Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Mládežnická 1563/9, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

45 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili.

A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pediatrická konzultace

Je to nejlepší dětský lékař,ale protože bydlíme v Orlové,jsem nucena maličkého dát ke zdejší p.doktorce,je mi to líto,ale bylo by to dojíždění dost náročné,kdyby onemocněl maličký,je to doktor s velkým D.

Ověřený profil

Nejlepší doktor na světě. Chodila k němu má maminka poté já a teď i můj syn. Hodně lidí se mě ptalo proč jsem si nevybrala mladšího doktora. Odpověděla jsem že on je pro mé dítě opravdu to pravé a jak tak poslouchám od kamarádek řeči co a jak mají dělat protože jím to poradil doktor nestačím se divit a jsem velice ráda za to, že ještě ordinují a já mohu chodit právě k nim a vím že syn je vždy v dobrých rukou. Doporučuji opravdu každému kdo chce pro své dítě to nejlepší, tenhle doktor ne jen že léčí naše drobečky, ale on pomalu za ně i dýchá a sestřička nemluvě je to hotový anděl, svou práci neberou už ani jako práci, ale jak říkala sama sestřička Vy jste Náš život, Naše Všechno pro co žijeme :)


F
Ověřený profil

Nikdy by jsme neměnili!!! Už jako dítě jsem nerada od pana doktora odcházela a od naší milované sestřičky Anetky taktéž. Dnes když se k nim vracím jako maminka dvou dětí, tak nemám pocit, že by jsme šli na návštěvu k lékaři, ale spíše jako bych se vracela k milovaným příbuzným :-) A nejen jejich přístup, ale také odbornost a profesionální přístup je úžasný. Pan doktor vychází ze svých letitých zkušeností, pokud to není nutné, tak křehký dětský organizmus zbytečně nepřetěžuje léky, ale vždy vytáhne nějaaké eso z rukávu :-) Celá rodina doufáme, že tu s námi budou ještě hodně dlouho :-) Monika


A
Ověřený profil

byli jsme a jsme moc spokojení. pan doktro je ochotný a věříme mu. rozumný objednávací systém, umí to s dětmi


V
Ověřený profil

je to skvělý pan doktor.... my ho máme moc rádi:-)


M
Ověřený profil

Jen co vlezete do čekárny,tak je to něco krásného.Sestřička je velice příjemná a dokáže perfektně utěšit jak malého pacienta,tak i rodiče.Je to vystupování,které se málokdy vidí.
A pan doktor je excelentní,byli jsme u něho jako u zastupujícího lékaře a maličkého mi prohlédl od hlavy až k patě.
Vřele pana doktora doporučuji.


K
Ověřený profil

Dobrý den,
nelze se nepřidat k superlativům....pan doktor je úžasný člověk na svém místě. Příjenmé vystupování, odborný přístup k pacientům, ochota vždy pomoci i nad rámec běžného vyšetření. Chodí k němu všechny moje děti /3/. Jsme spokojeni. Sestřička úžasná žena. Vstřícné vystupování je semozřejmostí. Pan doktor se setřičkou jsou dvě sluníčka....a to je zapotřebí, když je někde uovejjjjj !!!!!!! Děkujem!!!


je super


Perfektní doktor, který je v naší rodině již známý.. Je znalý, sestřička stejně tak. Vládne u nich domácké prostředí a příjemná atmosféra. Sestřička umí píchnout injekci tak, že ji ani necítíte. Jsou přístupní dohodám, nepochybuji, že kdyby šlo o něco vážného,zůstanou i přesčas, aby pomohli. Jednoznačně doporučuji, léta praxe v oboru se nedají zapřít a vaše dítě bude v dobrých rukou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu