Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nerudova 1093, Kralupy nad Vltavou
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: ORL ambulance Jiný

Pan doktor je neskutečně pozorný, milý k dětem, dítě oslovuje křestním jménem, naváže ihned kontakt s malým pacientem a ten pak ztrácí ihned zábrany a nebojí se. Návštěva proběhla naprosto bez komplikací, vše bylo podrobně vysvětleno. Vřele doporučuji :-). Sestřička Zuzka též milá, usměvavá.


K
Umístění: ORL ambulance Jiný

Pana doktora a sestřičku Zuzku mohu jedině doporučit. Ona je vždy velice milá nejen v ordinaci, ale snaží se pomoci i po telefonu. Pan doktor má milý a přátelský přístup, je důkladný a vše vysvětlí a doporučí léčbu. Chodíme k nim celá rodina a děti to tam mají moc rádi. Nebojí se a vždy je sestřička odmění třeba obrázkem, samolepkou apod.


M
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance Akutní hnisavá angína

Pan lékař mi velmi pomohl a potřebovala jsem slyšet názor odborného lékaře na odstranění mandlí, i když jsem astmatik, skvělý přístup a hodný pán lékař, vše důkladně vysvětlil závažnost mých onemocnění...


Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance Nosni mandle

Pan doktor se sestřičkou jsou velice mily vysvetli vse. Hlavne pan doktor prohlizi opravdu detailne a podrobne vse vysvetli, neni to rychle rychle jak vetsina jinde...Nikam jinde bych uz nasla navstevuji ja a obe dve dcery. Jsem rada ze existuji takovy lekari! Dekujeme Vam


M
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance

Pana doktora navštěvuji s dětma už přes 10 let a k jinému bych nešla.Maximální spokojenost k dětem strašně hodný vše vysvětlí česky ???? je prostě lidský a má srdíčko na pravém místě.


J
Ověřeny pacient

Velká spokojenost příjemný a i sestřičku si vybral dobře je milá není nervozni s lekařem i sestrou jsem spokojena takovych ordinací více....


A
Ověřeny pacient

Pan doktor ma skvely pristup, a hlavne to umi s detmi.
Rad si s nimi povida i pri vysetreni, jen aby je nejak zaujal aby se nabali.


V
Ověřeny pacient

Návštěva u pana doktora začne tím, že povstane, podá vám ruku a nabídne židli. Působí klidným empatickým dojmem v průběhu celého vyšetřování, na jehož závěr stanoví jasnou diagnozu a konkrétní možnosti řešení. Neznám lepšího lékaře -odborníka i člověka.

U pana doktora jsem byl po 9 neúspěšných návštěvách jinde s problémem 2 roky trvajícího zalehnutí uší po úrazu hlavy. Stanovil jasnou diagnozu a jeho konzervativní léčba přinesla zázračný výsledek, že zalehnutí po 3měsíční léčbě zmizelo ! V záloze byl ještě chirurgický zákrok v ÚVN Praha, se kterou pan doktor spolupracuje a byl ochoten mi vše sám zajistit. Neznám lepší přístup lékaře k pacientovi a mohu ho doporučit všem, kteří už nevědí kudy kam !


I
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý k dětem, vyšetření proběhne úplně bez problémů. Navíc je chápavý i směrem k rodičům. Vše vysvětlí, uklidní, doporučí. Škoda, že už neoperuje.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor dokáže rychle stanovit diagnózu a vysvětlit jaké jsou možnosti léčby. Také řekne, která varianta má jaké výhody a nevýhody. A řekne, kterou variantu by doporučil a proč. Skvělý přístup má i k dětem. Bez infantiností dítě zaujme, např. věcmi, které se lesknou a klidným hlasem na dítě mluví a to si ani nevšimne, že už je vyšetřené. Velká nevýhoda je, že když řádí nachlazení a nejste objednaní, čekáte nezřídka 2 hodiny. Pokud jste objednaní, jdete přednostně. Pan doktor provádí i malé zákroky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti