PORTA SALUTIS - ordinace lékaře FBLR
č.d. 547, Nepomuk

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Přidavam názor na lékaře se stejným jménem, je to dr.Návrat z Havířova., příšernost sama! Jestli jsou teda příbuzní tihle, což nevím, tak se to tím vysvětluje:( Tento doktor jmenovitě, bez zřetele ke zdravotnímu stavu pacienta trpícího srdečními problémy a těžkým astmatem, aniž by se podrobně seznámil s anamnézou pacienta, bez váhání a podkladů vydá zdravotní posudek tomuto občanovi, ve smyslu,že je schopen bez omezení fyzické práce venku, v době vysoké inverze, smogu, a vysokých hodnot prachových částic a alergenů v ovzduší. V době kdy občanům s alergií, astmatem, srdečními a oběhovými potížemi doporučuje ČHMÚ denně ve zpravodajství, aby maximálně omezili svůj pohyb venku, tak dělají někteří zřejmě dementní lékaři pravý opak – mám dojem že se chce tento lékař mstít pacientům, nevím za co, my jsme mu nic neudělali. Jeho zákeřnost je dost nepříjemná. Myslím že takový doktor by zasloužil nejenže přezkoumání po duševní stránce, ale také po stránce profesní, a to ze základních etických principů přístupu k pacientovi jako takovému. Jsou pacienti, kteří čekají na účinnost nového Občanského zákoníku, aby mohli takové idioty doktory žalovat za poškození zdraví, a to o milionové částky. Však víme že doktoři mají dost peněz. Nejsou to žádní chudáci. Některé žaloby již proběhly s úspěchem ze strany pacientů.