Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Nádražní 2183, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

vystřídala jsem pár doktorů a s panem Palušákem mi bylo nejhůř...chybí mi lidský přístup,empatie,pan doktor na mě působí arogantně a jakmile máte k věci jiný názor je zle...vrcholem bylo,když ve 32.tt mi měl být udělán scrrening ve 3.trimestru,pan doktor prý onemocněl,na další týden si vzal dovolenou,záskok neřešil a ani se mi neobtěžoval dát vědět,at zbytečně nejezdím...tak to dopadlo tak,že mi screening dělali v porodnici a vzali si mě do porodu do své péče...takže sem za celé těhotenství byla u pana dr do 27.tt...a stačilo mi to...po porodu mě nevzal na kontrolu po 6nedělímjá byla 8 týdnů po porodu,pořád sem krvácela a pan doktor,že nemá místo,že mě vezme až v lednu,což bych byla min.10 týdnů po porodu....na 10min prohlídku čas nemá,ale přednášku na téma co ve zdravotnictví stojí jaký zákrok,to jo...zavolala jsem jinému panu dr.shodou okolností tomu co mi vedl porod a ten mě vzal hned,i když je jejich klinika vyhlášená a pacientek má určitě víc a jsem spokojená,úžasný,milý a pečlivý člověk...takže za mě nedopuručuju...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

S péčí p.doktora jsem velice spokojena,velmi slušný,profesionální a pečlivý přístup celého
kolektivu této ordinace. anonym

-
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem šla s velkými bolestmi, nemohla jsem pomalu ráno vstát z postele. Když už to bolelo druhý, třetí týden, vzrayila jsem k dr. Vyšetřil mě nějak laxně ultrazvukem, ale krev neodebíral, že mi nic není. Měla jsem tehdy osmiměsíšní dítě.
Za 2 měsíce jsem se vrátila s tím, že jsem pod porodu neměla ms, ale podle testu jsem těhotná. Pan dr byl překvapený, když jsem byla dle utz v 16-17tt a mluvil o zanedbaném těhotenství. Přikázal mi ukončit kojení, když jsem argumentovala, že to není nutné, byl velmi nepříjemný, "argumenty" proč nedokázal uspokojivě vysvětlit. Korunu všemu jsem si nasadila sama, když mi vyšly špatně "triple testy", které ale vychází s vysokou falešnou pozitivitou, a já odmítla amniocentézu. Asi mu udělalo dobře, když mi přes celou těhotenskou průkazku napsal červeně a několikrát podtrhnul, že jsem na amniocentézu nešla.
Nakonec jsem přešla k jiné dr, k mému údivu v záznamech nemám ani zmínku o tom, že na prvním vyšetření ultrazvukem ono 8-10 týdenní těhotenství neviděl. Když má někdo jiný názor než on, je nesmírně arogantní.
Navíc to, že sestru s kartotékou přestěhoval do pidi čekárny 1,5x4metry, kde vás od čekajících pacientek čekajících na drby na maloměstě dělí ani ne metr, ... prostě nejde neslyšet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Ten se na mne podepsal 4 roky jsem chodila a pořád je vše vpořádku a nakonec nádor jako hrom a nešla by jsem k němu ani náhodou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

...dnes jsem z jeho ordinace vysla jako v Jirikove videni.... v zivote se mnou lekar, natoz gynekolog lepe nejednal. Drive jsem chodila do nemocnice,ale nidky se mi nestalo, ze by se mnou gynekolog zachazel jako s clovekem a ne jako vaginou, aby mi merili tlak, delali utrazvuk a vysetrili prsou na preventivni prohlidce. Cytologie naprosto bezbolestna - take poprve v zivote!!! A neplatila jsem absolutne NIC... necekala v cekarne ani minutu.... zadna nervozni a netaktni sestra, zadne arogantni chovani.... moje mama mi hlidala v cekarne dite a kdyz to videla, okamzite se k nemu objednala take. Nemohu jinak, nez vrele doporucit :-)


Pan doktor Palušák je nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy navštívila. Stará se naprosto perfektně, žádný jiný gynekolog se mi nikdy tolik nevěnoval po zdravotní stránce!!! Pomluvy na jeho účet jsou sprosté. Pokud se někomu u něj nelíbí (ač tomu nerozumím), ať jde jinam a ty nespravedlivé lži si nechá pro sebe!!!


Ověřený profil

Minulý týden jsem byla u pana doktora se svojí dcerou na první prohlídce. Objednávala jsem v pátek a už na pondělí..v čekárně nečekala ani 10 minut. A neplatila ani korunu. Vše ji perfektně vysvětlil. Žádné trauma z první návštěvy u gynekologa se nekonalo. Já sama chodím do nemocnice a nestalo se mi ani jednou, že bych odcházela dřív než za 3 hodiny.
Takže kdo si stěžuje, ten si bude stěžovat všude a za všech okolností.Všichni máme možnost výběru.
Moje zkušenost je výborná.


Jsem s panem dokrotem velmi spokojená. Je vstřícný a umí poradit. Žádný jiný gynekolog mi neposkytl takovouto péči. Dříve sjem navštěvovala gynekoložku a ta, mi žádnou takovouto péči neposkytla.
Mohu vřele doporučit...


Velmi příjemný, vstřícný a komunikativní.Možnost objednání bez čekání rozhodně není obvyklá- a hlavně to funguje, takže se opravdu nečeká. Dojíždím z Liberce, protože ta péče za to stojí.


S panem doktorem jsem velmi spokojená, je vždy příjemný a milý. Nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Nechápu, negativní hodnocení, které zde má napsané. Jsem přesvědčená, že pacientky si za to můžou tak trošku samy. Já ho můžu s klidným svědomím všem doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti