Adresa

Gastromedic s.r.o.
Národních hrdinů 183, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

49 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Profesionál...co víc si dnes přát !!! Navíc sympaťák.....takhle bych chtěla chodit k lékaři...bez strachu...studu....atd. Děkuji, a MOC SI VÁŽÍM, že můžu chodit k takovému lékaři.

S
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Dne 31.05.2023 jsem absolvoval vyšetření u Mudr. Boka na kolonoskopický
zákrok.Pan Bok je u mně jeden z nejlepších doktorů. Tím nechci opomenout
profesionalitu celého kolektivu.Ještě jednou velké děkuji
.

L
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Oceňuji pana doktora Boka za skvělý a profesionální přístup. Jak už bylo řečeno, je empatický, vším vás provede. Absolvovala jsem před 10 lety jak gastro tak kolonoskopii. S injekcí naprosto bezbolestné. Velmi jsem ocenila, že si můžete po zákroku na místě v soukromí na lůžku odpočinout. Velmi ochotný personál. Moc děkuji :)


I
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Dne 14.9.2021 jsem absolvoval vyšetření u Mudr. Boka, které se neobešlo bez kolonoskopického zákroku,týmto chci poděkovat panu doktoru za tento zákrok,který byl proveden velmi pečlivě s profesionální jistotou,eště jednou moc děkuji.


M
Ověřený profil
Umístění: Gastromedic s.r.o.

Milý a jemný pan doktor :-). Jeho profesionální a přitom osobní přístup je pohlazením pro duši pro toho, kdo má zkušenosti s pardubickou nemocnicí.


Ověřený profil
Umístění: Gastromedic s.r.o. Pozitivní test TOKS

Chci touto cestou poděkovat celému kolektivu pardubické Gastromedic s.r.o, hlavně panu Mudr. Romanu Bokovi a jeho kolektivu za velmi profesionální přístup k mému vyšetření, které jsem absolvoval 26.3.2018.
Jsem již starší člověk, který má zkušenosti z dob minulých a může srovnávat. Přístup a zkušenosti lékařů Gastromedic s.r.o jsou opravdu na špičkové úrovni. Doba čekání a nejistoty z vyšetření a spousta různých rozumů z internetu mě doslova ubíjela a hororové sny nenechaly mě vyspat. O to moje velké a překvapení po výkonu, že moje představy byly opravdu zbytečné a ty nervy taky. Opravdu není čeho se bát, nic nevíte vše je po injekci absolutně v pohodě. Moc Vám pane doktore děkuji možná i k záchraně života. Opravdu Vy starší nebojte se a toto preventivní vyšetření absolvujte.
Petr Řezníček
Pardubice


M
Ověřený profil
Umístění: Gastromedic s.r.o.

Dobrý den. V pondělí jsem absolvoval kolonoskopické vyšetření u MUDr. Boka a musím říct, že přistup je naprosto profesionální a prostředí příjemné. Sympatický je jak p. Bok tak i sestry :-). Zákrok jako takový jsem po podání analgetik téměř vůbec necítil. Takže pro ty co se bojí - není opravdu čeho. Děkuji p. Bokovi a sestrám.


Ověřený profil
Umístění: Gastromedic s.r.o. vyšetření gastroskopie a koloskopie

Na vyšetření u pana doktor Boka jsem byla minulý měsíc /koloskopie a gastroskopie /Opravdu se není čeho bát, pan doktor a sestřičky mají k pacientům velice příjemný a lidský přístup.Děkuji.


J
Ověřený profil

Dnes u pana doktora absolvováno kolonoskopické vyšetření v Gastromedic Pardubice. Šlo o moje první kolono a často jsem četl, že hodně záleží na lékaři, který úkon provádí. Šel jsem proto po objektivních referencích, abych se dostal do co nejlepších rukou. A ono to klaplo...Prostě a jednoduše ať má kdokoliv jakýkoliv názor na toto vyšetření, já se na příští budu snad i těšit :-))) Jsem rád, že existují lékaři jako je pan MUDr Bok, velká poklona Vám i kolegům a kolegyním do Pardubic!


Ověřený profil

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších lékařů. Málokdy se setkám s tím, že i když si přijdu jenom pro recept, přijde mi ho do čekárny předat sám a pozdravit mě. Nejsem jenom anonymní pacientka. Víc takových.


Došlo k chybě, zkuste to znovu