Praktický lékař gynekolog
Nádražní 2183, Turnov

vystřídala jsem pár doktorů a s panem Palušákem mi bylo nejhůř...chybí mi lidský přístup,empatie,pan doktor na mě působí arogantně a jakmile máte k věci jiný názor je zle...vrcholem bylo,když ve 32.tt mi měl být udělán scrrening ve 3.trimestru,pan doktor prý onemocněl,na další týden si vzal dovolenou,záskok neřešil a ani se mi neobtěžoval dát vědět,at zbytečně nejezdím...tak to dopadlo tak,že mi screening dělali v porodnici a vzali si mě do porodu do své péče...takže sem za celé těhotenství byla u pana dr do 27.tt...a stačilo mi to...po porodu mě nevzal na kontrolu po 6nedělímjá byla 8 týdnů po porodu,pořád sem krvácela a pan doktor,že nemá místo,že mě vezme až v lednu,což bych byla min.10 týdnů po porodu....na 10min prohlídku čas nemá,ale přednášku na téma co ve zdravotnictví stojí jaký zákrok,to jo...zavolala jsem jinému panu dr.shodou okolností tomu co mi vedl porod a ten mě vzal hned,i když je jejich klinika vyhlášená a pacientek má určitě víc a jsem spokojená,úžasný,milý a pečlivý člověk...takže za mě nedopuručuju...

S péčí p.doktora jsem velice spokojena,velmi slušný,profesionální a pečlivý přístup celého
kolektivu této ordinace. anonym

K panu doktorovi jsem šla s velkými bolestmi, nemohla jsem pomalu ráno vstát z postele. Když už to bolelo druhý, třetí týden, vzrayila jsem k dr. Vyšetřil mě nějak laxně ultrazvukem, ale krev neodebíral, že mi nic není. Měla jsem tehdy osmiměsíšní dítě.
Za 2 měsíce jsem se vrátila s tím, že jsem pod porodu neměla ms, ale podle testu jsem těhotná. Pan dr byl překvapený, když jsem byla dle utz v 16-17tt a mluvil o zanedbaném těhotenství. Přikázal mi ukončit kojení, když jsem argumentovala, že to není nutné, byl velmi nepříjemný, "argumenty" proč nedokázal uspokojivě vysvětlit. Korunu všemu jsem si nasadila sama, když mi vyšly špatně "triple testy", které ale vychází s vysokou falešnou pozitivitou, a já odmítla amniocentézu. Asi mu udělalo dobře, když mi přes celou těhotenskou průkazku napsal červeně a několikrát podtrhnul, že jsem na amniocentézu nešla.
Nakonec jsem přešla k jiné dr, k mému údivu v záznamech nemám ani zmínku o tom, že na prvním vyšetření ultrazvukem ono 8-10 týdenní těhotenství neviděl. Když má někdo jiný názor než on, je nesmírně arogantní.
Navíc to, že sestru s kartotékou přestěhoval do pidi čekárny 1,5x4metry, kde vás od čekajících pacientek čekajících na drby na maloměstě dělí ani ne metr, ... prostě nejde neslyšet.

Ten se na mne podepsal 4 roky jsem chodila a pořád je vše vpořádku a nakonec nádor jako hrom a nešla by jsem k němu ani náhodou.

...dnes jsem z jeho ordinace vysla jako v Jirikove videni.... v zivote se mnou lekar, natoz gynekolog lepe nejednal. Drive jsem chodila do nemocnice,ale nidky se mi nestalo, ze by se mnou gynekolog zachazel jako s clovekem a ne jako vaginou, aby mi merili tlak, delali utrazvuk a vysetrili prsou na preventivni prohlidce. Cytologie naprosto bezbolestna - take poprve v zivote!!! A neplatila jsem absolutne NIC... necekala v cekarne ani minutu.... zadna nervozni a netaktni sestra, zadne arogantni chovani.... moje mama mi hlidala v cekarne dite a kdyz to videla, okamzite se k nemu objednala take. Nemohu jinak, nez vrele doporucit :-)

Pan doktor Palušák je nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy navštívila. Stará se naprosto perfektně, žádný jiný gynekolog se mi nikdy tolik nevěnoval po zdravotní stránce!!! Pomluvy na jeho účet jsou sprosté. Pokud se někomu u něj nelíbí (ač tomu nerozumím), ať jde jinam a ty nespravedlivé lži si nechá pro sebe!!!

Minulý týden jsem byla u pana doktora se svojí dcerou na první prohlídce. Objednávala jsem v pátek a už na pondělí..v čekárně nečekala ani 10 minut. A neplatila ani korunu. Vše ji perfektně vysvětlil. Žádné trauma z první návštěvy u gynekologa se nekonalo. Já sama chodím do nemocnice a nestalo se mi ani jednou, že bych odcházela dřív než za 3 hodiny.
Takže kdo si stěžuje, ten si bude stěžovat všude a za všech okolností.Všichni máme možnost výběru.
Moje zkušenost je výborná.

Jsem s panem dokrotem velmi spokojená. Je vstřícný a umí poradit. Žádný jiný gynekolog mi neposkytl takovouto péči. Dříve sjem navštěvovala gynekoložku a ta, mi žádnou takovouto péči neposkytla.
Mohu vřele doporučit...

Velmi příjemný, vstřícný a komunikativní.Možnost objednání bez čekání rozhodně není obvyklá- a hlavně to funguje, takže se opravdu nečeká. Dojíždím z Liberce, protože ta péče za to stojí.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je vždy příjemný a milý. Nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Nechápu, negativní hodnocení, které zde má napsané. Jsem přesvědčená, že pacientky si za to můžou tak trošku samy. Já ho můžu s klidným svědomím všem doporučit.