Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Špidlenova 394, Semily

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Bohužel, jak to je i u dalších gynekologů v okolí, pan doktor Palušák je především na prachy. V minulosti zavedl poplatky za nadstandardní péči, za kterou považoval i obyčejné objednání na termín, bez objednání pacientky nebral, kromě tehdejšího 30Kč poplatku vybíral ještě peníze za jednorázové zrcadlo atd. Když jsem trpěla opakovanými vaginálními mykózami, na vyšetření mi řekl, že jsem jen odřená. Když jsem za ním po půl roce přišla na prevenci, tak mě "sprdl", že mám právě mykózu, že jsem tam neměla chodit, přitom jsem v tu dobu byla bez subjektivních příznaků a na mykózu jsem si mu stěžovala už dříve. Ani tak mi nedoporučil prevenci nebo neporadil, jak se snažit déletrvajícím problémům vyhnout. Když jsem brala antikoncepci, samozřejmě byla jedna z těch nejdražších (asi dealer panu doktoru slíbil něco zajímavého). Matce nechal myom dělohy zvětšit tak, že když jí ho v Jilemnici pak operovali, byl tak velký, že rekonvalescence trvala velmi dlouho (dle jiných lékařů), přitom Dr. Palušák o myomu věděl už delší dobu a říkal matce, že se to zatím řešit nemusí, že to nic není a nechal ho takhle narůst... Až na tyto vypsané potíže a další stížnosti z doslechu s ním mám ale neutrální zkušenost. Když nemáte potíže, je to na prevenci dobrý doktor...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi cca 6 let, jsem naprosto spokojena, je vždy pečlivý,příjemný a ochotný mi se vším poradit. Prohlídky mě nebolí, což byl předtím problém. Sestřička je také velice příjemná. Doporučuji.

Ověřený profil

Už jsem chodila ke 4 gynekologům a všude jsem měla nějaké problémy, u jednoho lékaře neprovádění prevence i když jsem chodila na prohlídky pravidelně - což mělo za následek vážné zdravotní komplikace. U pana doktora Palušáka jsem moc spokojená, po vyřešení všech problémů se kterými jsem k němu přišla už teď chodím jen na prevence, které mi připomene když zapomenu.


A

Nestačím se divit nad některým hodnocením. Co se týče příplatku, tak ten je za nadstandartní služby, žádný dávat nemusíte a budete dostávat standartní péči jako u kteréhokoli jiného doktora. Před panem doktorem Palušákem jsem navštěvovala jiného gynekologa a měla neustále problémy s menstruací, bolestma a nevycházely mi dobře testy. Pan Palušák mi dal všechno do pořádku a ještě byl u toho velice příjemný a šetrný, jsem nadmíru spokojená a podle mého názoru je tohle opravdu PAN DOKTOR a přeju mu hodně štěstí!


K

já jsem s panem gynekologem měla také problémy, předepisoval mi drahou antikoncepci s tím, že budu mít i hezčí pleť, ale pleť se mi nezlepšila, ba naopak. Poprosila jsem ho tedy, jest-li by mi mohl napsat levnější antikoncepci, že mám ještě větší problémy s pletí než předtím. Pan doktor se na mě obořil s tím, že ať mu laskavě řeknu, co bych chtěla asi předepsat a žádná jiná lepší a levnější antikoncepce není a předepsal mi ty drahé prášky. Navštívila jsem jiného gynekologa a ten mi jinou antikoncepci bez problémů předepsal...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti