Rehabilitační centrum
Nádražní 496, Milevsko

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační centrum rehabilitace neuropsychického vývoje

Chodíme k P. Jitce Klímové s 4mesicni dcerou cvičit Vojtovu metodu a musím říct že jsem maximálně spokojená s prací paní Jitky , dělá práci srdíčkem a je vidět že ji to baví děti miluje a snaží co co nejvíce poradit a pomoci :) Je velice milá a ochotná , vždy tak jdeme s radostí . Děkujeme za to že Vás máme a za učení Vojtovky ❤️ díky Vám se dcera již krásné hýbe :)

Navštěvuji též toto rehabilitační středisko a jsem velmi,velmi spokojen.Po přečtení příspěvku paní Černé,musím připomenout,zda si dotyčná uvědomuje,jak svým nezodpovědným a bezohledným
přístupem ohrožuje zdraví ostatních pacientů,vč.zdrav.personálu.Dále pak vznikla časová a finanční ztráta,která je způsobena tím,že se předem pro nemoc neomluvila a tímto nezodpovědným chováním zamezila vyhovět dalším potencionálním pacientům.

Odbornou stránku nemůžu posoudit, pro rýmu jsem nebyla přijata (což chápu a beru), ale reakce na to, že si beru svou žádanku od lékaře k sobě a nenechám ji na místě, byla nepřiměřená. "Si děte s chřipkou na polču" mě mírně urazilo, asi půjdu příště opravdu "na polču".

Skvělé fyzioterapeutky,znám je obě,vždy mi pomohou,poradí a ráda se k nim vracím.

Paní Romana a její spolupracovnice Jitka mají skvělé znalosti z oboru rehabilitačních praktik.Prakticky obě mě dali zpět do kondice po opakovaných problémech se zády. Jsou velmi ochotné a milé a zejména vždy vystupují jako správné profesionálky ve svém oboru.Děkuji že jsou a že se mohu kdykoli na ně obrátit.

Velmi schopná, vše funguje tak, jak má. Rodinné prostředí. Po rehabilitaci je člověk jak znovuzrozen.

skvělá práce,několikrát mě dala dohromady,doporučuji

Paní Cihlářová šikovný a milý člověk, který se dokáže věnovat pacientovi a pokouší se najít příčinu problémů, prostě super. S kolegyní jsem se nepotkal.

Průměrná rehabilitace, paní Cihlářová má šikovné ruce, ale horší je to s kolegyní.