasadil léčku - pokud se to nezlepší, bude skalpel. Nic se nezlepšilo. Šla jsem na další kontrolu, tentokrát k jeho matce. Ta měla na celý problém úplně jiný názor, žádné vzorky kůže najednou nebyly potřeba, nasadila jiné preparáty. Její vyšetření (opět pohled mezi dveřmi) mi přišlo ještě méně profesionální a výsledek opět nikde. Tak jsem si našla jiného lékaře. Ten mě důkladně vyšetřil, nafotil si můj stav pro další sledování, probral všecky možnosti léčby a různých vývojů nemoci. Odcházela jsem opravdu s pocitem, že jsem vyšetřená, nasadil mi léčbu a problém se začal okamžitě zlepšovat, a to i bez skalpelu. Když mi nový lékař vysvětloval jak užívat kortikoidy, zděsil se, že jsem od předchozího lékaře netušila, že se nesmí mast užívat v oblasti obličeje, což by mi při dlouhodobějším užívání mohlo způsobit velké potíže. Takže posuďte sami.


Ověřený profil

pan doktor je super, jen škoda že ordinuje pouze jeden den v týdnu. Zbytek ordinačních dnů je tam jeho matka, která podle mě už ani pořádně nevidí.


P
Ověřený profil

Nemám s jeho péčí problém....


Výrazně nedoporučuji. Pacienti pana doktora evidentně příliš nezajímají ,jen vám doporučí přípravek za několik stovek ,který nemá s vašim problémem nic společného. Řekne vám ,že vyrážka může být z čehokoli. To víte taky :( ..až po několika týdnech neúspěšného boje vám jiný lékař sdělí,že se jedná o jeden z nejčastějších kožních zánětů,na který stačí týden antibiotik :( ...a mohla jsem si ušetřit týdny stresujících chvilek :((


Doporučuji


Profesionální přístup. Sympatický. Byl jsem u něj s maličkostí, takže odbornost nehodnotím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu