Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Stadtrodská 1516,Tachov, Tachov
Masážní praxe-Roman Karas,DiS.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

O mně

1991-1992 masér na soukromé Masážní praxi v SRN-Moosbach 1992- OSVČ v oboru masér pro oblast zdravotnictví 2000-2004 studium fyzioterapie(soukromá š...

Více

Léčené nemoci

 • bolesti kloubů
 • bolesti zad
 • sportovní úrazy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • fyzioterapeut

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je nějaká šance napravit můj problém.Zhruba před rokem jsem se začala aktivně věnovat fitness a někdy v polovině roku,kdy svaly začaly růst,jsem přišla na to,že mám totálně křivé lopatky z toho,že jsem celý život nosila kabelku na pravém rameni,tudíž jí mám jakoby sesazenou dolu a druhá je normální. Zařadila jsem spoustu core a balančních cviků,cviků bez použití osy,převážně jednoruční činky,ale místo zlepšení, se to horší a všechno mi začal přebírat levý trapéz.Už jsem z toho nešťastná,jelikož se chci fitness věnovat profesionálněji.Ve finále to tedy vypadá tak,že levé rameno je výš a trapéz je objemnější,pravá část níž a trapéz žádný. Díky za odpověď , Bára

  Obecně s názorem kolegů lze souhlasit, hlavně v tom,že se zřejmě jedná o skoliotické držení,a v tom,že léčení na dálku je ošemetné,a bez vyšetření fyzioterapeutem nemá smysl.
  Méně bych už souhlasil s názorem,že budete pod dohledem odborníka protahovat a posilovat zkrácené a ochablé partie.Je to sice v učebnicích fyzioterapie co se skolióz týká v pořádku,nicméně váš problém spočívá ve vaší CNS,tedy mozku.
  A pokud ho chcete účinně řešit,musíte vyhledat fyzioterapeuta,jak už bylo uvedeno,který se zabývá tzv.vývojovými aspekty.Tedy hledejte,kdo pracuje s terapií BPP podle Jarmily Čápové.Na netu lze dohledat i toto rehabilitač.centrum v Jimramově.A oni by vám vyhledali odborníka z vašeho regionu.
  Držím palce,a přeji mnoho úspěchů v osobním rozvoji v oblasti fitness....

  Roman Karas,DiS.

 • Dobrý den. Jsem rok po prodělané CMP, pravostraná hemiraréza. Stává se pravidelně, že při spánku tak po jedné hodině, dostávám do pravé nohy silnou křeč a to hlavně v oblasti lýtka. Jediná pomoc je vstát a projít se. Je to nepříjemné a bolestivé. Prosím co s tím, děkluji.

  Mám obdobné obtíže, přestože jsem žádné CMP stoprocentně neprodělal.Co jsem, ale jako fyzioterapeut stoprocentně prodělal, je výhřez ploténky v bederní páteři(S1). A to by mohlo být příčinou, protože poškození nervu způsobí oslabení příslušného svalu, a vlivem narušení rovnováhy mezi svaly(agonista-antagonista,tedy flexor-extenzor)se stane,že sval, který je silnější, tedy v dominanci(není bržděn protihráčem) a tedy při špatné poloze(třeba páteře) jde do křeče.Proto, když se projdete(tedy změníte polohu) dojde k uvolnění.Preparáty minerálů jsou v tomto případě falešným řešením, kde příčina křeče není jejich nedostatkem.Roman Karas,DiS.

  Roman Karas,DiS.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

1991-1992 masér na soukromé Masážní praxi v SRN-Moosbach 1992- OSVČ v oboru masér pro oblast zdravotnictví 2000-2004 studium fyzioterapie(soukromá š...

Více

Léčené nemoci

 • bolesti kloubů
 • bolesti zad
 • sportovní úrazy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • fyzioterapeut