Zábřežská 41, Šumperk
Dermatologické centrum s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatologické centrum s.r.o. Jiný

Pro mě hodně dobrý doktor se zájmem nejen o estetický výsledek, ale i o zdraví. Nenechá vás odejít jen tak ,že shrabne penize,ale jde mu opravdu o dobrý výsledek

G

Absolutni spokojenost,neni nic,co by se dalo vytknout.....prostredi,komunikace,vysetreni,zakrok,cena.....muzu jen doporucit.....

K panu doktoru jsem šla s velkým očekáváním, myslela jsem, že je to opravdový odborník. Na můj kožní problém se podíval v podstatě mezi dveřmi, říkal, že bez vyřízlého vzorku kůže nepoznáme pořádně o co jde a nasadil léčku - pokud se to nezlepší, bude skalpel. Nic se nezlepšilo. Šla jsem na další kontrolu, tentokrát k jeho matce. Ta měla na celý problém úplně jiný názor, žádné vzorky kůže najednou nebyly potřeba, nasadila jiné preparáty. Její vyšetření (opět pohled mezi dveřmi) mi přišlo ještě méně profesionální a výsledek opět nikde. Tak jsem si našla jiného lékaře. Ten mě důkladně vyšetřil, nafotil si můj stav pro další sledování, probral všecky možnosti léčby a různých vývojů nemoci. Odcházela jsem opravdu s pocitem, že jsem vyšetřená, nasadil mi léčbu a problém se začal okamžitě zlepšovat, a to i bez skalpelu. Když mi nový lékař vysvětloval jak užívat kortikoidy, zděsil se, že jsem od předchozího lékaře netušila, že se nesmí mast užívat v oblasti obličeje, což by mi při dlouhodobějším užívání mohlo způsobit velké potíže. Takže posuďte sami.

pan doktor je super, jen škoda že ordinuje pouze jeden den v týdnu. Zbytek ordinačních dnů je tam jeho matka, která podle mě už ani pořádně nevidí.

Nemám s jeho péčí problém....

Výrazně nedoporučuji. Pacienti pana doktora evidentně příliš nezajímají ,jen vám doporučí přípravek za několik stovek ,který nemá s vašim problémem nic společného. Řekne vám ,že vyrážka může být z čehokoli. To víte taky :( ..až po několika týdnech neúspěšného boje vám jiný lékař sdělí,že se jedná o jeden z nejčastějších kožních zánětů,na který stačí týden antibiotik :( ...a mohla jsem si ušetřit týdny stresujících chvilek :((

Doporučuji

Profesionální přístup. Sympatický. Byl jsem u něj s maličkostí, takže odbornost nehodnotím.

C

Nejlepší kožní lékař jakého znám. Je to opravdový profesionál. Můj bratr měl několik let těžké akné, spoustu lékařů mu nedokázalo pomoci, teprve pan doktor Bednář ho změnil k nepoznání. Pan doktor je velice milý, ochotný, naslouchavý, na nic si nehraje. Dnes jsem si u něj nechala odstranit laserem znamínka, na zákrok jsem nemusela čekat a finančně mi vyšel maximálně vstříc. Je to jeden z mála doktorů, kterému naprosto věřím a na kterého nedám dopustit.