Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Národních hrdinů 183, Pardubice
Gastromedic s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
46 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Dne 14.9.2021 jsem absolvoval vyšetření u Mudr. Boka, které se neobešlo bez kolonoskopického zákroku,týmto chci poděkovat panu doktoru za tento zákrok,který byl proveden velmi pečlivě s profesionální jistotou,eště jednou moc děkuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Gastromedic s.r.o.

Milý a jemný pan doktor :-). Jeho profesionální a přitom osobní přístup je pohlazením pro duši pro toho, kdo má zkušenosti s pardubickou nemocnicí.


Ověřeny pacient
Umístění: Gastromedic s.r.o. Pozitivní test TOKS

Chci touto cestou poděkovat celému kolektivu pardubické Gastromedic s.r.o, hlavně panu Mudr. Romanu Bokovi a jeho kolektivu za velmi profesionální přístup k mému vyšetření, které jsem absolvoval 26.3.2018.
Jsem již starší člověk, který má zkušenosti z dob minulých a může srovnávat. Přístup a zkušenosti lékařů Gastromedic s.r.o jsou opravdu na špičkové úrovni. Doba čekání a nejistoty z vyšetření a spousta různých rozumů z internetu mě doslova ubíjela a hororové sny nenechaly mě vyspat. O to moje velké a překvapení po výkonu, že moje představy byly opravdu zbytečné a ty nervy taky. Opravdu není čeho se bát, nic nevíte vše je po injekci absolutně v pohodě. Moc Vám pane doktore děkuji možná i k záchraně života. Opravdu Vy starší nebojte se a toto preventivní vyšetření absolvujte.
Petr Řezníček
Pardubice


M
Ověřeny pacient
Umístění: Gastromedic s.r.o.

Dobrý den. V pondělí jsem absolvoval kolonoskopické vyšetření u MUDr. Boka a musím říct, že přistup je naprosto profesionální a prostředí příjemné. Sympatický je jak p. Bok tak i sestry :-). Zákrok jako takový jsem po podání analgetik téměř vůbec necítil. Takže pro ty co se bojí - není opravdu čeho. Děkuji p. Bokovi a sestrám.


Ověřeny pacient
Umístění: Gastromedic s.r.o. vyšetření gastroskopie a koloskopie

Na vyšetření u pana doktor Boka jsem byla minulý měsíc /koloskopie a gastroskopie /Opravdu se není čeho bát, pan doktor a sestřičky mají k pacientům velice příjemný a lidský přístup.Děkuji.


J
Ověřeny pacient

Dnes u pana doktora absolvováno kolonoskopické vyšetření v Gastromedic Pardubice. Šlo o moje první kolono a často jsem četl, že hodně záleží na lékaři, který úkon provádí. Šel jsem proto po objektivních referencích, abych se dostal do co nejlepších rukou. A ono to klaplo...Prostě a jednoduše ať má kdokoliv jakýkoliv názor na toto vyšetření, já se na příští budu snad i těšit :-))) Jsem rád, že existují lékaři jako je pan MUDr Bok, velká poklona Vám i kolegům a kolegyním do Pardubic!


Ověřeny pacient

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších lékařů. Málokdy se setkám s tím, že i když si přijdu jenom pro recept, přijde mi ho do čekárny předat sám a pozdravit mě. Nejsem jenom anonymní pacientka. Víc takových.


Ověřeny pacient

Možná kvalitní lékař, jen škoda, že malé pacienty odmítá...pro mě veliké mínus a sklamání...S tímto přístupem nemohu souhlasit, nakolik se nejednalo, skoro o žádné závažné vyšetření dítěte, jen o kontrolu hladiny vápniku v krvy, a případné sledování....


R
Ověřeny pacient

Dobrý den celý měsíc jsem čekal na koloskopicke vyšetření stres potil jsem se strachy četl jsem různé recenze na internetu fortrans jak je odpornej jak se někdo po minutě probudil a pak trpěl celé vyšetření no klepal jsem se hledal všemožné důvody jak se těm středověkým postupům vyhnout.výsledek?Neuvěřitelné¡!!!!!fortrans není sice pivo ale pít se to dá úplně v pohodě jen to množství 4litry je trochu zdlouhavé tak že máte jako plný žaludek nic vážného prostě.Druhý den v 11 vyšetření u pana doktora ruce i nohy se mi klepaly takovým způsobem že jsem myslel že nedojde z auta.v čekárně jsem dostal papír že kdyby se něco stalo že s tím v podstatě počítáte vijely mi slzy "poslední můj den"pak už jen pane Jasanský pojdtesi si "moje hodinka"nadešel.jděte do kabinky kde si vemete kalhoty papírové po kolena s dírkou na zámku a pak vám sestra řekne lehnete si na zada a čekáte na doktora asi minutu víc ne dostatek času na to si vše prohlídnou "to nemůžu přežít "přišel pan doktor představil se zeptal se na anamnezu a pak "no tak se kouknem dovnitř".píchnout mi injekci 1amp dprmicum a1 amp fontány.pak si jen pamatuji že jsem mu něco říkal ohledně obrazovky co jsem na ní viděl ale co to Nevím.pak už mi najednou sestra říkala "pojďte si lehnout na dospani zákrok je hotov.Hodnoceni.absolutně bezbolestné perfektní pokud máte někdo jen malé podezření neváhejte a jděte přeci jenom máme světové prvenství b kolorektalnim karcinomu


G
Ověřeny pacient

Pan doktor Bok je extra třída měl jsem docela strach ze zákroku gastroskopie ale on je takový borec že vás rozesměje ještě před zákrokem a samotný zákrok provádí naprosto rychle profesionálně a šetrně.chvála a jen chvála!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti