Fakultni nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

v podstatě jsem spokojená..........................................................................................................

Pan doktor je velice milý a vstřícný do chvíle, kdy nadělá paseku, kterou nadále odmítá řešit. V r. 2014 jsem k němu přišla na plastiku nosu, konkrétně jsem chtěla nos zmenšit a zjemnit. Nevím jak se to tomu člověku podařilo, ale nos mi zvětšil, vznikla mi uprostřed obličeje nevzhledná bambule s širokým kořenem. Po roce od operace jsem přišla na kontrolu a pan doktor uznal, že je skutečně nos bambulovitý a provede jeho korekci. Po opětovném sundání sádry byl nos naprosto stejný. Pan doktor se se mnou již odmítal bavit, řekl mi, že mám problém v hlavě a mám navštívit psychologa, který mi pomůže se s tím vyrovnat. Na jeho doporučení jsem naštěstí nedala a po dalším roce (r.2016) jsem navštívila jiného plastického chirurga, který se zhrozil, nos následně operoval, odstranil mraky zjizvené tkáně a všemožných srůstků, které pan doktor Čáp tak pracně vytvořil a nyní mohu na tyto dva zpackané roky mého života zapomenout. Pokud máte problém s malým nosem a potřebujete jej zvětšit, jednoznačně mohu pana doktora doporučit, v tomto ohledu bude zřejmě opravdu špičkový plastický chirurg a panu doktorovi Čápovi bych ráda zase doporučila teď psychologa na oplátku já když nepozná že nos, který měl zmenšit značně zvětšil.

Velice milý, starostlivý přístup a péče před i po operaci, jak od pana doktora, tak i od zbytku personálu Sanusu. S výsledkem operace (zmenšení prsou) jsem spokojená. Mohu jen doporučit!

Na pana doktora Čápa si nemohu stěžovat ani na oddělení plastické chirurgie. V lednu toho roku jsem byla na zmenšení prsou a jsem nad míru spokojená. Odvedli výbornou práci. Byli hodný, milý, vstřícný o všem mě informovali a bolesti jsem taky neměla. Mohu jen doporučit

příjemný k pacientům, výborný operatér

Pan doktor Čáp je skutečně jednička ve svém oboru. Než jsem se rozhodla pro zákrok, navštívila jsem několik plastických chirurgů a pan doktor mě jednoznačně přesvědčil svou ochotou a vstřícností. Po výkonu se zajímal jak se cítím a ve všem se mi snažil vyhovět. I sestry jsou velice milé a člověk má pocit, že je práce opravdu baví. S výsledkem operce jsem víc než spokojená, odvedl opravdu precizní práci. Vřele doporučuji, je skvělý lékař i člověk. Blanka

pana doktora chválím jak po stránce profesní, tak i přístupem k pacientům, byla jsem s ním velmi spokojena. IH

Při operaci karpálního tunelu, kterou jsem ze strachu moc dlouho odkládala, byl příjemný. Měl zájem o to zda mě výkon nebolí. Kontroloval mne i později na oddělení.... Příjemný dojem, rozptýlení obav z tohoto operativního zákroku. Děkuji

Pana doktora jsem si vybrala na základě diskuze a doporučení. Nelituji!!! Je to opravdu lékař na svém místě. Poradí, povzbudí a je k na telefonu i mimo pracovní dobu. I personál FN HK byl velice ochotný, milý. Pana doktora mohu všem vřele doporučit a jemu poděkovat za jeho přístup. Mohu všem vřele doporučit.

Také jsem si vybrala p.doktora z internetové diskuze plasticka chirurgie kde jsem si dala dotaz.On jediný my odpověděl na vše a mněl zajem pomoci.Konzultace 2 hodky.Jsem měsíc po operaci a jizva super.Pooperační péče ta neměla také chybu.Je to PAN DOKTOR.! Personál na super urovni v jiných nemocnicích by se měly od FN HK učit.Pane doktore děkuji změnil jste my život jen tak dál.Budu doporučovat. Jarča