Nerudova 1093, Kralupy nad Vltavou
ORL ambulance

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance Akutní hnisavá angína

Pan lékař mi velmi pomohl a potřebovala jsem slyšet názor odborného lékaře na odstranění mandlí, i když jsem astmatik, skvělý přístup a hodný pán lékař, vše důkladně vysvětlil závažnost mých onemocnění...

Umístění: ORL ambulance Nosni mandle

Pan doktor se sestřičkou jsou velice mily vysvetli vse. Hlavne pan doktor prohlizi opravdu detailne a podrobne vse vysvetli, neni to rychle rychle jak vetsina jinde...Nikam jinde bych uz nasla navstevuji ja a obe dve dcery. Jsem rada ze existuji takovy lekari! Dekujeme Vam

Umístění: ORL ambulance

Pana doktora navštěvuji s dětma už přes 10 let a k jinému bych nešla.Maximální spokojenost k dětem strašně hodný vše vysvětlí česky ???? je prostě lidský a má srdíčko na pravém místě.

Velká spokojenost příjemný a i sestřičku si vybral dobře je milá není nervozni s lekařem i sestrou jsem spokojena takovych ordinací více....

Pan doktor ma skvely pristup, a hlavne to umi s detmi.
Rad si s nimi povida i pri vysetreni, jen aby je nejak zaujal aby se nabali.

Návštěva u pana doktora začne tím, že povstane, podá vám ruku a nabídne židli. Působí klidným empatickým dojmem v průběhu celého vyšetřování, na jehož závěr stanoví jasnou diagnozu a konkrétní možnosti řešení. Neznám lepšího lékaře -odborníka i člověka.

U pana doktora jsem byl po 9 neúspěšných návštěvách jinde s problémem 2 roky trvajícího zalehnutí uší po úrazu hlavy. Stanovil jasnou diagnozu a jeho konzervativní léčba přinesla zázračný výsledek, že zalehnutí po 3měsíční léčbě zmizelo ! V záloze byl ještě chirurgický zákrok v ÚVN Praha, se kterou pan doktor spolupracuje a byl ochoten mi vše sám zajistit. Neznám lepší přístup lékaře k pacientovi a mohu ho doporučit všem, kteří už nevědí kudy kam !

Pan doktor je velmi milý k dětem, vyšetření proběhne úplně bez problémů. Navíc je chápavý i směrem k rodičům. Vše vysvětlí, uklidní, doporučí. Škoda, že už neoperuje.

Pan doktor dokáže rychle stanovit diagnózu a vysvětlit jaké jsou možnosti léčby. Také řekne, která varianta má jaké výhody a nevýhody. A řekne, kterou variantu by doporučil a proč. Skvělý přístup má i k dětem. Bez infantiností dítě zaujme, např. věcmi, které se lesknou a klidným hlasem na dítě mluví a to si ani nevšimne, že už je vyšetřené. Velká nevýhoda je, že když řádí nachlazení a nejste objednaní, čekáte nezřídka 2 hodiny. Pokud jste objednaní, jdete přednostně. Pan doktor provádí i malé zákroky.

Vše vysvětlí, vynikající přístup k pacientovi, nabízí varianty řešení a jejich úspěšnost.

Pán doktor je velice příjemný,je to odborník ve svém oboru a přjemný člověk.