Pán doktor je odborník na svém místě. Opravdu skvělý kardiolog. Moc příjemný a vždy nám vše pěkně vysvětlí. Více takových lékařů.

Havlíčkova 660, Kroměříž
Dětská kardiologická ambulance (mapa)

Preventivní sportovní kardiologický screening (od 300 kč)

Kompletní diagnostika a léčba arytmií + 2 Více

Havlíčkova 814, Kroměříž
Dětská a prenatální kardiologie- MUDr.Róbert Jeník (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost

Preventivní sportovní kardiologický screening (od 300 kč)

Kompletní diagnostika a léčba arytmií + 2 Více

• Vrozené srdeční vady
  • Arytmie a kolapsové stavy
  • Hypertenze

W

Má dcera je v jeho péči se srdíčkem už druhým rokem a nemůžu si v ničem stěžovat.Doktor Jeník je odborníkem na svém místě, laskavý a ohleduplný. Má výborný přístup k dětem a vždy mně pečlivě vše vysvětlí, co se týká zdravotního stavu mé dcery. Mám jistotu, že je v dobrých rukou. Přála bych si, aby takových dětských lékařů bylo více.

Nejlepší odborník přes srdíčka....Nemůžem si stěžovat:-)-ani coby mudr na dětském oddělení,nikdy jsme s ním problém neměli.

Dovršil jsem 19 let takže bohužel jsem od něj už musel odejí a vadu na srdci mám od mala a co si pamatuju, že jsem kněmu chodil byl vždy skvělý, profesionální a vše skvěle vysvětlil, že jsem tomu rozuměl. Měl vždy skvělý přístup. Andule.k by se měla spíše zamyslet jestli není problém spíše na druhé straně. Nevěřím že by určil špatnou diagnozu a pokud ano tak je to taky jenom člověk. Pokud bych měl mít dítě s nějakou srdeční vadou(a doufám že nebudu), určitěch bych své dítě měl u něho. :-)

S PANEM DOKTOREM jsem se setkala několikrát. Vyšetřoval moji dcerku po narození. Musím říci, že do té doby jsem nikdy neviděla tak milý, klidný a ohleduplný přístup k dětem. Je to výborný lékař, který vše podrobně a srozumitelně vysvětlí a ve všem poradí. Nikdy nebyl nepříjemný, ani arogantní. Např. známá mi říkala, že na ni byl nepříjemný, ale to z toho důvodu, že synkovi pozměnila dávkování léku, který on předepsal. Panu doktorovi jde jistě především o zdraví dětí, než o názor rodičů, a to je jen dobře.

S panem doktorem jsem se vždy setkala v nemocnici a díky jeho výborné péči mi dcera žije-nebýt jeho-nic nepodceňuje-jeho péče je úžasná a to i v případě syna....moc děkuji!!!!!!!!!!! Nemohu vynachválit!!!!!!!!

Taky si nemůžu stěžovat,jako lékař je určitě výborný...všechno dobře vysvětlí,nic zbytečně neprotahuje:-))-jen škoda,že nás opouští:-(

taky si nemůžem stěžovat....Setkali jsme se s ním při pobytu v nemocnici a nemůžu říct křivého slova.

Pan doktor je nejlepší kardiolog.S dcerou jsme u něho pět let dcera je po operaci srdíčka a je v pořádku.Vždy je příjemný a doporučila bych ho každému. Je jak má každý lékař být.A jsem ráda že jsme právě s dcerkou u něho.

Na nás taky v nemocnici, nebyl nijak přijemny!!!Nevím

Cena není uvedená

Kompletní diagnostika a léčba arytmií

Preventivní sportovní kardiologický screening

W